Dodaj do ulubionych

Legia Warszawa - Lech Poznań typerek

10.04.06, 12:29
XXIV kolejka - wtorek, środa

Legia Warszawa - Lech Poznań 3-0
Górnik Łęczna - Polonia Warszawa 2-1
Arka Gdynia - Cracovia Kraków 1-1
Dyskobolia Grodzisk - Odra Wodzisław 2-0
GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 0-1
Wisła Kraków - Wisła Płock 2-0
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1-1
Amica Wronki - Korona Kielce 1-0

Obserwuj wątek
    • Gość: PawełB Re: Legia Warszawa - Lech Poznań typerek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.06, 15:19
      Legia Warszawa - Lech Poznań 2-0
      Górnik Łęczna - Polonia Warszawa 1-1
      Arka Gdynia - Cracovia Kraków 0-0
      Dyskobolia Grodzisk - Odra Wodzisław 2-1
      GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 1-1
      Wisła Kraków - Wisła Płock 2-1
      Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1-1
      Amica Wronki - Korona Kielce 2-0
    • Gość: Barbados Re: Legia Warszawa - Lech Poznań typerek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.06, 17:21
      Legia Warszawa - Lech Poznań 1-0
      Górnik Łęczna - Polonia Warszawa 1-0
      Arka Gdynia - Cracovia Kraków 0-0
      Dyskobolia Grodzisk - Odra Wodzisław 3-0
      GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 2-1
      Wisła Kraków - Wisła Płock 3-1
      Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1-1
      Amica Wronki - Korona Kielce 1-1
    • kazuyoshi78 Re: Legia Warszawa - Lech Poznań typerek 10.04.06, 18:42
      Legia - Lech 2:0
      Łęczna - Polonia 2:0
      Arka - Cracovia 1:1
      Grodzisk - Odra 3:0
      Bełchatów - Pogoń 1:0
      Wisła Kraków - Wisła Płock 0:0
      Górnik Zabrze - Zagłębie 1:0
      Amica - Korona 1:1
      • patryg1 Re: Legia Warszawa - Lech Poznań typerek 10.04.06, 20:06
        Legia - Lech 2:0
        > Łęczna - Polonia 1:0
        > Arka - Cracovia 2-1
        > Grodzisk - Odra 3:0
        > Bełchatów - Pogoń 1-0
        > Wisła Kraków - Wisła Płock 1-0
        > Górnik Zabrze - Zagłębie 1-1
        > Amica - Korona 2-0
    • Gość: calagan Re: Legia Warszawa - Lech Poznań typerek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.06, 22:11


      Legia Warszawa - Lech Poznań 1-0
      Górnik Łęczna - Polonia Warszawa 1-1
      Arka Gdynia - Cracovia Kraków 2-1
      Dyskobolia Grodzisk - Odra Wodzisław 2-0
      GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 0-2
      Wisła Kraków - Wisła Płock 2-1
      Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1-3
      Amica Wronki - Korona Kielce 1-1
      • pawelek.s Re: Legia Warszawa - Lech Poznań typerek 11.04.06, 10:48
        Legia Warszawa - Lech Poznań 3-1
        Górnik Łęczna - Polonia Warszawa 1-2
        Arka Gdynia - Cracovia Kraków 2-1
        Dyskobolia Grodzisk - Odra Wodzisław 2-0
        GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 0-2
        Wisła Kraków - Wisła Płock 2-1
        Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1-2
        Amica Wronki - Korona Kielce 2-1
    • atob Re: Legia Warszawa - Lech Poznań typerek 11.04.06, 12:28
      Legia Warszawa - Lech Poznań 2-1
      Górnik Łęczna - Polonia Warszawa 1-1
      Arka Gdynia - Cracovia Kraków 1-0
      Dyskobolia Grodzisk - Odra Wodzisław 2-1
      GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 0-0
      Wisła Kraków - Wisła Płock 2-0
      Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1-1
      Amica Wronki - Korona Kielce 1-0
    • j_karolak Re: Legia Warszawa - Lech Poznań typerek 11.04.06, 14:08
      Legia Warszawa - Lech Poznań 4:0
      Górnik Łęczna - Polonia Warszawa 1:0
      Arka Gdynia - Cracovia Kraków 1:0
      Dyskobolia Grodzisk - Odra Wodzisław 2:2
      GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 1:0
      Wisła Kraków - Wisła Płock 2:1
      Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 0:2
      Amica Wronki - Korona Kielce 3:1
    • mike_ WYNIKI 13.04.06, 10:18
      mike_ - 6
      PawełB - 4
      Barbados 5
      kazuyoshi78 - 5
      patryg1 - 3
      calagan - 2
      pawelek.s - 5
      atob - 3
      j_karolak - 4


      Po XXIV kolejce
      1 - PawelB - 125
      2 - Atob - 116
      3 - Mike - 112
      4 - Kixx - 99
      5 - Calagan - 94
      6 - Pawelek.s - 93
      7 - Patryg1 - 89
      8 - Kazuyoshi - 24
      9 - Barbados - 21
      10 - J_Karolak - 17
      11 - Azirafal - 4

    • mike_ i podsumowanie meczu 13.04.06, 10:24
      Szkoda Edsona - kontuzja. Teraz gdy będzie grać przeciwnik będzie bał się
      faulować przy polu karnym. Patrząc na grę lechitów zastanawiałem się jakim
      sposobem oni wygrali z Wisłą?? Oni wogóle nie potrafili bronić - taki Szala ich
      ośmieszał przechodząc jak między juniorami. Guereiro trochę obniżył loty,
      kiepsko Vuko i Kucharski.
      Wbrew temu co większość sądzi uważam że Włodar zagrał nienajgorszy mecz (i tak
      btw to właśnie po jego akcji padła druga bramka). Gdyby trzeba było strzelić
      jeszcze kilka bramek to jestem pewien że (L) by strzeliła, a tak w drugiej
      połowie chłopaki się oszczędzali i dobrze bo przecież zaraz gramy dość trudny
      mecz w Płocku.
      • Gość: PawełB Re: i podsumowanie meczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.06, 17:40
        Mecz dziwny.
        Moim zdaniem, paradoksalnie, Legia słabsza w I połowie,
        mimo trzech bramek. Właściwie Edson ustawił mecz i można
        było spokojnie oglądać dalszy, o wiele ciekawszy ciąg.
        Co do Włodara, hmmmm.
        Bardzo aktywny to fakt, bardzo się starał ale piłka nie słuchała go w ogóle,
        źle przyjmował, przegrywał dryblingi, niecelnie strzelał,
        marnie podawał. Może na ligę to dobry zawodnik, ale jeżeli
        celujemy wyżej ( a dzisiejsze medialne doniesienia na to wskazują)
        to chyba jednak jego czas na Łazienkowskiej dobiegł końca.
        I naprawdę nie chodzi mi jedynie o nieskuteczność, jeszcze niedawno
        wśród znajomych byłem jego adwokatem, bowiem miał masę sytuacji
        a przecież je też trzeba umieć sobie wynajdywać. Teraz już nawet
        piłka nie szuka go w polu karnym.
        Jestem pewien, że na wiosnę coś trafi i jeszcze zapewni nam parę punktów,
        ale co do przyszłości to raczej zdania nie zmienię.
        • mike_ Re: i podsumowanie meczu 14.04.06, 10:45
          jeśli celujemy wyżej to polowę zawodników trzeba wywalić.
          Nie zgodzę się co do włodara. Przyjęcie miał dobre, szczególnie piłek
          przerzucanych od obrońców, tu akurat lepszy był niż Szałach, ale jak Szałąch źle
          przyjął to był spokój, a jak Włodar zrobił to samo to od razu krzyki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka