niech
28.06.03, 12:33
Japonska restauracja na ulicy Foksal - chyba pierwsza tego typu w Warszawie.
Ceny srednie, obsluga mila, restauracja chwalona jest przez Japonczykow -
wiec chyba warto. Pisze chyba, bo sushi nie jest moim wymarzonym daniem.
Sredni posilek w tej restauracji bedzie was kosztowal okolo 70 zeta, nie
bierzcie piwa Asahi - smakuje jak rozwodniony pils, jesli jednak chcecie
sprobowac - kupcie za duzo mniejsze pieniadze w delikatesach. Wezcie za to
wino sliwkowe - miodzio! Spozywalismy wszystkie zestawy sushi - wiec mialem
przeglad przez cale sushi-menu ( www.tsubame.com.pl/ - menu jest tu).
Podobno bylo niezle. Dla porowania (cen) sushi tanie:
www.sushilove.com.pl/ i drogie: www.sushi.pl/ .