bbkk 13.05.05, 09:35 Ponawiam pytanie zadane jakiś juz czas temu: gdzie mogę znaleźć przepisy na temat postawienie trzepaka. Podobno nowe przepisy unijne wręcz zabraniają stawianie trzepaków? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
serafin666 Re: Trzepak 13.05.05, 12:41 przepisy unijne wspólnot nie dotyczą ; teren jest prywatny ( wspólnoty ) Odpowiedz Link Zgłoś
rtemolik Re: Trzepak 14.05.05, 19:17 "Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie" Dz.U. 2002.75.690 z p.zm. "§ 25. Przy budynkach wielorodzinnych trzepaki należy sytuować przy miejscach do gromadzenia odpadów stałych, z zachowaniem odległości nie mniejszej niż 10 m od okien i drzwi do pomieszczeń przeznaczonych na pobyt ludzi." Odpowiedz Link Zgłoś