Dodaj do ulubionych

Pamiętacie tych prezenterów ?

25.04.06, 15:55
Gosia Kościelniak
Jacek Sobala
Marek Kozłowski
Tomasz Ignaczak
Tomasz Matyszewski
Aleksander Ostrowski
Sławomir Drygalski
... wg mnie była to wtedy najlepsza stacja w eterze i szkoda że takiej już
nie ma, nazwa pozostała, słucham ją nadal ale niestety to już nie jest to
samo. Wiecie co to za stacja ??? Których prezenterów pominąłem a którzy
zapadli Wam jeszcze w pamięci? Kto z Was wtedy słuchał tej stacji i co o niej
myślicie, ja uważam że żadna stacja nie ma teraz tak dobranego zespołu jak to
było właśnie w niej, co tworzyło ekstra więź ze słuchaczami i klimat:)
PZDR!!!
Obserwuj wątek
    • margala Jacek Sobala 25.04.06, 19:30
      Pan redaktor Sobala prowadzi wieczorami w Telewizji Puls znakomity program
      publicystyczny "Puls wieczoru". PolecaM.
    • kaczy.pisiorek Re: Pamiętacie tych prezenterów ? 25.04.06, 21:21
      Waldemar Ogiński. Sobala był strasznie wkurzający :)
      • jhbsk Re: Pamiętacie tych prezenterów ? 27.04.06, 08:53
        Przynajmniej zmuszał do myślenia.
    • koli14 Re: Pamiętacie tych prezenterów ? 26.04.06, 09:11
      Świetne były programy wieczorne (chyba w weekendy) z Ignaczakiem i
      Matyszewskim, można sie było uśmiać!!
      Teraz nie kojarze ale ktoś pamięta, jak się nazywał prezenter, kojarze go z
      niedzielnych programów od godzin rannych do południowych, zapomniałem nazwiska,
      miły łagodny głos, idealny jak na tą porę dnia i dzień tygodnia.
      To była ESKA - świetna stacja!!!!!!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka