indris 04.03.03, 18:46 Papież Jan Paweł II zaapelował, żeby w ten dzień ofiarować post i modlitwę w intencji pokoju, a w szczególności pokoju w Iraku. Chrześcijanie, pamiętajcie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: req Re: Jutro Popielec IP: 192.146.136.* 04.03.03, 19:36 a kto/co to byl ten Popielec? Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa Re: Jutro Popielec 04.03.03, 19:45 nie Popielec a Popielcow - jutro środa Popielcowa ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lo Re: Jutro Popielec IP: *.acn.pl 04.03.03, 21:23 aankaa, to było dobre :-D Odpowiedz Link Zgłoś