Dodaj do ulubionych

"Sezon urlopowy" na Dworcu Centralnym

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.08.05, 00:18
"Zapowiada, że za kilka miesięcy powstanie centrum obsługi pasażerów. Każdy
będzie mógł w nim usiąść i zaplanować podróż z konsultantem."
To dopiero będą kolejki
Obserwuj wątek
    • sloggi "Sezon urlopowy" na Dworcu Centralnym 12.08.05, 00:18
      Zastanawiające jest to, że długość kolejek od lat nie maleje, natomiast
      przewozy pasażerskie są co raz bardziej nieopłacalne - to chyba tylko w Polsce
      istnieje tak abstrakcyjne zjawisko.
    • Gość: Nexo Re: "Sezon urlopowy" na Dworcu Centralnym IP: *.lot.pl 12.08.05, 06:47
      Ostatnio kupowałem bilet w biurze Orbisu w Terminalu lotniska Okęcie, polecam!
      Zero kolejek, szybko, wygodnie i co najważniejsze z kasjerką można się
      zrozumieć, co w przypadku pań za szybami na Centralnym jest dość problemowe.

      Biuro znajduje się na piętrze przylotów i dość łatwo je znaleźć. Na szybie jest
      informacja o sprzedaży biletów PKP.
    • Gość: jatzenty Re: "Sezon urlopowy" na Dworcu Centralnym IP: 192.249.39.* 12.08.05, 09:08
      Kiedyś kupowało się jeden bilet i jechało. Dzisiaj trzeba wiedzieć do której
      spółki PKP należy pociąg i w porywach kupuje się trzy bilety, więc żaden
      automat ani konsultant nic tu nie pomoże.
    • Gość: m Automat nie dziala !!! IP: *.telpol.net.pl 12.08.05, 09:49
      W zeszlym tygodniu probowalem bezskutecznie kupic bilet na ekspres. Wszystko
      szlo gladko, wybralem stacje docelowa, ale gdy wybralem godzine odjazdu (do
      ktorej zostalo jeszcze 50 minut, automat stwierdzil, ze pociag juz odjechal.
      Wiec grzecznie musialem pospacerowac do kasy i odstac swoje.
      • vampi_r Re: Automat nie dziala !!! - to na razie testy 12.08.05, 22:44
        Dziś też byłem na Centralnym i automat się popsuł. Wziął 100 zł od podróznego i na monitorze wyświetlił wielki napis:
        "Przepraszamy
        Automat nieczynny".

        Ale uspokajam - to na razie testy. Szkoda, ze z udziałem podróżnych, ale takie były decyzje "Góry". Wszelkie błędy będą sukcesywnie usuwane.

        Aha - drugi automat stanie w nocy z wtorku na środę, a nie dzisiej.
        • vampi_r Rezerwacja intermetowa 12.08.05, 22:49

          Pani Rosiek znów kłamie.
          Rezerwacja miejsc przez internet ruszyłaby już dawno, gdyby Intercity wykazywało od początku taką gorliwość jak teraz. Przez rok się nie odzywali, a jak przyszedł termin wdrażania, to dopiero dali swoje wymagania.

          To tak, jakby na koniec malowania pokoju właściciel mieszkania powiedział, ze chce inny kolor (a wcześniej mówił, że jest mu wszystko jedno).

          Poza tym nowy system kas to totalne badziewie i,miejmy nadzieję, wkrótce zaintersuje sie tym prokuratura, bo w sprawie kas biletowych PKP będzie dokładnie jak z ZUS.
    • Gość: Lublinianin Re: "Sezon urlopowy" na Dworcu Centralnym IP: *.bin-laden.cc 13.08.05, 11:55
      Ludzie nie narzekajcie :D pojedzcie co Lwowa na dworzec główny, tam to dopiero
      są tłumy, kilka godzin przy kasie to normalka, zwlaszcza ze tam kazdy bilet
      jest imienny. Ja juz tam 3 razy kupowalem bilety na dalekie wschodnie trasy,
      rekord to 6,5h.
      Pozdro.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka