Dodaj do ulubionych

Londynskie Proms

07.07.11, 21:06
kogo z wykonawcow polecilibyscie?

www.bbc.co.uk/proms/whats-on/2011/performers
Obserwuj wątek
    • 184l Re: Londynskie Proms 08.07.11, 00:04
      Tak bez wiekszego zastanowienia, spogladajac na liste, wybieram
      -BBC Philharmonic
      -Chung, Myung-Whun
      -Dudamel, Gustavo
      -Grimaud , Hélène
      -Gustav Mahler Jugendorches
      -Israel Philharmonic Orchestra
      -Kennedy, Nigel
      -Lang , Lang
      -London Philharmonic Orchestra
      -Mutter , Anne-Sophie
      -Orchestre Philharmonique de Radio France
      -Philadelphia Orchestra
      -Reich, Steve

      • izabelski Re: Londynskie Proms 10.07.11, 03:15
        dzieki za sugestie

        niestety bede na wakacjach gdy N.Kennedy koncertuje, bo juz sprawdzalam
        a reszty poszukam

        jesli nie uda mi sie pojsc an BBC Philharmonic lub London Philharmonic to akurat nei problem, bo koncertuja czesto
    • jdrk Re: Londynskie Proms 10.07.11, 16:10
      izabelski napisała:

      > kogo z wykonawcow polecilibyscie?
      Widzę mnówsto fantastycznych wykonawców! Ja chętnie bym posłuchał pianistów:

      Jean-Efflam Bavouzet: Prom 15: Kodály, Bartók & Liszt
      Khatia Buniatishvili: Proms Chamber Music 4: Katia Buniatishvili plays Liszt & Prokofiev
      Hélène Grimaud: Prom 68: Pittsburgh Symphony Orchestra & Hélène Grimaud
      Marc-André Hamelin: Prom 54: Marc–André Hamelin plays Liszt, Prom 65: Elgar, Berkeley, Rachmaninov & Kodály
      Angela Hewitt: Prom 48: Brahms & Schumann
      Lang Lang: Prom 74: Last Night of the Proms
      Alice Sara Ott: Prom 33: Sibelius, Grieg & Nielsen
      Maria João Pires: Prom 57: Anders Hillborg, Mozart & Beethoven
      András Schiff: Prom 9: Sibelius, Bartók and Janáček
      Yuja Wang:Prom 43: Copland, Bax, Barber, Bartók & Prokofiev

      I oczywiście:
      Wrocław Philharmonic Choir: Prom 58: Mendelssohn – Elijah
      oraz
      Gustavo Dudamel: Prom 29: Simón Bolívar Symphony Orchestra plays Mahler
      • izabelski Re: Londynskie Proms 10.07.11, 20:54
        super dzieki za ta liste

        tez myslalam o pojsciu na Wrocław Philharmonic Choir

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka