Gość: ATR boy IP: 66.183.95.* 06.12.06, 08:17 Mam pytanie czy wogole jest J-cls na samolotach ATR LOT-u? Wedlug ich strony ATR posiada klase buisnesowa, czy to prawda i na ktorych trasach? Wybranych czy wszystkich? Sa moze jakies uwagi lub fotki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
emmanuella Re: LOT ATR J-cls 06.12.06, 11:56 Klasa biznes jest tylko w rejach zagranicznych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smiech Re: LOT ATR J-cls IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.06, 12:17 A polega na katarce i cieplym co nieco. Odpowiedz Link Zgłoś
emmanuella Re: LOT ATR J-cls 06.12.06, 12:43 Dokładnie mamy zasłonke, ale nie podajemy ciepłych posiłków :) Z prostej przyczyny, nie mamy gdzie ich podrzewać, więc serwujemy zimny posiłek, kolorową prasę. I w przeciwienstwie do benkow, biznes class znajduje sie z tyłu samolotu (tam jest ciszej) Odpowiedz Link Zgłoś
sasza11 Re: LOT ATR J-cls 06.12.06, 17:53 To nie chodzi o poziom glosnosci ale o to ze sasiaduje z bufetem. pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
emmanuella Re: LOT ATR J-cls 06.12.06, 18:16 Bliżej bufetu, bliżej wyjścia, ale przede wszystkim cieszej :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: LOT ATR J-cls IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.06, 21:14 a jak wyglada taki krotki lot miedzynarodowy, powiedzmy z WAW do PRG. Czy jestescie caly czas w biegu, czy macie chwile zeby usiasc i cos zjesc, odpoczac? Jak to wyglada na krajowkach? :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
emmanuella Re: LOT ATR J-cls 06.12.06, 21:31 To zależy ilu jest pasażerów, ale znajdzie się chwila żeby cos zjesc czy napić się :) To dotyczy zarówno krajówki, jak i zagranicy. Choć na LWO jest cięzko przy komplecie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: LOT ATR J-cls IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.06, 22:05 Dzieki za odpowiedz :) Czyli tak jak myslalem, ogolnie jest duzo pracy :) Jeszcze jedno pytanie, wiem jak otwiera sie drzwi z Boeingach i Airbusach, a jak to jest w ATRach? Poprostu naciskasz guzik, a one otwieraja sie na zewnatrz? Bo chyba same ich nie wypychacie i wcigacie spowrotem hehe :) Czy kiedy sa schowane to te stopnie sie jakos demaskuja?? :P M. Odpowiedz Link Zgłoś
emmanuella Re: LOT ATR J-cls 06.12.06, 22:08 Same otwieramy i zamykamy drzwi :) Jest specjalna dzwignia :) Schodki mozemy ukryć jedynie zasłaniając zasłonke :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: LOT ATR J-cls IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.06, 22:21 Jestes szybka jak blyskawica :) pytanie, a za chwile odpowiedz :D wow :D no to musicie miec krzepe dziewczyny !! :D a czy to prawda, ze okno-wyjscie awaryjne wazy 28 kg ? W ATRach nie ma takich zjezdzalni jakie sa w wiekszych maszynach, tak? Odpowiedz Link Zgłoś
emmanuella Re: LOT ATR J-cls 06.12.06, 22:28 :) Poprostu dziś ogarnia mnie nuda i czytam sobie forum :) Nie, my nie mamy trapów, a co do wagi, nie chce Cie w blad wprowadzać ale o ile się nie myle, okno waży 12 kg. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: LOT ATR J-cls IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.06, 22:58 a skoro sie tak nudzisz to wykorzystam Cie jeszcze raz :) na tym zdjeciu widac kuchnie po prawej stronie z przodu. ale tak jest tylko w ATR 43-500, bo w 72-300, z przodu nic nie ma oprocz drzwi, tak? hmm, a moze to nie jest kuchnia :D ? no nic, najwyzej wyjde na idiote :D www1.airliners.net/open.file?id=0372857&siz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: LOT ATR J-cls IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.06, 23:05 literowka, 42-500 oczywiscie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: LOT ATR J-cls IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.06, 23:08 literowki dwie, 42-500 i 72-200 :) Odpowiedz Link Zgłoś
emmanuella Re: LOT ATR J-cls 07.12.06, 00:33 Zarowno w 42 jak i 72 bufet mamy z tyłu. W oddali na tym zdjeciu widac jumpseat FA1, i tam jest tez bufet. Po prawej stronie zdjecia (a lewej stronie samolotu) znajduja sie schowki na sprzet awaryjny i demo:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: LOT ATR J-cls IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.06, 10:05 Dzieki, dzieki, dzieki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: LOT ATR J-cls IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.06, 14:55 Tu masz ATR72 www.jetphotos.net/viewphoto.php?id=5874686 jeszcze ze starą tapicerką którą sukcesywnie wymianiają na nową skórzaną . Zdjęcie 42 które ktoś wrzucił jest dość wyjątkowe bo chyba tylko jeden ma granatowe skóry a pozostałe cztery sztuki popielate. Odpowiedz Link Zgłoś
emmanuella Re: LOT ATR J-cls 21.12.06, 18:05 Wszystkie nasze AT4 mają szare obicia foteli. Nie mamy zadnego z granatowa. Odpowiedz Link Zgłoś
emmanuella Re: LOT ATR J-cls 21.12.06, 22:09 Na duzych ATRach SP-LFB i FE wymienione sa obicia na niebieskie, natomiast zaden z naszych małych ATRow nie ma granatowych obic :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: LOT ATR J-cls IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.06, 10:31 Troszkę wstyd żebyś nie wiedziała :) 72 dwie mają nową tapicerkę a pozostałe starą . Natomiast 42 a,b,c,e mają szarą skórkę a "d" ma skórkę granatową. Dzwiwne to bo też pochodzi z Air Littoral jak A,b,c. Tylko E pochodzi bezpośrednio od ATR aczkolwiek nie był nówką a ośmiolatkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
emmanuella Re: LOT ATR J-cls 22.12.06, 11:19 A co ja napisałam? :) Napisałam, ze FB i FE maja wymienioną. I nie jest mi wstyd, bo delta ma szarą, chyba, ze w tym tygodniu wymienili :) Niedawno nim latałam i nie miał:) Odpowiedz Link Zgłoś
emmanuella Re: LOT ATR J-cls 22.12.06, 11:24 Mk jestes jednym z naszych mechanikow? Jezeli tak, mysle, ze zalogowałes sie na nasze grono. Napisz mi na priv :) Pewnie się znamy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stewa elo Re: LOT ATR J-cls IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.06, 13:14 To chyba tobie powinno byc wstyd ze nie rozrozniasz kolorow! na malych ATRach obicia sa SZARE i o ile nie wymienili tych obic w ubieglym tygodniu (a watpie w to) to mozesz smialo udac sie do specjalisty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sasza11 Re: LOT ATR J-cls IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.06, 13:23 Dokladnie, pana MK zapraszamy do specjalisty od kolorow! granatowe obicia na malym atr ?hahahaha~! chyba od wczoraj! :-D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pitu pitu Re: LOT ATR J-cls IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 00:05 faceci zwykle mają problemy z odcieniami, więc nie ma się czego spierać ;P Odpowiedz Link Zgłoś
emmanuella Re: LOT ATR J-cls 27.12.06, 18:24 :) Co racja to racja ;) Ale najsmieszniejszy jest fakt, ze kolega wykłoca się, a to my codziennie latamy na tych samolotach :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: LOT ATR J-cls IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 21:56 kładę uszy po sobie i przepraszam. Pomyliłem się. Niebędę tłumaczył dlaczego bo to i atk głupio zabrzmi. Niemam problemu z kolorami ale.... tak głupio wyszło. Poprostu koleś podesłał kilkanaście zdjęć środków atrów i na 3 fotach był 42 z granatowymi fotelami z rzeczonym regiem. Facio wiarygodny więc szedłem w zaparte. Okazało się że te fotki robił gdzies na zachodzie, w katalogu zdjeć mu się pozajączkowało i wyszedł ambaras. Chociaż aby mnie tak od razu do lekarza :) Odpowiedz Link Zgłoś
emmanuella Re: LOT ATR J-cls 28.12.06, 19:50 Wiesz, jeżeli ktoś granatu od szarego nie odróżnia to chyba to jest malutki problem :) Ale skoro dostałeś zmyłkowe zdjęcia to wybaczamy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pitu pitu Re: LOT ATR J-cls IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 22:00 przecież nie możecie wmawiać że czarne jest czarne, a białe jest białe !! Odpowiedz Link Zgłoś