Dodaj do ulubionych

Jutro Popielec

04.03.03, 18:46
Papież Jan Paweł II zaapelował, żeby w ten dzień ofiarować post i modlitwę w
intencji pokoju, a w szczególności pokoju w Iraku. Chrześcijanie, pamiętajcie.
Obserwuj wątek
    • Gość: req Re: Jutro Popielec IP: 192.146.136.* 04.03.03, 19:36
      a kto/co to byl ten Popielec?
      • aankaa Re: Jutro Popielec 04.03.03, 19:45
        nie Popielec a Popielcow - jutro środa Popielcowa ;)
        • Gość: lo Re: Jutro Popielec IP: *.acn.pl 04.03.03, 21:23
          aankaa, to było dobre :-D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka