Dodaj do ulubionych

Do xxxll i wprost 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27.03.07, 09:36
Obserwuj wątek
    • mika20006 Re: Do xxxll i wprost 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 27.03.07, 09:40
      Obserwujac szeroki zakres wiedzy i fachowe odpowiedzi bez jakiejkolwiek
      stronnicznosci powiem krotko
      JESTESCIE WIELCY,
      szkoda, ze takie fora nie moga brac udzial w konkursach na najlepsze forum o
      podobnej tematyce, a moze zrobimy zrzutke na tych najbardziej aktywnych aby
      zostali wyroznieni jak autorytet dla nas smiertelnikow?co wy na to reszta
      forum??
      na prive:
      mika 20006@gazeta.pl czekam
      • czajnik5 Re: Do xxxll i wprost 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 27.03.07, 09:44
        kolego lub koleżanko mika 200006, wejdź na www.wspolnota.net.pl, tam już od
        dawna funkcjonują te elementy, które tu Ci się zaledwie marzą.

        A kto powiedział, że: "takie fora nie mogą brać udziału w konkursie na najlepsze
        forum o podobnej tematyce"?
        • wilga52 Re: Do babczyka 27.03.07, 12:44
          Oświeć nas za co tak nie cierpisz xxxll.
          • czajnik5 Re: Do babczyka 27.03.07, 13:18
            Piszesz do babczyka, czy do mnie? Tytuł jest do babczyka, ale Twój post jest
            wklejony jako odpowiedź na mój.

            Ja osobiście nie mam nic do żadnego użytkownika forum. Uważam, że wszyscy są fajni.
          • babczyk Re: Do babczyka 24.05.07, 15:35
            wilga52 napisała:

            > Oświeć nas za co tak nie cierpisz xxxll.

            A może zadasz to pytanie tak z łaski swojej stronie , przeciwnej.

            Poszukaj, od kiedy występują wypowiedzi autorstwa Jędrusia i moje. Oraz od
            kiedy one tu występują.

            Udowodnij mi i innym to że, zanim pojawił sie Andrzej Brodziak z licencją 4606
            byłem chamski, agresywny czy też zwykłym oszołomem tego forum.

            Od siebie dodam że jestem stałym bywalcem i uczestnikiem tego forum od 2002
            roku. Więc masz co szukać.

            I nie mam zamiaru cytować wypowiedzi innych forumowiczów w jego temacie. Sa
            naprawdę nie ciekawe.

            Powodzenia.
            • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxll Re: Do babczyka 28.09.07, 19:00
              babczyk napisał:

              > Poszukaj, od kiedy występują wypowiedzi autorstwa Jędrusia i moje. Oraz od
              > kiedy one tu występują.
              > Udowodnij mi i innym to że, zanim pojawił sie Andrzej Brodziak z licencją 4606
              > byłem chamski, agresywny czy też zwykłym oszołomem tego forum.
              >
              > Od siebie dodam że jestem stałym bywalcem i uczestnikiem tego forum od 2002
              > roku. Więc masz co szukać.
              >
              > I nie mam zamiaru cytować wypowiedzi innych forumowiczów w jego temacie. Sa
              > naprawdę nie ciekawe.

      • xxxll Re: Do xxxll i wprost 5- jesteście wielcy 27.03.07, 21:37
        mika20006 napisała:

        > JESTESCIE WIELCY,


        Bóg zapłać dobra kobieto! Czas zweryfikuje to co napisałaś.
        • xxxtt Re: Do xxxll i wprost 5- jesteście wielcy 23.05.07, 23:45
          xxxll napisał:

          > mika20006 napisała:
          > > JESTESCIE WIELCY,

          > Bóg zapłać dobra kobieto! Czas zweryfikuje to co napisałaś.

          Czas zweryfikował xxxll-ka z kombatacko nadaną licencją
          nr 4608 - negatywnie
    • babczyk Re: Do xxxll i wprost 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 27.03.07, 10:26
      Jędruś vel xxxll, czyżbyś sam sie promował?

      >JESTESCIE WIELCY,

      To pisał ktos, kto wypił co najmniej litr gorzały na twarz.

      Andrzej Brodziak vel xxxll, teyi i jeszcze wiele innych nicków ......jest
      wielki. Bez jaj.

      Bo od robienia jaj z właścicieli na tym forum jest właśnie ten cwaniak z
      licencją któro nadano mu kombatancko.
      • czajnik5 Re: Do xxxll i wprost 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 27.03.07, 12:09
        Swoją drogą, to jest bardzo dziwne, że puszczono to forum tak na żywioł. Każde
        szanujące się forum internetowe ma administratorów i moderatorów, którzy
        błyskawicznie usuwają użytkowników logujących się z jednego i tego samego IP pod
        różnymi pseudonimami. Nie wiedzieć czemu, ludziom wydaje się, że w internecie są
        anonimowi. A to przecież jedynie pozory.

        Wprawdzie tu występuje od czasu do czasu jakiś ekspert (wraz z ekspertką) od
        wspólnot mieszkaniowych, niemniej co do niego są poważne zastrzeżenia, jak
        mogłem przeczytać w innych wątkach. Poza tym nie jestem pewny, czy wykonuje on
        zadania moderatora, czy jedynie zabiera głos w dyskusjach jako ekspert.
    • mika20006 Re: Do xxxll i wprost 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 27.03.07, 13:13
      ja jestem tu nowa i nie mam nic do ukrycia,poprostu wymienilam te dwa nicki bo
      najbardziej aktywne sa na tym super forum,a w wiekszosci umieszczane tu posty
      sa z odpowiedzia przez w/w ,to dlaczego nie mam wyrazic takiej opini?
      widze ze sie znacie co niektorzy ja nie moge w tej polemice zabrac glosu ,a
      ocene mialam prawo napisac,zycze dlaszej wspolpracy jaka czytam od niedawna
      Pozdrowienia Mika
      • wprost5 Ty też możesz być taka! 27.03.07, 17:26
        Mika, dziekuję za uznanie, ale wydaje mi się, że poza kwestią rozliczania
        mediów wymagającego rzeczywiście trochę wiedzy technicznej, nie piszę niczego
        nadzwyczajnego wynikającego z jakiejś szerokiej wiedzy innej natury. Staram się
        po prostu zachowywać zdrowy rozsądek i stosować filozofię, że wszystko powinno
        funkcjonować w oparciu o niego.
        Dlatego trochę denerwują mnie pytania, typu "czy można coś zrobić czy coś do
        kogos napisać" I odpowiadam stale, że można, ale jaki będzie efekt lub skutek,
        to już zupełnie coś innego. Zachęcam wszystkich do takiego podejścia , że muszą
        probować i nie mieć stale jakiś obaw czy oporów przez zrobieniem niby
        fałszywego kroku i ośmieszenia się, bo zarządy i administratorzy w znacznej
        większości permanentnie łamią obowiązujące prawo i nie mają w związku z tym
        żadnych skrupułów. Oczywiście, warto wcześniej, w miarę możliwości, zdobyć
        trochę wiedzy, aby nie robić czegoś na przysłowiowa pałę, ale trzeba po prostu
        wierzyć w siebie i powodzenie swoich kroków.
        W nawiązaniu do licznych problemów wspólnotowiczów poruszanych na tym forum
        chciałbym poinformować, ze przed chwila wróciłem ze spotkania w sejmie z
        posłami w sprawie nowelizacji ustawy o społdzielniach mieszkaniowych i tzw.
        uwłaszczenia spółdzielców. Po spotkaniu, już w rozmowie w węższym gronie z
        organizatorami, żwrócilem im uwagę na konieczność zajęcia się nie tylko
        spółdzielniami ale i wspólnotami, bo problemy w nich są podobne. Wydaje mi sie,
        że żyją oni w przeświadczeniu, że wspólnot nie trapią żadne problemy. Bo jest w
        nich tylko pozornie lepiej niż w spółdzielniach i jako przykład podałem sprawę
        dostępu do dokumentów we wspólnotach - mamy oczywiście zagwarantowane takie
        prawo ale z jego wyegzekwowanie jest już znacznie gorzej. W każdym razie
        zachęcam do naciskania na posłów w sprawie zmian w ustawie o własności lokali
        celem wyeliminowania z niej durnych zapisów, które tak często tu krytykujemy.
        • mika20006 Re: Ty też możesz być taka! 27.03.07, 22:39
          Tak, ten tytul zamieszcony przez Ciebie Wprost5 napewno mnie musi zmobilizowac
          do wiekszego wglebienia sie w ustawe, ale powiem Ci ze od roku jestem
          czlonkiem wspolnoty stad mam spore klopoty po przeczytaniu uchwalu o WM od
          razu tak fachowo reagowac na zadane Wam pytania bez jakiejkolwiek praktyki i
          doswiadczenia w tej tematyce a jakze zlozonej.
          Relacja Twoja z dzisiejszego posiedzenia mam nadzieje ze poskutkuje ale
          jednosta malo moze zdzialac, stad dobre Twoje wskazowki musimy wszyscy dazyc do
          zmian, za co Ci ja osobiscie dziekuje.Pozdrawiam Cie serdecznie
          • babczyk Ty nie musisz być taka! 24.05.07, 15:28
            Typowe odpowiedzi i zachwalania siebie przez Jędrusia razem z jego jakże
            przedszkolna, gramatyką.

            A koderatorowi ten stan żeczy jest na rękę. Co widać, słychać i czuć.

            A wystarczy poszukac takich nicków jak xxxll, teyi, a.boll , berta40 , goscdw ,
            znj2, zlotkos, kamilh1, to jest_mysl, j.doro, dyzio61 , emmiszkiewicz,
            gutmir , ceniek2, fipo2 , bbabczyk, ba0bab , wielki_garownik ,
            wielki_garownik2, klawi1, urrsus, xxvll backlashi , renata200811, tomkus56 ,
            asia004, egondw, xx444 i wiele im podobnych które to pojawiły się na tym forum
            i kiedy.

            I jak zaczął sie występ tych osób? o tych nickach.
            • andrzejek_brodzia Re: Ty nie musisz być taka! 02.10.07, 23:55
              babczyk napisał:

              > Typowe odpowiedzi i zachwalania siebie przez Jędrusia razem z jego jakże
              > przedszkolna, gramatyką.
              > A koderatorowi ten stan żeczy jest na rękę. Co widać, słychać i czuć.
              >
              > A wystarczy poszukac takich nicków jak xxxll, teyi, a.boll , berta40 , goscdw ,
              > znj2, zlotkos, kamilh1, to jest_mysl, j.doro, dyzio61 , emmiszkiewicz,
              > gutmir , ceniek2, fipo2 , bbabczyk, ba0bab , wielki_garowni
              > wielki_garownik2, klawi1, urrsus, xxvll backlashi , renata200811, tomkus56 ,
              > asia004, egondw, xx444 i wiele im podobnych które to pojawiły się na tym forumi kiedy.
              > I jak zaczął sie występ tych osób? o tych nickach.


              Zazdroścsz babczyku. Feeeeee!!!!!


Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka