IP: *.chello.pl 01.01.06, 22:23
Czytając zapowiedzi że w tej nocy zostanie wzmocniona komunikacja ucieszyła
mnie gdyż jak wiadomo łatwiej jest wrócić do domu, ale spędzając sylwestra w
Nowej Iwicznej musiałem się tam dostać 709 wybrałem kurs o 20,30 i to był błąd
gdyz nie było sposobu wsiąść do autobusu był juz zapczhany na wilanowskiej a
na lotników nikt z czekających nie wsiadł gdyż już nie było miejsca. I o dziwo
cały ten tłum razem ze mną jechał tylko do mysiadła dalej jechało tylko tyle
osób ile było miejsc siedzących. Tak sobie pomyślałem że ta trasa powinna być
wzmocniona jakąś linią miejska z wilanowskiej do mysiadła. Będąc w tym
autbusie aż przykro było patrzeć jak osoby czekające na przystanku ( abyło ich
sporo) musiały czekać na następny bus za 30 min i w dodatku bez gwarancji że
do następnego też uda im się wsiąść.
Obserwuj wątek
    • Gość: zibi_72 Re: Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.06, 15:06
      To na Mysiadle tyle ludzi mieszka???
      • Gość: lasssu Re: Sylwester IP: *.chello.pl 02.01.06, 22:55
        Troche tam osiedli jest, a poza tym z tego przystanku kożysta tez część Nowej
        Iwicznej
        • Gość: zibi_72 Re: Sylwester IP: *.aster.pl 03.01.06, 09:54
          kożysta???!!!
          • Gość: lassu Re: Sylwester IP: *.chello.pl 03.01.06, 11:01
            Czy ty tylko czepiać się potrafisz??
            • Gość: zibi_72 lassu, nie gniewaj się... IP: *.aster.pl 03.01.06, 14:23
              Nie tylko... Tylko strasznie wpieniają mnie błędy ludzi, którzy "dotarli" aż na
              forum. Jeśli chcesz sie wypowiedzieć na jakiś temat, a nie masz pewności, jak co
              się pisze, to lepiej użyć słowniczka ortografii.

              A o Mysiadle naprawdę niewiele wiem, bo mieszkam w drugim końcu miasta...
              • Gość: lassu Re: lassu, nie gniewaj się... IP: *.chello.pl 03.01.06, 23:24
                Chodzi o to że wiem jak sie to pisze ale istnieje takie zjawisko jak dysleksja i
                mimo woli wychodzi czasem tak a nie inaczej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka