Dodaj do ulubionych

DO KACZORKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.icpnet.pl 20.10.03, 17:07
chce powiedziec Kaczorkowi, że przepraszam- wiesz za co, że cie Kocham i chce
to powiedziec wszystkim KOCHAM MOJEGO WSPANIAŁEGO
MĘŻCZYZNĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I nigdy nie myśl inaczej. Moje życie nalezy teraz do ciebie, i niech się to
nie zmieni nigdy...prosze. KOCHAM CIE ARKU!!wiem,ze tu zaglądasz. chcę byś
wiedzial, że nic procz ciebie sie dla mnie nie liczy. TYLKO TY.
I NIGDY cie nie opuszcze. Dziewczyny moga mi zazdroscić takiej miłości.
Obserwuj wątek
    • pimpus_sadelko Re: DO KACZORKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20.10.03, 17:12
      Gość portalu: KACZUSZKA!!!!!!! napisał(a):

      > Dziewczyny moga mi zazdroscić takiej miłości.

      chyba jednak nie do końca, skoro czujesz się zobowiązana za coś przepraszać i
      to publicznie?
      • Gość: KACZUSZKA Re: DO KACZORKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.icpnet.pl 20.10.03, 17:18
        nie przepraszam publicznie. Publicznie mowie,ze go kocham, wiec morda w kubeł.
        Nienawidze takich ludzi, ktorzy szukaja dziury w całym.
        • pimpus_sadelko Re: DO KACZORKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20.10.03, 17:39
          Gość portalu: KACZUSZKA napisał(a):

          > nie przepraszam publicznie. Publicznie mowie,ze go kocham, wiec morda w
          kubeł.

          "chce powiedziec Kaczorkowi, że przepraszam- wiesz za co"

          to nie twoje słowa? tak? no to nie bulgotać mi z tego kubła!
          • Gość: KACZUSZKA Re: DO KACZORKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.icpnet.pl 20.10.03, 17:42
            Wiesz za co przepraszam? nie wiesz- wiec się nie czepiaj. A celem wątku jest
            sprawienie, by u Mojej połowy pokazał sie uśmiech.
            • pimpus_sadelko Re: DO KACZORKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20.10.03, 17:45
              Gość portalu: KACZUSZKA napisał(a):

              > Wiesz za co przepraszam? nie wiesz- wiec się nie czepiaj

              nie wnikam za co przepraszasz, nie zauważyłaś?
              zauwazam tylko, że nie do końca jest czego zazdrościć, skoro musisz przepraszać.
              a facet z pewnością się uśmieje po pachy czytając jak jego delikatne
              dziewczątko mówi do kogoś "morda w kubeł".
              • Gość: KACZUSZKA Re: DO KACZORKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.icpnet.pl 20.10.03, 17:53
                to,że wnerwia mnie, że ktos czepia się sprawy o ktorej nie ma pojęcia.
                A przepraszac moge za wszystko- chociazby za to,ze się spóźniłam, wiec ze
                zdania w ktorym przepraszam, nie mozesz wywnioskowac, ze nie ma czego
                zazdroscić. Zresztą- post jesr skierowany do kogoś innego- nie do ciebi, takze-
                koncze tą prazyjemną dyskusje.
                • pimpus_sadelko Re: DO KACZORKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20.10.03, 18:04
                  Gość portalu: KACZUSZKA napisał(a):

                  > Zresztą- post jesr skierowany do kogoś innego- nie do ciebie

                  z prywatnymi sprawami to na priv, w mailach. tutaj każdy może się wtrącić, czy
                  ci się to podoba czy nie.
                • betty-bt Re: DO KACZORKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20.10.03, 22:32
                  Gość portalu: KACZUSZKA napisał(a):

                  Zresztą- post jesr skierowany do kogoś innego- nie do ciebi,

                  watek, na forum publicznym jest skierowany do kazdego! to forum i kazdy pisze,
                  co ma do napisania. zadzwon sobie do kaczorka zeby go przeprosic.
        • Gość: Stara_Kaczka Re: DO KACZORKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: kuba:* / 10.21.32.* 20.10.03, 19:47
          Współczuje Twojemu chłopakowi tak pustej dziewczyny:(((...SMUTNE
          • Gość: Elle Re: DO KACZORKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 20.10.03, 21:42
            Gość portalu: Stara_Kaczka napisał(a):

            > Współczuje Twojemu chłopakowi tak pustej dziewczyny:(((...SMUTNE


            Ja także skoro zwracając się do Niego piszesz "Cie " z małej
            litery...hmmm...brak szacunku,czy nie wiesz jaki klawisz nacisnąć?
            • betty-bt Re: DO KACZORKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20.10.03, 22:29
              Gość portalu: Elle napisał(a):

              > Ja także skoro zwracając się do Niego piszesz "Cie " z małej
              > litery...hmmm...brak szacunku,czy nie wiesz jaki klawisz nacisnąć?

              tylko spokojnie...! ja pisze wszystko z malej litery, ale absolutnie nia ma to
              oznaczac braku szacunku, tak? nawet imiona (w komp.) pisze z malej, bo tak sie
              przyjelo i juz. ci, co mnie znaja, wiedza, ze napewno nie robie tego z braku
              szacunku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka