IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 28.06.01, 23:02
no i kto w końcu zagra tą główna rolę w GREASE w Romie? Czyżby John miał
przyjechać z Ameryki?
Obserwuj wątek
    • Gość: ARTUR Re: TRAVOLTA IP: *.swipnet.se 29.06.01, 18:22
      Gość portalu: mila napisał(a):

      > no i kto w końcu zagra tą główna rolę w GREASE w Romie? Czyżby John miał
      > przyjechać z Ameryki?

      ZAGRA MICHAL BAJOR.JEST MESKI I NIEZMANIEROWANY.

      • Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.06.01, 18:24
        a może niejaki ARTUR by spróbował sił ??
        • Gość: ARTUR Re: TRAVOLTA IP: *.swipnet.se 29.06.01, 18:30
          Gość portalu: max napisał(a):

          > a może niejaki ARTUR by spróbował sił ??

          MOGLBYM SIE SPROBOWAC.ALE JESTEM
          ZA STARY
          ZA BRZYDKI
          NIE UMIEM TANCZYC,SPIEWAC I MAMWADE WYMOWY.

          • Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.06.01, 18:32
            w takim razie zrobisz furore jako Dzwonnik z Notre Dame
      • Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.06.01, 18:24
        w końcu Harrison Ford zanim został przypadkowo aktorem z 10 lat był stolarzem
        • Gość: ARTUR Re: TRAVOLTA IP: *.swipnet.se 29.06.01, 18:34
          Gość portalu: max napisał(a):

          > w końcu Harrison Ford zanim został przypadkowo aktorem z 10 lat był stolarzem

          OSWIADCZAM, ZE ZGODNIE Z WOLA MAXA TO JA , A NIE TEN SUPERMESKI B. BEDZIE
          WARSZAWSKIM TRAVOLTA.

    • Gość: artur Re: TRAVOLTA IP: *.swipnet.se 29.06.01, 18:44
      artur vel travolta wyslal10000 e-mail
      • Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.06.01, 18:45
        co to już ??????!!!!!!!!!
        • Gość: artur Re: TRAVOLTA IP: *.swipnet.se 29.06.01, 18:46
          Gość portalu: max napisał(a):

          > co to już ??????!!!!!!!!!

          MAX przegrales napisz czy jest Tobie przykro.
          • Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.06.01, 18:48
            mylisz sie , gdy kliknąłem na forum było 9999 !!!!!! i wtedy szybki post
            zatytułowany 10000 !!!!!!!!!!
            • Gość: ARTUR Re: TRAVOLTA IP: *.swipnet.se 29.06.01, 18:56
              Gość portalu: max napisał(a):

              > mylisz sie , gdy kliknąłem na forum było 9999 !!!!!! i wtedy szybki post
              > zatytułowany 10000 !!!!!!!!!!

              NIEDLUGO BEDZIE 20 000

              • Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.06.01, 18:59
                będziesz kowboju miał sznase rewanżu, jeden szybki ruch ręką w klawiature i
                20000($$$ ;))) jest Twoje
                • Gość: mila Re: TRAVOLTA IP: 213.76.92.* 03.07.01, 23:40
                  chrzanicie jakieś bzdety, a myslałam, że ktoś coś wie
                  • Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.07.01, 14:02
                    chrzanimy bzdety bo nie wiemy, sorry :)))
                    • Gość: MICHAL Re: TRAVOLTA IP: *.skane.se 07.07.01, 04:09
                      ZAGRA BAJOR POMOZE MU TANCERZ KULIK JANUSZ............WIADOMO
                      • Gość: bryndza Re: TRAVOLTA IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 21.07.01, 00:38
                        z tego, co wiem, to nikt z Warszawy...
                        • Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.07.01, 11:18
                          z tego co wiem to nikt z Wrocławia
                      • Gość: max Re: TRAVOLTA IP: 213.76.203.* 21.07.01, 11:20
                        Gość portalu: MICHAL napisał(a):

                        > ZAGRA BAJOR POMOZE MU TANCERZ KULIK JANUSZ............WIADOMO

                        to co z ARTUREM ??? ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka