13.05.05, 09:35
Ponawiam pytanie zadane jakiś juz czas temu: gdzie mogę znaleźć przepisy na
temat postawienie trzepaka. Podobno nowe przepisy unijne wręcz zabraniają
stawianie trzepaków?
Obserwuj wątek
    • serafin666 Re: Trzepak 13.05.05, 12:41
      przepisy unijne wspólnot nie dotyczą ; teren jest prywatny ( wspólnoty )
    • rtemolik Re: Trzepak 14.05.05, 19:17
      "Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać
      budynki i ich usytuowanie" Dz.U. 2002.75.690 z p.zm.
      "§ 25. Przy budynkach wielorodzinnych trzepaki należy sytuować przy miejscach
      do gromadzenia odpadów stałych, z zachowaniem odległości nie mniejszej niż 10 m
      od okien i drzwi do pomieszczeń przeznaczonych na pobyt ludzi."
      • bbkk Re: Trzepak 16.05.05, 10:29
        Dziękuję bardzo :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka