Gość: Gosc IP: *.c196.msk.pl 03.10.07, 18:28 Jak wyglada praca w tej firmie na stanowisku kierowcy (placa, godziny pracy itp.)? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc Re: AMBRA czechowice IP: *.dynamic-ww-3.vectranet.pl 31.08.15, 16:08 szkoda pisać ta firma to jest porażka samochody przeładowane po parę ton towar nie załadowany na czas płaca śmieszna za to co chłopaki tam robią i jak ryzykują utrata prawa jazdy osobiscie bym tam nie chciala pracowac tylko można sobie kręgosłup załatwić tak jak co nie którzy Odpowiedz Link Zgłoś