Gość: mila IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 28.06.01, 23:02 no i kto w końcu zagra tą główna rolę w GREASE w Romie? Czyżby John miał przyjechać z Ameryki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ARTUR Re: TRAVOLTA IP: *.swipnet.se 29.06.01, 18:22 Gość portalu: mila napisał(a): > no i kto w końcu zagra tą główna rolę w GREASE w Romie? Czyżby John miał > przyjechać z Ameryki? ZAGRA MICHAL BAJOR.JEST MESKI I NIEZMANIEROWANY. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.06.01, 18:24 a może niejaki ARTUR by spróbował sił ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ARTUR Re: TRAVOLTA IP: *.swipnet.se 29.06.01, 18:30 Gość portalu: max napisał(a): > a może niejaki ARTUR by spróbował sił ?? MOGLBYM SIE SPROBOWAC.ALE JESTEM ZA STARY ZA BRZYDKI NIE UMIEM TANCZYC,SPIEWAC I MAMWADE WYMOWY. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.06.01, 18:32 w takim razie zrobisz furore jako Dzwonnik z Notre Dame Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.06.01, 18:24 w końcu Harrison Ford zanim został przypadkowo aktorem z 10 lat był stolarzem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ARTUR Re: TRAVOLTA IP: *.swipnet.se 29.06.01, 18:34 Gość portalu: max napisał(a): > w końcu Harrison Ford zanim został przypadkowo aktorem z 10 lat był stolarzem OSWIADCZAM, ZE ZGODNIE Z WOLA MAXA TO JA , A NIE TEN SUPERMESKI B. BEDZIE WARSZAWSKIM TRAVOLTA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: artur Re: TRAVOLTA IP: *.swipnet.se 29.06.01, 18:44 artur vel travolta wyslal10000 e-mail Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.06.01, 18:45 co to już ??????!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: artur Re: TRAVOLTA IP: *.swipnet.se 29.06.01, 18:46 Gość portalu: max napisał(a): > co to już ??????!!!!!!!!! MAX przegrales napisz czy jest Tobie przykro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.06.01, 18:48 mylisz sie , gdy kliknąłem na forum było 9999 !!!!!! i wtedy szybki post zatytułowany 10000 !!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ARTUR Re: TRAVOLTA IP: *.swipnet.se 29.06.01, 18:56 Gość portalu: max napisał(a): > mylisz sie , gdy kliknąłem na forum było 9999 !!!!!! i wtedy szybki post > zatytułowany 10000 !!!!!!!!!! NIEDLUGO BEDZIE 20 000 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.06.01, 18:59 będziesz kowboju miał sznase rewanżu, jeden szybki ruch ręką w klawiature i 20000($$$ ;))) jest Twoje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mila Re: TRAVOLTA IP: 213.76.92.* 03.07.01, 23:40 chrzanicie jakieś bzdety, a myslałam, że ktoś coś wie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.07.01, 14:02 chrzanimy bzdety bo nie wiemy, sorry :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MICHAL Re: TRAVOLTA IP: *.skane.se 07.07.01, 04:09 ZAGRA BAJOR POMOZE MU TANCERZ KULIK JANUSZ............WIADOMO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bryndza Re: TRAVOLTA IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 21.07.01, 00:38 z tego, co wiem, to nikt z Warszawy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: TRAVOLTA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.07.01, 11:18 z tego co wiem to nikt z Wrocławia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: TRAVOLTA IP: 213.76.203.* 21.07.01, 11:20 Gość portalu: MICHAL napisał(a): > ZAGRA BAJOR POMOZE MU TANCERZ KULIK JANUSZ............WIADOMO to co z ARTUREM ??? ;) Odpowiedz Link Zgłoś