Dodaj do ulubionych

Samsung p-244, problem z obrazem

IP: *.sm-rozstaje.pl 25.01.05, 20:22
Mam pewien problem z potrójnymi linijkami tekstu w Divxach w tym odtwarzaczu.
Otóż nie wiem czemu, ale trzecią linijkę gdzieś do połowy (a nawet 2/3)
przycina Po prostu tak jakby obraz w telewizorze był źle ustawiony... TV ma
Philipsa 21' 4:3. Co można z tym zrobić?? Czy da się jakoś obraz w
telewizorze wyregulować?? Czy to może wina odtwarzacza?? Czy na innych
odtwarzaczach też tak jest?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka