Gość: KACZUSZKA!!!!!!!
IP: *.icpnet.pl
20.10.03, 17:07
chce powiedziec Kaczorkowi, że przepraszam- wiesz za co, że cie Kocham i chce
to powiedziec wszystkim KOCHAM MOJEGO WSPANIAŁEGO
MĘŻCZYZNĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I nigdy nie myśl inaczej. Moje życie nalezy teraz do ciebie, i niech się to
nie zmieni nigdy...prosze. KOCHAM CIE ARKU!!wiem,ze tu zaglądasz. chcę byś
wiedzial, że nic procz ciebie sie dla mnie nie liczy. TYLKO TY.
I NIGDY cie nie opuszcze. Dziewczyny moga mi zazdroscić takiej miłości.