lodel
25.04.06, 15:55
Gosia Kościelniak
Jacek Sobala
Marek Kozłowski
Tomasz Ignaczak
Tomasz Matyszewski
Aleksander Ostrowski
Sławomir Drygalski
... wg mnie była to wtedy najlepsza stacja w eterze i szkoda że takiej już
nie ma, nazwa pozostała, słucham ją nadal ale niestety to już nie jest to
samo. Wiecie co to za stacja ??? Których prezenterów pominąłem a którzy
zapadli Wam jeszcze w pamięci? Kto z Was wtedy słuchał tej stacji i co o niej
myślicie, ja uważam że żadna stacja nie ma teraz tak dobranego zespołu jak to
było właśnie w niej, co tworzyło ekstra więź ze słuchaczami i klimat:)
PZDR!!!