rask
29.09.07, 10:41
Szanowni Państwo, przepraszam za tak trywialne pytanie. Ile kosztuje
parking w weekend, na parkingu strzeżonym gdzieś w centrum. Blisko
dworca centralnego. Orientuje się ktoś???? Prosze o informację.
Dziękuję i pozdrawiam z Olsztyna.