korespondent.wojenny
10.09.03, 00:01
Co znaczy: "ile z nich będzie u nas leczonych, zależy od tego,
ile uda uda się zebrać pieniędzy." ? Zaatakowalismy Irak,
jestesmy okupantem wiec to i obowiazek, zapewnic ludnosci
bezpieczenstwo, leczenie, opieke. Czyzby rzad o tym nie chcial
pamietac, ze w naszej strefie za to wszystko odpowiada? Nie
robimy zadnej laski, wypelniamy tylko nasze zobowiazania
wynikajace z konwencji genewskich i chocbysmy sie mieli
zapozyczyc po uszy, musimy wypelnic nasze powinnosci.
KW