Gość: Rysiek IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.08.05, 00:18 "Zapowiada, że za kilka miesięcy powstanie centrum obsługi pasażerów. Każdy będzie mógł w nim usiąść i zaplanować podróż z konsultantem." To dopiero będą kolejki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sloggi "Sezon urlopowy" na Dworcu Centralnym 12.08.05, 00:18 Zastanawiające jest to, że długość kolejek od lat nie maleje, natomiast przewozy pasażerskie są co raz bardziej nieopłacalne - to chyba tylko w Polsce istnieje tak abstrakcyjne zjawisko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nexo Re: "Sezon urlopowy" na Dworcu Centralnym IP: *.lot.pl 12.08.05, 06:47 Ostatnio kupowałem bilet w biurze Orbisu w Terminalu lotniska Okęcie, polecam! Zero kolejek, szybko, wygodnie i co najważniejsze z kasjerką można się zrozumieć, co w przypadku pań za szybami na Centralnym jest dość problemowe. Biuro znajduje się na piętrze przylotów i dość łatwo je znaleźć. Na szybie jest informacja o sprzedaży biletów PKP. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jatzenty Re: "Sezon urlopowy" na Dworcu Centralnym IP: 192.249.39.* 12.08.05, 09:08 Kiedyś kupowało się jeden bilet i jechało. Dzisiaj trzeba wiedzieć do której spółki PKP należy pociąg i w porywach kupuje się trzy bilety, więc żaden automat ani konsultant nic tu nie pomoże. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Automat nie dziala !!! IP: *.telpol.net.pl 12.08.05, 09:49 W zeszlym tygodniu probowalem bezskutecznie kupic bilet na ekspres. Wszystko szlo gladko, wybralem stacje docelowa, ale gdy wybralem godzine odjazdu (do ktorej zostalo jeszcze 50 minut, automat stwierdzil, ze pociag juz odjechal. Wiec grzecznie musialem pospacerowac do kasy i odstac swoje. Odpowiedz Link Zgłoś
vampi_r Re: Automat nie dziala !!! - to na razie testy 12.08.05, 22:44 Dziś też byłem na Centralnym i automat się popsuł. Wziął 100 zł od podróznego i na monitorze wyświetlił wielki napis: "Przepraszamy Automat nieczynny". Ale uspokajam - to na razie testy. Szkoda, ze z udziałem podróżnych, ale takie były decyzje "Góry". Wszelkie błędy będą sukcesywnie usuwane. Aha - drugi automat stanie w nocy z wtorku na środę, a nie dzisiej. Odpowiedz Link Zgłoś
vampi_r Rezerwacja intermetowa 12.08.05, 22:49 Pani Rosiek znów kłamie. Rezerwacja miejsc przez internet ruszyłaby już dawno, gdyby Intercity wykazywało od początku taką gorliwość jak teraz. Przez rok się nie odzywali, a jak przyszedł termin wdrażania, to dopiero dali swoje wymagania. To tak, jakby na koniec malowania pokoju właściciel mieszkania powiedział, ze chce inny kolor (a wcześniej mówił, że jest mu wszystko jedno). Poza tym nowy system kas to totalne badziewie i,miejmy nadzieję, wkrótce zaintersuje sie tym prokuratura, bo w sprawie kas biletowych PKP będzie dokładnie jak z ZUS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lublinianin Re: "Sezon urlopowy" na Dworcu Centralnym IP: *.bin-laden.cc 13.08.05, 11:55 Ludzie nie narzekajcie :D pojedzcie co Lwowa na dworzec główny, tam to dopiero są tłumy, kilka godzin przy kasie to normalka, zwlaszcza ze tam kazdy bilet jest imienny. Ja juz tam 3 razy kupowalem bilety na dalekie wschodnie trasy, rekord to 6,5h. Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś