Dodaj do ulubionych

kupilem JBL lx

IP: *.gamet.com.pl 14.03.03, 10:09
kupilem lx jbl

moze to wyglada jakbym sie chwali ale jeszcze ich nie slyszalem (zakup w
ciemno)

czy ktos ma i moze mnie przygotowac i powiedziec czegos ie mozna po
glosnikach tej serii spodziewac?

dzieki

Obserwuj wątek
      • Gość: SzklarzWzwodzisław Re: kupilem JBL lx IP: *.isep.pw.edu.pl 14.03.03, 15:57
        Stary, te głośniki to kaszana. Mój kumpel takie kupił. Zapłacił jak za zboże
        (chyba za cały wagon!). Wnieśliśmy 4 wielkie pudła na 14-te piętro bez windy -
        akurat się zepsuła. Zmęczyliśmy się jak niewolnicy faraona. No to chcieliśmy
        odpocząć przy jakiejś fajnej muzyczce. Podłączyliśmy i puściliśmy coś mocnego,
        żeby sąsiedzi wiedzieli, że kurna mamy niezłe głośniki. Poza tym leciało
        akurat "Na dobre i na złe", więc chcieliśmy to badziewie zagłuszyć. Kumplowi
        coś się pomerdało, bo nastawił wzmacniacz na maksa. Jak pier....ło to wyleciały
        osłonki głośników (no te z materiału żeby samych głośników nie było widać), my
        przez pół dnia nic nie słyszeliśmy, kot zdechł od tego huku, bo sie
        przestraszył i wyskoczył przez okno, a na dodatek głośniki się przepaliły, a
        reklamacji nie chcą uwzględnić, bo stwierdzili, że za duży sygnał puściliśmy
        (mówiłem, kurna, że wzmacniacz był za dobry!). Do dupy taka impreza! Całe
        szczęście że to nie moja kasa...
        Generalnie kicha!
      • Gość: gogus Re: kupilem JBL lx IP: 80.50.10.* 29.03.03, 16:48
        witam,

zestaw lx to 6 glosnikow, 2003,2004, centralny i sub
        w polaczeniu z amplitunerem gra super
        wykonanie super, polaczenie buku z grafitowymi glosnikami plus aluminiowy
        amplituner tworza spojna calosc (w kontekscie sprzetu jako mebla)
        rozczarowal mnie troche bas, nie taki miekki jak kiedys dawaly wzmacniacze i
        dobre glosniki ale przy no ordinary love SADE wymiekam podobnie jak zestaw

oceniam to jako dobry zakup tym bardziej, ze moj sprzedawca zjechal ze swojej
        prowizji

myslalem o zesatwie wyzszym ale calosc bylaby okolo 9 tysiakow i zwatplilem

pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka