konrad-walenrod Urlaub in Israel... 10.08.08, 12:38 jessi_a napisała: > Witaj, podoba mi sie Twoja sygnaturka > > Viva !!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Hier ein Beispiel wie ein Urlaubsbericht aussehen könnte! Fast ein schöngeistiger Roman Von dem man sich nicht trennen kann... (spellbinder) Urlaub in Israel... forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=47618&w=81164439 Odpowiedz Link
lepian4 Re: Urlaub in Israel... 10.08.08, 19:01 A ja wlasnie wrocilem z miasta rodzinnego Siegfrieda. Zabytkow tez tam nie brakuje, wszystkich nawet jeszcze nie wykopali. Odpowiedz Link
konrad-walenrod Re: Urlaub in Israel... 10.08.08, 19:25 lepian4 napisał: > A ja wlasnie wrocilem z miasta rodzinnego Siegfrieda. Zabytkow tez > tam nie brakuje, wszystkich nawet jeszcze nie wykopali. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Würdest Du bitte so nett sein und das etwas erweitern? Odpowiedz Link
annajustyna Re: Urlaub in Israel... 18.08.08, 12:52 Byles w rodzinnych stronach szofera Jeckiego?! Odpowiedz Link
jecki.p Re: Urlaub in Israel... 18.08.08, 18:40 Ale ta botoxi ma pamiec ! Coz, wszystkie pamietaja, po ktore Siegi podjechal. Problem tylko, czy Zygusia, czy raczej... j. ps Nie, po Botoxi nie podjechal i nie podjedzie - w zadnym razie! Odpowiedz Link
realdirect2 and I`m Hero;D 18.08.08, 19:06 nawet do mnie jakieś ploty o podjeżdżaniu czarnej wołgi dotarłyDD szczegóły są mi nieznane, ale baby się gdzieś tym podniecały;D a może to był mirafiori??? www.hopfer.com.pl/spiewnik/piosenki/ragazzo_da_napoli.html Odpowiedz Link
zielona_mina Re: and I`m Hero;D 18.08.08, 19:24 kolor moze i sie sie zgadza ale marka, smiem powONtpiewac... de.youtube.com/watch?v=RvZvodepfn8&NR=1 Odpowiedz Link
realdirect2 niestety, taka już jest zależność: 18.08.08, 22:29 Masz krótką kitę, musisz mieć dużą brykę;D Odpowiedz Link
jecki.p Re: niestety, taka już jest zależność: 18.08.08, 22:31 poniewaz nie musze, wiec tylko ordynarny maybach... j. Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Urlaub in Israel... 11.08.08, 22:11 konrad-walenrod napisała: Hier ein Beispiel wie ein Urlaubsbericht aussehen könnte! > > Fast ein schöngeistiger Roman > > Von dem man sich nicht trennen kann... (spellbinder) > > Urlaub in Israel... > > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=47618&w=81164439 Asieku, proponuję abyś może zabrał głos na cytowanym forum - czy może nie czujesz się do końca na siłach? > Odpowiedz Link
jecki.p Re: Urlaub in Israel... 12.08.08, 08:57 Wlasnie, czyz nie piekny to wolacz: "Asieku"? O ile mnie pamiec nie zwodzi, to ja go tu udomowilem... Precz z conny, niech zyje asiek ! j. Odpowiedz Link
konrad-walenrod niech żyje asiek ! 12.08.08, 10:22 jecki.p napisał: niech żyje asiek ! ~~~~~~~~~~~~ Im Namen des gesamten Forums bedanke ich mich auf das aller herzlichste für diese Ehrung. War sehr gerührt... Ich hoffe, dass Dein Wunsch, lieber Jecki in Erfüllung geht, und ich diesem Forum noch lange erhalten bleibe. Wenn Allah es so will... Man kann ja nie wissen, was Allah mit mir noch alles vorhat... Odpowiedz Link
konrad-walenrod “Denkvermögen” 12.08.08, 10:11 ja.nusz napisał: Asieku, proponuję abyś może zabrał głos na cytowanym forum - czy może nie czujesz się do końca na siłach? ×××××××××××××××××××××××××××××××× Menschen, für die der Begriff “Denkvermögen” kein Fremdwort ist, haben schon lange herausgefunden, dass ich auf dem besagten Forum seit Jahren sehr erfolgreich tätig bin. au.youtube.com/watch?v=nWHaeIvXyEM Odpowiedz Link