Gość: czekoladka
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
22.04.05, 08:56
Tak podejrzewałam ,że może być...teraz jeszcze poczytałam na forum jakie są
pierwsze objawy i po pracy lece kupić test! Jak wyjdzie pozytywnie to
załamka, trzeba szybko szukać lekarza który dokona aborcji, ale jak szukać???
Szczęście że mieszkam w dużym mieście, będzie łatwiej!A facet z którym moge
być w ciąży,bardzo go kocham, ale to człowiek jeszcze niedojrzały,nie dorósł
do takiej odpowiedzialności, tym bardziej ja, bo nie cierpie dzieci i nie
wyobrażam siebie z brzuchem!!! Generalnie ogarnia mnie lekka panika......