Gość: classe Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.09, 09:30 www.rodaknet.com/rp_wycislak_17.htm tekst z piana na wargach ścigajmy faszystów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andante akcja sponsorowana przez konkurencję Allegro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.09, 09:32 a ja słyszałem, że ta akcja jest inspirowana i sponsorowana przez konkurencję Allegro, potężny serwis aukcyjny gdzie takie zakazy obowiązują od dawna ,co się odbija i na popularności tego serwisu w Polsce i na jego dochodach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Zakazać symboli żydokomuny! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.09, 09:32 UB, SB i PZPR Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus "Nigdy Więcej" to skompromitowana organizacja. 10.02.09, 09:50 Przyznali Simonowi Molowi tytuł Antyfaszysty Roku. Jeśli w tej organizacji są tacy antyfaszyści jak zarażający HIV Mol to może druga strona powinna zrobić porządek z tym ścierwem? Odpowiedz Link Zgłoś
red.ken Re: "Nigdy Więcej" to skompromitowana organizacja 10.02.09, 11:55 90 % czlonkow tej trupy to zydzi, reszta to oszolomy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nik Co z sierpem i młotem "Nigdy więcej" milczy.... bo IP: 212.160.99.* 10.02.09, 09:45 Wyborcza lubi i sierp i młot Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piter20 Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro IP: *.adsl.inetia.pl 10.02.09, 09:46 panowie z nigdy więcej z ich psełdo organizacja.Miałem pecha bo coś demestrowali a ja przechodziłem,dostałęm od nich w pie...Bo uznali ,że wyglądam jak nazista.Ludzie konieć z tymi horym organizacjami!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olewus1 Kolejna banda pokroju ekoterrorystow zawraca dupe! IP: 80.50.68.* 10.02.09, 09:52 Dostana w lape i dadza spokoj tak jak ekoterrorysci pseudo ideowcy. Z czegos musza zyc łajzy! Odpowiedz Link Zgłoś
dkrytyk55 Z Allegro wykurzyć oszustów i złodziei,pilnie. 10.02.09, 09:53 Gadżety same w sobie nic złego nie czynią. Odpowiedz Link Zgłoś
janci0 Re: Z Allegro wykurzyć oszustów i złodziei,pilnie 10.02.09, 10:22 dkrytyk55 napisał: > Gadżety same w sobie nic złego nie czynią. Znasz to? "Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem komunistą. Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem związkowcem. Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem Żydem. Kiedy przyszli po katolików, nie protestowałem. Nie byłem katolikiem. Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wodnik Re: Z Allegro wykurzyć oszustów i złodziei,pilnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.09, 10:26 Kiedy przyszli po wszechpolaków, nie protestowałem. Nie byłem wszechpolakiem. Kiedy przyszli po ONRowców, nie protestowałem. Nie byłem ONRowcem. Kiedy przyszli po lefebrystów, nie protestowałem. Nie byłem lefebrystą. Kiedy przyszli po katolików, nie protestowałem. Nie byłem katolikiem. Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było." Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro 10.02.09, 09:57 A mnie jako obywatelowi najzwyczajniej w świecie lata to wszystko 80-ką i proszę się POdemnie jako obywatela nie POdszywać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: coooo!!!??? Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro IP: 212.160.172.* 10.02.09, 09:59 Stowarzyszenie "Nigdy Więcej", ktore wychwalało pod niebiosa zbrodniarza Sajmona Mola NIE MA MORALNEGO PRAWA zabierac głosu w jakiejkolwiek sprawie!!! Powinni po cichu sie rozwiazać i nie kompromitować sie wiecej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ikeo Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro IP: 82.132.136.* 10.02.09, 09:59 A ja chcialbym miec flage 3 rzeszy, na scianie wisi u mnie portret osoby ktora przez wielu jest uznawana za potwora, jestem Nazista od wielu lat a moj pradziadek sluzyl w SS. Ale czy ja chodze i kopie murzynow po ulicach? Nie. Czy chodze na akcje kopac homoseksualistow? Nie. Rysuje symbole nazistowskie na scianach? Znow nie. Ludzie, ja wiem ze wojna bardzo skrzywdzila Polske, ale Niemcy pokutuja za nia do teraz, czego nie mozna powiedziec o Rosji ale wezcie do reki jakies OBIEKTWNE zrodlo wiedzy i zacznijcie czytac. Nazizm nie byl zly w zalozeniach, tak jak i socializm, ludzie chcieli narodu ktory czerpie korzysci z bogactwa SWOJEGO kraju. To ze Hitler po podniesieniu Niemiec z kolan obral droge inwazji na europe to poprostu byl glos ludzi, ludzie chcieli znow poteznych Niemiec. Nie uwazam tego za dobre rozwiazanie, mozna bylo to zrobic w inny sposob i bardziej subtelny. Mozna bylo wtedy zaczac budowac Unie Europejska. Ale to rozwazania typu co by bylo gdyby. Dlaczego uwazam sie za naziste? Bo sam jestem z Niemieckiego Slaska i odczowam jak to jest gdy obcy ludzie wchodza na ziemie ktora od pokolen nalezala do TWOJEJ rodziny i zabieraja duza czesc dobr, wkladajac je w swoje panstwo. To samo ma miejsce teraz na wyspach i tylko czekac az gospodarze sie powaznie zdenerwuja. Nie uwazam ze powinno sie zakazywac symboli, powinno sie zakazywac glupoty (Patrz MW i Antifa, paranoja poprostu...) Tym stwierdzeniem koncze moja przydlugawa wypowiedz. Ikeo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bankowski nigdy więcej "Nigdy Więcej" ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.09, 10:00 ofiary Simona Mola powinny wytoczyć "Nigdy Więcej" procesy o odszkodowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123 A kiedy wykurza czerwone gwiazdy? IP: *.bath.ac.uk 10.02.09, 10:04 Sierp i mlot i Che??? Odpowiedz Link Zgłoś
daribal Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro 10.02.09, 10:19 Hej, a czy Ci kolesie nie powinni siedzieć za propagowanie nazizmu? Przecież rozklejają naklejki na których jest sfastyka i będą jeszcze malować graffiti. Do prokuratury ich podać ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciamciaramcia Buraki z nigdy więcej IP: 79.191.36.* 10.02.09, 10:23 powinni zająć się raczej pomocą dla kobiet zarażonych AIDS przez ich pupilka "antyfaszystę roku" Simona Mola. Tak szybko już zapomnieli o czarnym bojowniku? A fe, towarzysze wstyd. A co do szukania nie szukać po Allegro swastyk, to chyba jest ich fetysz i specjalnie tak ich poszukują, bo lubią marszczyć freda na ich widok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wodnik czy ktoś wie gdzie znajduje się grób Simona Mola? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.09, 10:31 i kiedy odbył się jego pogrzeb??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wodnik czy ktoś wie gdzie znajduje się grób Simona Mola? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.09, 10:32 i kiedy odbył się jego pogrzeb? Odpowiedz Link Zgłoś
garnek_z_neolitu Jaka obywatelska akcja? 10.02.09, 10:43 Przeciez stoi jak byk ze organizowana przez organizacje nigdy wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AdCam Red Watch IP: 77.79.234.* 10.02.09, 10:48 Myślę, że powinniśmy stworzyć organizację piętnującą kryptokomunistyczną propagandę na forach. Jeśli się nie wstydzą, to niech się przynajmniej boją. Precz z komuną. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Red Watch to komuniści 10.02.09, 11:16 Gość portalu: AdCam napisał(a): > Myślę, że powinniśmy stworzyć organizację piętnującą > kryptokomunistyczną propagandę na forach. ************************ Myślisz? Czym? Nazizm od komunizmu w sferze mechanizmów zdobywania władzy niczym się różni - to odpadki ludzkości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AdCam Re: Red Watch IP: 77.79.234.* 10.02.09, 11:25 "Nazizm od komunizmu w sferze mechanizmów zdobywania władzy niczym się różni - to odpadki ludzkości." Masz rację- takie same odpadki, a zaciekłość w zwalczaniu o dużo mniejsza. Czemu? Co z tym zrobić? Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Red Watch 11.02.09, 00:43 Gość portalu: AdCam napisał(a): > "Nazizm od komunizmu w sferze mechanizmów zdobywania władzy niczym > się różni - to odpadki ludzkości." > > Masz rację- takie same odpadki, a zaciekłość w zwalczaniu o dużo > mniejsza. Czemu? ********************************* To chyba oczywiste. Ideologia nazistowska opiera się się oficjalnej nienawiści, a bolszewicka na oficjalnym internacjonalizmie. Jest więc ta druga bardziej strawna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fluxxx Re: Red Watch IP: *.tvk.torun.pl 11.02.09, 01:11 Maruda, ale pie...sz. Bolszewicka opiera się na oficjalnej nienawiści do tych, którzy mają więcej. O tym, że "po owocach ich poznacie" nie wspominam bo naziole to komuchom mogą sznurówki wiązać jeśli idzie o przerób ofiar. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgred Re: Red Watch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.09, 12:09 kurna, ale się faszystowskie bydełko podnieciło życzę wam z całego serca, żeby jakiś wehikuł czasu przeniósł was wszystkich w czasy okupacji hitlerowskiej Odpowiedz Link Zgłoś
szerszen039 Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro 10.02.09, 11:16 Cześć. oby tym wszystkim co malują sfastyki łapy uschły płakać się chce, to były takie straszne czasy, stare pokolenie Wymiera są rodzice co przeżyli te straszne czasy i przekazują młodszemu Pokoleniu. wiem dużo od Rodziców, i przekażę dzieciom i wnukom. szerszen. Odpowiedz Link Zgłoś
rughia Re: Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro 10.02.09, 11:41 Pani/Panie Szerszeń tu nie chodzi o straszne czasy bo te były,są i będą zawsze.Straszne dla jednych,a dla innych będą się mienić dobrymi.Tu chodzi o coś innego.Co do samych czasów to mojemu prapra...pradziadowi woje Bolka Śmiałego wybili zęby bo nie po chrześcijańsku jadł mięso w piątek,to były czasy straszne dla moich przodków bo na domiar złego rozkradli w imię chrześcijańskiej równości wszystko co miał.Według Twojego myślenia powinienem pluć na każden krzyż i womitować na każdą kapliczkę...II wojna dotknęła wiele polskich rodzin ale nie zapomnij,że to co było później było jeszcze gorsze i tu sedno tej dyskusji. Odpowiedz Link Zgłoś
rikol Re: Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro 10.02.09, 12:27 Co to za brednie? Jak to 'po II wojnie bylo jeszcze gorzej'? W czasie II wojny zginelo 6 milionow Polakow. A ile milionow Polakow zginelo po II wojnie? Komunisci praktycznie zlikwidowali w Polsce analfabetyzm, glod, wprowadzili powszechna sluzbe zdrowia i oswiate. W PRL-u zylo sie ludziom lepiej niz w II RP - m. in. dlatego ten ustroj przetrwal prawie 50 lat. Owszem, nie bylo wolnosci slowa - ale czy teraz jest? Nie wolno nic powiedziec niepochlebnego o kosciele katolickim, kobiety sa dyskryminowane znacznie bardziej niz za komunizmu, podobnie osoby starsze. O tym, jak dziala policja i sluzby specjalne (rzekomo lepsze niz komunistyczne) nie wspomne. Odpowiedz Link Zgłoś
rughia Re: Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro 10.02.09, 12:51 Wojna trwała 6 lat i zacząć należy od tego,że Hitler od samego początku próbował uniknąć wojny z Polską,w geście porozumienia oddał nam nawet Zaolzie zabrane przez Czechy.Minister spraw zagranicznych Beck popierał sojusz z Niemcami,dopiero dziś o tym mówi się wyraźniej.Rząd Polski omamiony obietnicami Anglii i Francji jednak odmówił sojuszu,zatem kogo potępiać za ofiary wojny?W kwestii ścisłości to nie zapominaj,że z tych około 6mln, jedna trzecia zginęła z rok sowietów,a właśnie dyskusja o symbolach jednego i drugiego systemu tu się toczy.Wracając do aliantów w 1939 roku zostaliśmy sprzedani,nie otrzymaliśmy żadnej pomocy we wrześniu tego roku.Francja i Anglia podkuliła ogon i ani myślała pomagać "polaczkom",ponieważ bali się za bardzo potęgi militarnej III Rzeszy.Sześć lat później Polska została sprzedana ponownie w Jałcie i Poczdamie,alianci tym razem bali się potęgi militarnej ZSRR.Porównując straty nie szafuj tak liczbami ofiar,każda strona poniosła straty.Po wojnie Polska stała się "niewolnikiem" ZSRR.Owszem może i mniej było ofiar w ludziach ale ponad 40 lat życia w totalitarnym systemie odbiło piętno na całym narodzie.Wojna się skończyła i można było doprowadzić kraj do ładu i porządku (porównaj zniszczenia i stan obecny Japonii) jednak cenę za komunizm Polska będzie płaciła zawsze.Nie rozumiesz tego?Nie rozumiesz do czego doprowadził wyzysk socjalistyczny i bzdurne decyzje gospodarki centralnie sterowanej?Pewnie nie,to dlatego dziś nie ma pracy i pogłębia się przepaść między bogatymi i biednymi w kraju którego dług jest ogromny.Otwórz oczy i poczytaj trochę książek.Ja z sympatii radzę. Odpowiedz Link Zgłoś
a_weasley Re: Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro 09.03.09, 13:35 Rughia napisała: > Hitler od samego początku próbował > uniknąć wojny z Polską, > Minister spraw zagranicznych Beck > popierał sojusz z Niemcami, Ale poza tym czujesz się dobrze? Odpowiedz Link Zgłoś
a_weasley To ludzka rzecz pogadać 09.03.09, 15:56 Rikol pisze: > Co to za brednie? Wolno Tobie bredzić, wolno i innym. Albowiem, wbrew Twoim majaczeniom, jest wolność słowa. > W czasie II wojny zginelo 6 milionow > Polakow. Stop. Zginęło 6 mln OBYWATELI POLSKICH. Dla większości z nich polski (jeśli go w ogóle znali) był trzecim językiem - po jidisz i hebrajskim. Nie bagatelizuję. Nie umniejszam. Ale nie mieszajmy. > - m. in. dlatego ten ustroj przetrwal > prawie 50 lat. Poparcie Wielkiego Brata nic tu do sprawy zapewne nie wnosiło. > Owszem, nie bylo wolnosci > slowa - ale czy teraz jest? > Nie wolno nic powiedziec niepochlebnego > o kosciele katolickim, Jak rozumiem, "Fakty i Mity", NIE i "Trybuna" są drukowane na powielaczu i konspiracyjnie kolportowane przez dzielnych pionierów z "Czerwonych Szeregów", a tow. Senyszyn swoje antykościelne filipiki wygłasza w Radiu Mińsk. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawymsciciel Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro 10.02.09, 11:17 aha, graffiti bedzie walczyc ze swastykami, no to kto bedzie walczyl z graffiti, nozownicy? Odpowiedz Link Zgłoś
szerszen039 Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro 10.02.09, 11:29 cześć. odczepcie się od chrześcijaństwa co by wam się ne podobało bo wam muslimy nas..ją na głowy mnie też nie wszystko się podoba a specjalnie w ostatnich czasach ale przeczekam te czasy wszystko kiedyś się kończy. szerszen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HASBARA Re: Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.09, 11:35 HASBARA ? Odpowiedz Link Zgłoś
szerszen039 Re: Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro 10.02.09, 11:43 cześć. komunistów też nie znoszę bo wszędzie gdzie Europa wpuściła muslimów komuniści gremialnie ich popierają sami analfabeci umysłowi nie wiedzą co cznią cholera im w bok, razem z muslimami. szerszen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osa45 panie Szerszen a jak tam CaHalowcy w strefie Gazy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.09, 11:47 dzielnie sie chlopaki i dziewczyny trzymaja? Odpowiedz Link Zgłoś
nietoper5 Wykurzą swastyki z sieci. Zaczną od Allegro 10.02.09, 11:47 www.allegro.pl/item547007792_portret_propagandowy_marks_engels_lenin_stalin.html Tropicielom nazizmu na Allegro polecam sprawdzić ten link. Polskie prawo oprócz nazizmu zabrania takżed propagowania komunizmu i redaktorzy GW i działacze Nigdy Więcej mogliby się też zająć takimi sprawami. Odpowiedz Link Zgłoś
uzman Symbole nazizmu - tylko w necie, za to komunizmu.. 10.02.09, 11:52 Dlaczego te ciołki nie walczą z symboliką komunizmu, który był ideologią równie zbrodniczą, a której symbole można śmiało kupić nie tylko na jakichś pokątnych aukcjach w necie, ale które drażnią oczy na ulicach (vide koszulki z Che)? Odpowiedz Link Zgłoś
red.ken Re: Wkurzają cie gwiazdy Dawida ? 10.02.09, 11:54 przestej czytac Gó.... stop pełzającej judeizacji polski. sig heil. asszwic birkenau sia la la la la!! Odpowiedz Link Zgłoś