Dodaj do ulubionych

Parking w centrum

29.09.07, 10:41
Szanowni Państwo, przepraszam za tak trywialne pytanie. Ile kosztuje
parking w weekend, na parkingu strzeżonym gdzieś w centrum. Blisko
dworca centralnego. Orientuje się ktoś???? Prosze o informację.
Dziękuję i pozdrawiam z Olsztyna.
Obserwuj wątek
    • Gość: Syrena Re: Parking w centrum IP: *.chello.pl 30.09.07, 10:00
      Jest parking strzeżony przy samym dworcu od strony Emilii
      Plater/Pałacu Kultury. Godzina na tym parkingu kosztuje o ile dobrze
      pamiętam 2 PLN/godz. Nie wiem, czy przy dobowym parkowaniu nie ma
      zniżek. Pozdrawiam
      Syrena

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka