Gość: mach_2
IP: *.c29.msk.pl
04.02.07, 22:18
Witam ponownie. Czy nie orientujecie się, gdzie mogę wydrukować dokument w
kolorze (akurat nie mam kolorowej drukarki).
Słyszałem o 2 firmach - 1 Maja i Tuwima.
Był ktoś tam może (albo zna inne punkty?).
Dzięki. Pa, pa.