Dodaj do ulubionych

coffee mama

25.06.10, 20:24
byłam tam raptem kilka razy, ale moja córeczka była zachwycona.
dziewczyny szukają nowego lokalu
www.coffeemama.pl/
może ktoś co wie, podpowie?
żal tych zabawek czekających na dzieciaki....
Obserwuj wątek
    • radosnakraina Re: coffee mama 28.06.10, 00:09
      a dzisiaj przechodząc Cechową, zauważyłam, że Babiniec jest lokalem do
      wynajęcia. Czyżby jakiś pogrom na "mamo-kawiarnie" przyszedł?
      Ja też często bywałam w coffee mama i żal mi strasznie, żeby to miejsce
      przepadło. Mam nadzieję, że dziewczyny nie poddadzą się i znajdą lokal
      spełniający oczekiwania.
      A tak w ogóle, to jeśli właścicielki tu zaglądają, to proszę podać jaki ten
      lokal ma być, szczególnie metraż.
      • marcy_83 Re: coffee mama 29.06.10, 21:37
        Mi też baaaardzo coffe mama brakuje...
    • kaczuszka85 Re: coffee mama 30.01.11, 20:25
      czy wiadomo coś na temat reaktywacji coffe mama lub babińca? brakuje tego typu miejsc spotkań, w szczególności w zimie
      • lotos.flower Re: coffee mama 11.02.11, 15:15
        Babiniec sie nie reaktywuje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka