Gość: majster
IP: *.sm-rozstaje.pl
25.01.05, 20:22
Mam pewien problem z potrójnymi linijkami tekstu w Divxach w tym odtwarzaczu.
Otóż nie wiem czemu, ale trzecią linijkę gdzieś do połowy (a nawet 2/3)
przycina Po prostu tak jakby obraz w telewizorze był źle ustawiony... TV ma
Philipsa 21' 4:3. Co można z tym zrobić?? Czy da się jakoś obraz w
telewizorze wyregulować?? Czy to może wina odtwarzacza?? Czy na innych
odtwarzaczach też tak jest?