Dodaj do ulubionych

INTERNAUCI BIELAN I ŻOLIBORZA ŁĄCZCIE SIĘ !!!

IP: *.*.*.* 28.09.01, 10:23
Nie możemy dopuścic do budowy autostrady Wschód-Zachód
przez Żoliborz, Bielany, Kępę Potocką !!!!
Idźcie na forum Żoliborskie,
czytajcie posty,
działajcie!
Pozdrawiam
:)
Obserwuj wątek
    • Gość: palker Re: INTERNAUCI BIELAN I ŻOLIBORZA ŁĄCZCIE SIĘ !!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 10:52
      Wbrew pozorom sprawa nie dotyczy tylko mieszkańców Żoliborz i Bielan,
      albowiem "kij ma dwa końce". Ten drugi koniec, to przewidywany przebieg trasy
      po stronie praskiej. O tym wszyscy wiedzą niewiele. A my nie czujemy się ani
      lepsi ani gorsi od mieszkańców z lewego brzegu Wisły. Jeżeli proponowane
      rozwiązanie będą złe, to dotknięci nimi będą również mieszkańcy Targówka i
      Białołęki. Tyle tytułem wstępu, z którego wynika chyba jeden wniosek:
      zainteresowanych jest więcej.
      Do całego projektu podchodzę z najdalej posuniętą ostrożnością i również jestem
      pełen najprzeróżniejszych obaw. Zauważyłem jednak, że wszyscy rzucili się na
      problem według schematów: "nie, bo nie" albo "nie, bo to padlina, którą
      podrzucili nam cwaniacy-Ursynowiacy" lub "nie, bo my jesteśmy wyjątkowi". Nie
      dopatrzyłem się natomiast głosów schlebiajacych zasadzie, aby i "wilk był syty
      i owca cała". Bo pytanie, jak radykalnie rozwiazać problemy komunikacyjne
      Warszawy, musi znaleźć swoją odpowiedź.
      Serdecznie cię Lesiu pozdrawiam.
      Prawobrzezny koalicjant w słusznej sprawie:
      palker
      • Gość: lesio do palkera IP: *.*.*.* 28.09.01, 12:01
        Sorry palker że Cię/was z drugiej strony Wisły
        pominąłem, biję się w piersi. Ja jednak też nic nie
        wiem o planach prawobrzeżnych, nadaj coś może na waszym
        forum, może ktoś cos już wie.
        Pozdrawiam
        • garma Re: do palkera 29.09.01, 01:09
          Palkerku , tylko mnie nie przekonuj , że powinnam się poświęcic i zaakceptować,
          że nie takie rzeczy ludzie przeżyli i że od autostrady odrazu nie umrę
          • garma Re: do palkera 29.09.01, 01:17
            Dzisiaj, a właściwie wczoraj, straciłam kilka godzin, żeby dodzwonić się do
            właściwego miejsca, w którym można by zapoznać się z tą koncepcją poszerzenia
            Trasy AK. Pradopodobnie jest to Wydział Drogownictwa urzędu m. st. W-wy - tel.
            826-38-56.
            • Gość: palker Re: do palkera IP: 213.195.132.* 29.09.01, 02:53
              garma napisał(a):

> Dzisiaj, a właściwie wczoraj, straciłam kilka godzin, żeby dodzwonić się do
              > właściwego miejsca, w którym można by zapoznać się z tą koncepcją poszerzenia
              > Trasy AK. Pradopodobnie jest to Wydział Drogownictwa urzędu m. st. W-wy - tel.
              > 826-38-56.

Słyszałem, że w dzisiejszym żoliborskim Metrze będzie wyrysowany cały przebieg
              trasy.
          • Gość: palker Re: do palkera IP: 213.195.132.* 29.09.01, 02:29
            garma napisał(a):

> Palkerku , tylko mnie nie przekonuj , że powinnam się poświęcic i zaakceptować,
            >
            > że nie takie rzeczy ludzie przeżyli i że od autostrady odrazu nie umrę

Nawet przez moment taka sugestia mi przez myśl nie przeszła. Jeszcze raz
            przeczytaj mój post a przekonasz się, że jestem tak samo zmartwiony tą koncepcją,
            jak i ty. Tylko inaczej rozłozyłem akcenty i jeszcze na inne sprawy starałem się
            zwrócic uwagę.
            Serdecznie pozdrawiam
          • garma Re: INTERNAUCI BIELAN I ŻOLIBORZA ŁĄCZCIE SIĘ !!! 01.10.01, 17:32
            Palkerze, mam "metro" , ale nie mam skanera :( Jeśli byś chcial się coś z
            tego "metrowego" planu dowiedzieć o praskiej części Trasy AK, to się nie
            dowiesz, bo - jak powyżej napisano - pokazano jedynie część żoliborską.

W tym samym numerze "metra" z dn. 29-30 września przeczytałam negatywne
            stanowisko władz Żoliborza podpisane przez dyrektora Zarządu Dzielnicy - pana
            Henryka Króla co do poszerzania Trasy AK. To pocieszające , ale czy uda nam się
            wybronić przed tym nieludzkim pomysłem ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka