kasiale73 25.06.10, 20:24 byłam tam raptem kilka razy, ale moja córeczka była zachwycona. dziewczyny szukają nowego lokalu www.coffeemama.pl/ może ktoś co wie, podpowie? żal tych zabawek czekających na dzieciaki.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
radosnakraina Re: coffee mama 28.06.10, 00:09 a dzisiaj przechodząc Cechową, zauważyłam, że Babiniec jest lokalem do wynajęcia. Czyżby jakiś pogrom na "mamo-kawiarnie" przyszedł? Ja też często bywałam w coffee mama i żal mi strasznie, żeby to miejsce przepadło. Mam nadzieję, że dziewczyny nie poddadzą się i znajdą lokal spełniający oczekiwania. A tak w ogóle, to jeśli właścicielki tu zaglądają, to proszę podać jaki ten lokal ma być, szczególnie metraż. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczuszka85 Re: coffee mama 30.01.11, 20:25 czy wiadomo coś na temat reaktywacji coffe mama lub babińca? brakuje tego typu miejsc spotkań, w szczególności w zimie Odpowiedz Link Zgłoś