Dodaj do ulubionych

PROSZĘ O POMOC...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.04, 14:50
bardzo zależy mi na tym, aby do połowy sierpnia nie występował u mnie okres.
Biorę od pól roku tabletki antykoncepcyjne (Minulet). Czy mogę brać je przez
te kilka miesięcy bez przerwy?? Czy potem wystąpi normalnie okres, jesli po
tym czasie zrobie przerwę?? Bardzo prosiłabym o odpowiedź kogoś, kto sie na
tym choć trochę zna (inne dziewczyny, ktore moze robily kiedys cos takiego
jak najbardziej rownież) To dla mnie bardzo ważne, prosze o szybka odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • madeaa Re: PROSZĘ O POMOC... 08.06.04, 15:43
      dziwi mnie ze sie wzielas za tabletki skoro sie na nich nawet TROCHE nie znasz
      zycze powodzenia i pozdrawiam
    • Gość: add Re: PROSZĘ O POMOC... IP: *.zapora / 212.160.172.* 08.06.04, 16:26
      Słuchaj, nie za ciekawie z tobą skoro nawet ze swoim gin o tym nie pogadałaś!
      Ale możesz nie robić 7 dniowej przerwy między opakowaniami i wtedy okresu nie
      dostaniesz, ewentualnie mogą się pojawić w poł drugiego opak małe plamienia,
      ale takie na wkładkę, a nie na tampon.Możesz to zrobić raz jeszcze, ale nie
      więcej, bo nie można. I takie sceny można robić sporadycznie, bo się cała
      rozregulujesz. I wiesz co? Zdawać się na ludzi z forum w kwestiach zdrowia, to
      nie jest dobry pomysł, lepiej pogadać z lekarzem. Co wiedziałam, napisałam.
      Nara.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka