Gość: anonim
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.06.04, 14:50
bardzo zależy mi na tym, aby do połowy sierpnia nie występował u mnie okres.
Biorę od pól roku tabletki antykoncepcyjne (Minulet). Czy mogę brać je przez
te kilka miesięcy bez przerwy?? Czy potem wystąpi normalnie okres, jesli po
tym czasie zrobie przerwę?? Bardzo prosiłabym o odpowiedź kogoś, kto sie na
tym choć trochę zna (inne dziewczyny, ktore moze robily kiedys cos takiego
jak najbardziej rownież) To dla mnie bardzo ważne, prosze o szybka odpowiedz.