Gość: ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.12, 18:28 A czemu piszą o Parku Śląskim w wiadomościach z Bielska???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xy Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.leon.com.pl 24.05.12, 18:32 bo czasem warto się z bielska ruszyć i zabrać dziecko na wycieczkę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Kto jest autorem tych bredni? IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.12, 21:55 Proponuję mu aby pojechał np. do parków w Londynie i zobaczył jak wyglądają trawniki, ile tam jest kwiatów i z czego są zrobione alejki. A potem niech się przyjrzy krzywym asfaltowym alejom pamiątającym czasy Ziętka i wydeptanym porośniętym co najwyżej chwastami klepiskom udającym trawniki w Chorzowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Christoph Kiedy wreszcie ta brama wróci do Świerklańca? IP: *.utaonline.at 24.05.12, 22:05 Kiedy wreszcie sprawiedliwości stanie się zadość i ta brama wróci na swoje prawowite miejsce do parku w Świerklańcu??? Złodzieje dawać to z powrotem gdzie to być powinno!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toro Takiego parku nie ma w całej europie [panorama] IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.12, 19:30 Może i park fajny ale zaparkować w jego poblizu to sztuka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamil Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.kampsys.3s.pl 24.05.12, 19:35 Zaparkować zawsze można na terenie parku - płatne 5 zł w tygodniu i 10 zł w weekend. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijop Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.12, 20:08 jak sama nazwa wskazuje to park a nie parking wprawdzie różnica tylko 2 liter ale zasadnicza więc parking powinien być gdzieś po za parkiem a nie chodząc po parku przeciskać się między autami jak to ma teraz miejsce. A swoją drogą dlaczego autor tekstu nie napisał, że za chwile nie będzie w parku można zjeść loda, krupnioka bez stania w kilometrowej kolejce bo pan i władca parku wszystko likwiduje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vitmik bzdury IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.12, 20:13 jak jesz i stoisz godzinę to znaczy że jesteś pod wejściem do zoo albo przy wiosce rybackiej jest tyle lepszych miejsc gastronomicznych, choć w dolinie ostatnio zrobili sobie półgodzinna przerwę i stracili kasę za obiad dla 6 osób ;) szkoda że zamknęli bażanta, tam to był żurek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijop Re: bzdury IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.12, 21:29 na restauracje mnie nie stac - a jakie inne miejsca ? marysin dwor ? - drogo i niedobre inne nawet dobre ale drogie stać mnie jedynie żeby jeść tam z rodziną max raz na pol roku (za 3 osoby obiad to minimum (80 zł jak miałbym jeść tam co jestem w parku minimum 4 razy to kolo 300 zł a gdzie reszta miesiąca) a jak chce coś zjeść na szybko to wybacz ale do restauracji nie ide tylko szukam czegos na szybko już nie wspomne o napojach żeby sie napic mam iść do restauracji ? Odpowiedz Link Zgłoś
moro11 Re: bzdury 24.05.12, 21:50 Wioska Rybacka znakomicie KARMI,wybor ryb spory,kargulena do kupienia...,smaczna. Wiem,ze za minimalna trudno kupic,jak sie ma rodzine....Taki polski dobrobyt-dla CUDAKOW.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mr. Normalny Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.12, 20:37 Będzie można. A jeśli ktoś chce kupować lody z dawnych haźli przerabianych na góralskie chaty czy inne nadmorskie tawerny, to rzeczywiście będzie miał problem. Tu jest Górny Śląsk i my tu porządek lubimy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.12, 20:45 o jakim porzdku tu mowisz narazie to totalny obraz destrukcji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mag Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.12, 20:43 no tak park piekny ale ma pecha do glupich zarzadzajacych i te masowe imprezy, koszmar. Park powinien byc oaza ciszy a Ci co chca tlumow to niech chodza do SC. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anonim Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.rootnode.net 25.05.12, 09:19 Też nie lubię hałasu, ale uważam że przesadzasz. Jak chcę ciszy i spokoju, to zaszywam się gdzieś w Beskidach. W parku w środku aglomeracji powinno się właśnie _dziać_. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.12, 10:41 są parkingi na wjeździe od strony AKSu- ale dla takich co kupe spod siebie zjedzą to nawet 50 gr za parking nei zaplaci tylko komus miejsce parkingowe 3 km dalej pod blokiem zajmie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swoboda_t Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.12, 21:05 Za darmo by się chciało. Płatne parkingi są dostępne, w ostateczności trzeba się z nich przespacerować - o zgrozo - kilka minut. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Nowy ogrodzony parking, miejsca dla każdego IP: 213.172.178.* 25.05.12, 14:29 5 PLN za pierwszą godzinę 2PLN za każdą następną. Miejsca dla niepełnosprawnych itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Bielska Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.12, 20:34 Gratulujemy Śląskowi pięknego parku i zapraszamy na jeszcze piękniejsze ... bo naturalne PODBESKIDZIE! Każdy chwali swoje czyż nie ? Śląsk nie macie szans ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mr. Normalny Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.12, 20:39 Ja na Śląsku Cieszyńskim czy w Beskidzie Śląskim jestem bardzo często. A Podbeskidzie, Podbeskiedzie? To jakiś podrzędny klub piłkarski? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swoboda_t Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.12, 21:09 Podbeskidzie to taka kraina między Czechowicami-Dziedzicami a Żywcem oraz Skoczowem a Kętami. Bielsko-Biała mówiąc w skrócie :D Odpowiedz Link Zgłoś
aliveinchains Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram 25.05.12, 09:05 Dobrze prawisz... dodałbym włącznie:) Gość portalu: swoboda_t napisał(a): > Podbeskidzie to taka kraina między Czechowicami-Dziedzicami a Żywcem oraz Skocz > owem a Kętami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Bielska Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.12, 21:44 Nie zawiodłem się ... opcja śląska wiecznie czujna :) A skąd Bóg prowadzi - wstyd się przyznać ? Ja ciebie to nawet trochę rozumie ... no bo skąd miałbyś dziecinko wiedzieć o czym dorośli piszą ?! Do szkoły gamoniu ! Poproś kogoś dorosłego, żeby wytłumaczył ci biedactwo o czym mówimy ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: O na szkołę, to Ty chyba rzucałeś kamieniami. IP: *.welnowiec.pl 24.05.12, 23:18 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~z Bielska Re: na szkołę, to Ty chyba rzucałeś kamieniami. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.12, 20:39 Właśnie o tobie mówiłem, ukryta opcjo śląska na bielskim forum. "Welnowiec.pl" to nie rejon Katowic ? Nie martw się o moje wykształcenie - w przeciwieństwie do ciebie i twoich kumpli, bardzo lubię się uczyć. Do czego zmierzasz kolego z tym "rzucaniem kamieniami na szkołę" Chyba (na pewno) powinno się napisać ... w szkołę - widzisz, znów czegoś się nauczyłeś. Na szkołę to ty patrzyłeś z daleka, bardzo daleka i tak już zostanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: O pass. Myślę, że udowodniłeś wszystko co chciałeś. IP: *.welnowiec.pl 26.05.12, 00:06 i nawet wydedukowałeś skąd piszę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mr. Normalny Takiego parku nie ma w całej europie [panorama] IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.12, 20:35 A słyszał dziennikarz o nazwisku "fe" o Phoenix Park w Dublinie? Richmond Park w Londynie? Nie słyszał? To czego zabiera się za pisanie w temacie, którego nie zna? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Bielska Takiego parku nie ma w całej europie [panorama] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.12, 20:42 Napiszcie żartownisie z Gazety, na forum np. Warszawy, że ogłaszacie zbiórkę wśród Warszawiaków na Stadion Śląski ... zobaczymy jaki będzie odzew ? :) Tematy na forum są ewidentnie sterowane przez hanysków ! Chyba nie myślicie, że na Podbeskidziu żyją matołki, w domach siedzą przy świeczkach i piszą na glinianych tabliczkach ... aaaa i jedzą z jednej michy drewnianymi łyżkami i ubierają się w owcze skóry :) Odpowiedz Link Zgłoś
moro11 Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram 24.05.12, 21:28 Moje ukochane BESKIDY, BIELSKO PIEKNE...,ZYWIEC....,ZIELEN..... daleko mi tam....mieszkam w Katowicach....Ale wsiadam do tramwajka i jestem w Parku Slaskim,tak sie teraz nazywa..,niewazne,liczy sie ze JEST !!!! DLA WSZYSTKICH !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Istria Wszystko śląskie... IP: *.xdsl.centertel.pl 24.05.12, 21:02 U nas nikt nie ma pomysłu na ciekawą nazwę, wszystko musi być śląskie - ślaskie wesołe miasteczko, ślaski ogród zoologiczny, śląskie planetarium, koleje śląskie, muzeum śląskie, nawet park nie mógł być dłużej parkiem kultury i wypoczynku tylko oczywiście został parkiem śląskim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dino Re: Wszystko śląskie... IP: *.centertel.pl 24.05.12, 21:18 Gość portalu: Istria napisał(a): " wszystko musi być śląskie - śląskie wesołe miasteczko, ślaski ogród zoologiczny, śląskie planetarium, koleje śląskie, muzeum śląskie, nawet park nie mógł być dłużej parkiem kultury i wypoczynku tylko oczywiście został parkiem śląskim ". Wybacz droga damo ale jeżeli coś leży na terenach Śląska to trudno jest to nazywać inaczej . Wyobrażasz Sobie taka nazwę : Małopolski Park Kultury - z siedzibą w Chorzowie ? Toż to nawet wielbłąd dwugarbny w śląskim zoo pękłby ze śmiechu - o odwiedzających już nie wspominając . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koborlovag Re: Wszystko śląskie... IP: *.b-ras1.bdt.dublin.eircom.net 25.05.12, 11:22 To taki zart z Twojej strony czy naprawde nie rozumiesz o co chodzilo przedmówczyni? Czy w Warszawie wszystko jest "mazowieckie"? albo "warszawskie"? Warszawski Zamek Krolewski? Mazowieckie Lazienki Krolewskie? Warszawski Park Skaryszewski? Mazowieckie Centrum Nauki Kopernik? Warszawska Biblioteka Uniwersytecka? Odpowiedz Link Zgłoś
moro11 Re: Wszystko śląskie... 24.05.12, 21:31 Nikt sie mieszkancow Slaska nie PYTAL ,zmienili nazwe i juz....Stara nazwa byla DOBRA !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
moro11 Re: Wszystko śląskie... 24.05.12, 21:42 Durnowaci Radni Sejmiku Slaskiego,przeciwnicy Slaska,juz nie wiem kto to robi....Stara nazwa byla DOBRA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Wszystko śląskie... niestety taka mania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.12, 10:45 cieszmy się ze nie DOJCZE - bo wielu ślunzokow sie onanizuje słysząc dojcz Odpowiedz Link Zgłoś
moro11 Takiego parku nie ma w całej europie [panorama] 24.05.12, 21:15 Zielona WYSPA Gornoslazakow !!! Zietek zmobilizowal nawet dzieci do zalesiania tego Obiektu,naszym rodzicom potracali z zarobkow skladke na to nasze UKOCHANE CUDO !!!! I JEST,TRWA !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bielszczanin Takiego parku nie ma w całej europie [panorama] IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 24.05.12, 21:44 >>>>>>>>>>>>>>>>>> ja juz wole milion razy nasze góry nasze jezioro niż Chorzów jakiś :) jeżeli miał bym jechać na Śląsk to tylko do Tychów jest czystość porządek itd ! polecam Paprocany a nie jakis tam park w Chorzowie ! Odpowiedz Link Zgłoś
aliveinchains Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram 25.05.12, 09:07 racja, Papry bardzo fajne..duzy staw i lasy dobre na rowery, byl fajny festiwal, A WPKIW to namiastka natury... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sa Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.12, 09:12 a byłeś w tym parku? czy nie ruszyłeś się na krok? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Realista ahahahh hahhahaha hahahha PAproco ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.12, 10:48 człowieku co ty porownujesz jakiś wypi...wy grajdoł ze smrodem tak olbrzymim że jeszcze 15 minut po wyjezdzie z tychow samochod trzeba wietrzyc z 300 hektarowym parkiem w centrum aglomeracji... gratuluje poczucia humoru!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
aliveinchains Re: ahahahh hahhahaha hahahha PAproco ? 25.05.12, 12:16 Gość portalu: Realista napisał(a): > człowieku co ty porownujesz jakiś wypi...wy grajdoł ze smrodem tak olbrzymim że > jeszcze 15 minut po wyjezdzie z tychow samochod trzeba wietrzyc z 300 hektaro > wym parkiem w centrum aglomeracji... gratuluje poczucia humoru!!!! rajusku, nawet nie myślalem, że na forum BB będę musial bronić Tychow przed innymi mieszkańcami GOP. Otoż mamy rożne podejscia. Dla mnie Park w chorzowie to wytwor ludzki. Nijak nie ma się do natury typu wielopowierzchniowy las, czy góry. Parki mnie nie inyeresują na tyle by spedzać tam wiele godzin. Jak mam czas jade u siebie do Wapienicy, idę na Kozia, Szyndzielnię, Cyberniok, Magurę, Magorkę..i inne bliżej lub dalej. Akurat lasy kobiurskie ktore widze np. z takiej Koziej sa bardzo fajne do jazdy na rowerze...jeziorko w Paprocanach to może syf, ale generalnie malownicze. Mnie nie interesują atrakcje w stylu zoo, 30000 roż, budki z kebabami i lodami. To wszystko to dodatek, mnie interesuje głównie natura... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Oj nie mów o Wapienicy IP: 213.172.178.* 25.05.12, 14:37 Na tym nieszczęściu można sobie nogi połamać, żadnego parkingu, autobus manewrujący wśród pieszych i podejrzane budy z piwem. Do tego tabuny rozpędzonych rowerzystów górskich gotowych z braku wydzielonej ścieżki wjechać Ci w d.. Park Ślaski to przy tym niedościgniony wzór. Odpowiedz Link Zgłoś
aliveinchains Re: Oj nie mów o Wapienicy 25.05.12, 14:41 Krzywa Chata - piękne schronisko nad jeziorkiem wsrod w 100% zadrzewionych gor jest podejrzana budą? A kto ci każe chodzic asfaltowa alejka? Cholera - niebieski, żolty szlak, nieoznaczone ściezki gospodarcze, petla - człowieku rozejrzyj się dookoła, co ty wogole porownujesz? Szedłeś z Wapienicy w stronę Stołowa? Porownywać Dolinę Luizy do Parku w miescie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koborlovag Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.b-ras1.bdt.dublin.eircom.net 25.05.12, 11:26 a ja tam uwielbiam Wesole Miasteczko w Chorzowie. Jako dzieciak jezdzilem tam co roku. Planetarium tez jest fajne. Tylko ta Elka mnie smieszyla. U nas wszedzie kolejki linowe pod gore a na Slasku po plaskim :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Bielska Takiego parku nie ma w całej europie [panorama] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.12, 21:50 Czytam Wasze posty i widzę, że koleżanki i koledzy z Gazety zrobili kawał "dobrej" i zupełnie nie potrzebnej nikomu roboty tym artykułem! Brawo! Tak dalej a za kilka miesięcy będziecie REDAKTORY pisać sami do siebie i kłócić się ze sobą na forach, czego Wam z całego serca życzę! A pomiędzy Wami będzie hulał wiatr ;) Poziom coraz gorszy ... szkoda. Zamiast stworzyć prawdziwe regionalne fora to próbujecie mieszać. Ciekawe jak wygląda to w innych regionach ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alina Re: Oazą ciszy i spokoju .... IP: *.181.180.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.05.12, 22:19 Ostatni Koncert zakończył się o 23.00 a cichą noc przerywały huki petard - ciszy i spokoju nie znajdziesz w WPKIW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raf Takiego parku nie ma w całej europie [panorama] IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.12, 22:53 Kogoś pokręciło???? Oaza ciszy? przecież po tym "parku" ruch samochodowy ja w centrum Katowic!!! Pełno ohydnych budek i straganów.... na trawnikach jakieś ogrodzone zjeżdżalnie... chuliganeria wieczorem... strach!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gooska Takiego parku nie ma w całej europie [panorama] IP: *.waldex.net 25.05.12, 07:38 Oaza ciszy i spokoju??? MOże i jest ale do poniedziałku do piątku od 8.0 do 13.00 Niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaksja Takiego parku nie ma w całej europie [panorama] IP: *.v-net.com.pl 25.05.12, 08:02 To jest park WOJEWÓDZKI a nie śląski! Sponsorowany przez województwo, nie wynika ze śląskich tradycji, nazwa jest wywyższaniem Śląska nad inne równoprawne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 30000 Takiego parku nie ma w całej europie [panorama] IP: *.piekary.net 25.05.12, 08:13 30 tysięcy gatunków róż? Gdy jakiś pacan przepisuje, nie rzuca się mu w oczy, że to nieco duża liczba gatunków? W Rosarium jest ok 30 tysięcy róż, nie gatunków. Przepisać dane z internetu też trzeba umieć! Odpowiedz Link Zgłoś
7bart7 Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram 25.05.12, 08:54 no i dane już dawno nieaktualne bo tyle to było ... za dobrych czasów, dziś miejsce to podupada jak cały Wojewódzki Park bez Kultury i bez Wypoczynku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rozbawieni Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: 195.93.251.* 25.05.12, 09:05 też rozwaliła nas wyobraźnia pismaka... Odpowiedz Link Zgłoś
polsz Takiego parku nie ma w całej Europie?? 25.05.12, 09:06 nie jest największy, nie jest nawet w pierwszej 1o hanys1920.blox.pl/2011/11/Najwieksze-parki-miejskie-w-Europie.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Szkoda ze prezes chce w market w parku i hotel ... IP: *.ngm.net.pl 25.05.12, 10:27 I niszczy budki z piwem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koborlovag tekst jest sponsorowany IP: *.b-ras1.bdt.dublin.eircom.net 25.05.12, 11:18 Widac, ze cienko tam przeda i chca sie rozreklamowac przed poczatkiem lata na Podbeskidziu. Pewnie w innych redakcja regionalnych tez ten tekst poszedl. I pewnie nie pisala go pani redaktor Furtak, tylko przyszedl gotowy z biura prasowego Parku. Tylko wypadaloby gdzies umiescic dopiesek "tekst sponsorowany" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bi33 Re: parku nie ma ...już przehandlowany! IP: *.e-siemianowice.pl 25.05.12, 13:17 szkoda parku bo przez kilku politykierów budowany latami park zamiast kwitnąć, usycha biznesów partyjnych działaczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bacaSkubany i czego się czepiasz, jak ta baba ...aliveih IP: *.play-internet.pl 25.05.12, 13:41 moderatorku popierolooooony ....juhasie wykastrowny....coś ty taki ginekolog po zasadniczym zawodowym, z VIII grupą BHP i szkoleniu P.Poż na drabince Szczerbowskiego, że trak namiętnie abortujesz obce posty? Przecież tu nic niema o ....Hanysach lecz o klasie robotniczej, jej ....kochanym parku, o tym lesie przez złodziei sprzedawanym następnym złodziejom..matole ty. Tu masz link....do siebie i o sobie! www.youtube.com/watch?v=0xtfNOIREfg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gratulacje !!! Takiego parku nie ma w całej europie [panorama] IP: *.play-internet.pl 25.05.12, 18:13 Kolejny wspaniały artykuł ef ! Coś pięknego ! Wspaniała kariera ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bacaSkubany Re: Takiego parku nie ma w całej europie [panoram IP: *.play-internet.pl 26.05.12, 08:24 bo p. Ok... łaskawie zezwolił Odpowiedz Link Zgłoś