mika20006 Re: Do xxxll i wprost 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 27.03.07, 09:40 Obserwujac szeroki zakres wiedzy i fachowe odpowiedzi bez jakiejkolwiek stronnicznosci powiem krotko JESTESCIE WIELCY, szkoda, ze takie fora nie moga brac udzial w konkursach na najlepsze forum o podobnej tematyce, a moze zrobimy zrzutke na tych najbardziej aktywnych aby zostali wyroznieni jak autorytet dla nas smiertelnikow?co wy na to reszta forum?? na prive: mika 20006@gazeta.pl czekam Odpowiedz Link Zgłoś
czajnik5 Re: Do xxxll i wprost 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 27.03.07, 09:44 kolego lub koleżanko mika 200006, wejdź na www.wspolnota.net.pl, tam już od dawna funkcjonują te elementy, które tu Ci się zaledwie marzą. A kto powiedział, że: "takie fora nie mogą brać udziału w konkursie na najlepsze forum o podobnej tematyce"? Odpowiedz Link Zgłoś
wilga52 Re: Do babczyka 27.03.07, 12:44 Oświeć nas za co tak nie cierpisz xxxll. Odpowiedz Link Zgłoś
czajnik5 Re: Do babczyka 27.03.07, 13:18 Piszesz do babczyka, czy do mnie? Tytuł jest do babczyka, ale Twój post jest wklejony jako odpowiedź na mój. Ja osobiście nie mam nic do żadnego użytkownika forum. Uważam, że wszyscy są fajni. Odpowiedz Link Zgłoś
babczyk Re: Do babczyka 24.05.07, 15:35 wilga52 napisała: > Oświeć nas za co tak nie cierpisz xxxll. A może zadasz to pytanie tak z łaski swojej stronie , przeciwnej. Poszukaj, od kiedy występują wypowiedzi autorstwa Jędrusia i moje. Oraz od kiedy one tu występują. Udowodnij mi i innym to że, zanim pojawił sie Andrzej Brodziak z licencją 4606 byłem chamski, agresywny czy też zwykłym oszołomem tego forum. Od siebie dodam że jestem stałym bywalcem i uczestnikiem tego forum od 2002 roku. Więc masz co szukać. I nie mam zamiaru cytować wypowiedzi innych forumowiczów w jego temacie. Sa naprawdę nie ciekawe. Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxll Re: Do babczyka 28.09.07, 19:00 babczyk napisał: > Poszukaj, od kiedy występują wypowiedzi autorstwa Jędrusia i moje. Oraz od > kiedy one tu występują. > Udowodnij mi i innym to że, zanim pojawił sie Andrzej Brodziak z licencją 4606 > byłem chamski, agresywny czy też zwykłym oszołomem tego forum. > > Od siebie dodam że jestem stałym bywalcem i uczestnikiem tego forum od 2002 > roku. Więc masz co szukać. > > I nie mam zamiaru cytować wypowiedzi innych forumowiczów w jego temacie. Sa > naprawdę nie ciekawe. Odpowiedz Link Zgłoś
xxxll Re: Do xxxll i wprost 5- jesteście wielcy 27.03.07, 21:37 mika20006 napisała: > JESTESCIE WIELCY, Bóg zapłać dobra kobieto! Czas zweryfikuje to co napisałaś. Odpowiedz Link Zgłoś
xxxtt Re: Do xxxll i wprost 5- jesteście wielcy 23.05.07, 23:45 xxxll napisał: > mika20006 napisała: > > JESTESCIE WIELCY, > Bóg zapłać dobra kobieto! Czas zweryfikuje to co napisałaś. Czas zweryfikował xxxll-ka z kombatacko nadaną licencją nr 4608 - negatywnie Odpowiedz Link Zgłoś
babczyk Re: Do xxxll i wprost 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 27.03.07, 10:26 Jędruś vel xxxll, czyżbyś sam sie promował? >JESTESCIE WIELCY, To pisał ktos, kto wypił co najmniej litr gorzały na twarz. Andrzej Brodziak vel xxxll, teyi i jeszcze wiele innych nicków ......jest wielki. Bez jaj. Bo od robienia jaj z właścicieli na tym forum jest właśnie ten cwaniak z licencją któro nadano mu kombatancko. Odpowiedz Link Zgłoś
czajnik5 Re: Do xxxll i wprost 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 27.03.07, 12:09 Swoją drogą, to jest bardzo dziwne, że puszczono to forum tak na żywioł. Każde szanujące się forum internetowe ma administratorów i moderatorów, którzy błyskawicznie usuwają użytkowników logujących się z jednego i tego samego IP pod różnymi pseudonimami. Nie wiedzieć czemu, ludziom wydaje się, że w internecie są anonimowi. A to przecież jedynie pozory. Wprawdzie tu występuje od czasu do czasu jakiś ekspert (wraz z ekspertką) od wspólnot mieszkaniowych, niemniej co do niego są poważne zastrzeżenia, jak mogłem przeczytać w innych wątkach. Poza tym nie jestem pewny, czy wykonuje on zadania moderatora, czy jedynie zabiera głos w dyskusjach jako ekspert. Odpowiedz Link Zgłoś
mika20006 Re: Do xxxll i wprost 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 27.03.07, 13:13 ja jestem tu nowa i nie mam nic do ukrycia,poprostu wymienilam te dwa nicki bo najbardziej aktywne sa na tym super forum,a w wiekszosci umieszczane tu posty sa z odpowiedzia przez w/w ,to dlaczego nie mam wyrazic takiej opini? widze ze sie znacie co niektorzy ja nie moge w tej polemice zabrac glosu ,a ocene mialam prawo napisac,zycze dlaszej wspolpracy jaka czytam od niedawna Pozdrowienia Mika Odpowiedz Link Zgłoś
wprost5 Ty też możesz być taka! 27.03.07, 17:26 Mika, dziekuję za uznanie, ale wydaje mi się, że poza kwestią rozliczania mediów wymagającego rzeczywiście trochę wiedzy technicznej, nie piszę niczego nadzwyczajnego wynikającego z jakiejś szerokiej wiedzy innej natury. Staram się po prostu zachowywać zdrowy rozsądek i stosować filozofię, że wszystko powinno funkcjonować w oparciu o niego. Dlatego trochę denerwują mnie pytania, typu "czy można coś zrobić czy coś do kogos napisać" I odpowiadam stale, że można, ale jaki będzie efekt lub skutek, to już zupełnie coś innego. Zachęcam wszystkich do takiego podejścia , że muszą probować i nie mieć stale jakiś obaw czy oporów przez zrobieniem niby fałszywego kroku i ośmieszenia się, bo zarządy i administratorzy w znacznej większości permanentnie łamią obowiązujące prawo i nie mają w związku z tym żadnych skrupułów. Oczywiście, warto wcześniej, w miarę możliwości, zdobyć trochę wiedzy, aby nie robić czegoś na przysłowiowa pałę, ale trzeba po prostu wierzyć w siebie i powodzenie swoich kroków. W nawiązaniu do licznych problemów wspólnotowiczów poruszanych na tym forum chciałbym poinformować, ze przed chwila wróciłem ze spotkania w sejmie z posłami w sprawie nowelizacji ustawy o społdzielniach mieszkaniowych i tzw. uwłaszczenia spółdzielców. Po spotkaniu, już w rozmowie w węższym gronie z organizatorami, żwrócilem im uwagę na konieczność zajęcia się nie tylko spółdzielniami ale i wspólnotami, bo problemy w nich są podobne. Wydaje mi sie, że żyją oni w przeświadczeniu, że wspólnot nie trapią żadne problemy. Bo jest w nich tylko pozornie lepiej niż w spółdzielniach i jako przykład podałem sprawę dostępu do dokumentów we wspólnotach - mamy oczywiście zagwarantowane takie prawo ale z jego wyegzekwowanie jest już znacznie gorzej. W każdym razie zachęcam do naciskania na posłów w sprawie zmian w ustawie o własności lokali celem wyeliminowania z niej durnych zapisów, które tak często tu krytykujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
mika20006 Re: Ty też możesz być taka! 27.03.07, 22:39 Tak, ten tytul zamieszcony przez Ciebie Wprost5 napewno mnie musi zmobilizowac do wiekszego wglebienia sie w ustawe, ale powiem Ci ze od roku jestem czlonkiem wspolnoty stad mam spore klopoty po przeczytaniu uchwalu o WM od razu tak fachowo reagowac na zadane Wam pytania bez jakiejkolwiek praktyki i doswiadczenia w tej tematyce a jakze zlozonej. Relacja Twoja z dzisiejszego posiedzenia mam nadzieje ze poskutkuje ale jednosta malo moze zdzialac, stad dobre Twoje wskazowki musimy wszyscy dazyc do zmian, za co Ci ja osobiscie dziekuje.Pozdrawiam Cie serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
babczyk Ty nie musisz być taka! 24.05.07, 15:28 Typowe odpowiedzi i zachwalania siebie przez Jędrusia razem z jego jakże przedszkolna, gramatyką. A koderatorowi ten stan żeczy jest na rękę. Co widać, słychać i czuć. A wystarczy poszukac takich nicków jak xxxll, teyi, a.boll , berta40 , goscdw , znj2, zlotkos, kamilh1, to jest_mysl, j.doro, dyzio61 , emmiszkiewicz, gutmir , ceniek2, fipo2 , bbabczyk, ba0bab , wielki_garownik , wielki_garownik2, klawi1, urrsus, xxvll backlashi , renata200811, tomkus56 , asia004, egondw, xx444 i wiele im podobnych które to pojawiły się na tym forum i kiedy. I jak zaczął sie występ tych osób? o tych nickach. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejek_brodzia Re: Ty nie musisz być taka! 02.10.07, 23:55 babczyk napisał: > Typowe odpowiedzi i zachwalania siebie przez Jędrusia razem z jego jakże > przedszkolna, gramatyką. > A koderatorowi ten stan żeczy jest na rękę. Co widać, słychać i czuć. > > A wystarczy poszukac takich nicków jak xxxll, teyi, a.boll , berta40 , goscdw , > znj2, zlotkos, kamilh1, to jest_mysl, j.doro, dyzio61 , emmiszkiewicz, > gutmir , ceniek2, fipo2 , bbabczyk, ba0bab , wielki_garowni > wielki_garownik2, klawi1, urrsus, xxvll backlashi , renata200811, tomkus56 , > asia004, egondw, xx444 i wiele im podobnych które to pojawiły się na tym forumi kiedy. > I jak zaczął sie występ tych osób? o tych nickach. Zazdroścsz babczyku. Feeeeee!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś