Dodaj do ulubionych

CZY ISTNIEJE TR-3B LATAJĄCY TRÓJKĄT???

IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 03.11.02, 12:01
Obserwuj wątek
    • Gość: LOCKHEED ZADAŁEM PYTANIE!!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 03.11.02, 15:05
      • mac.card Re: ZADAŁEM PYTANIE!!! 03.11.02, 15:34
        Może istnieje...

        A może nie...

        :-)))
        • mr.jedi Re: ZADAŁEM PYTANIE!!! 08.11.02, 23:22
          Lockheed, to jeżeli zadajesz pytanie, to oprócz tematu wypowiedzi, napisz
          jeszcze o co dokłądniej chodzi :-)

          Michał
          • Gość: LOCKHEED CHODZI O ANTYGRAWITACYJNY TRÓJKĄT!!!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 08.11.02, 23:47
            • maniek182 Re: CHODZI O ANTYGRAWITACYJNY TRÓJKĄT!!!! 09.11.02, 11:05
              Kto wie może to był(bądź jest)jeden z wariantów czy prototypów Aureoli.Jeżeli jest to Stany się do tego nie przyznją ponieważ taki napęd to prawdziwy as w rękawie i tego nie powinno się oddawać innym państwom świata...
              • Gość: Zulu Re: CHODZI O ANTYGRAWITACYJNY TRÓJKĄT!!!! IP: *.telia.com 09.11.02, 12:39
                Przeczytajcie sobie ksiazke Gary Hyllanda Zaginione Tajemnice technologi
                Trzeciej Rzeszy.
                Duzo sie Wam wyjasni.ZULU.
                • Gość: LOCKHEED PODOBNO OD NATĘŻENIA PRĄDU ZMIENIA SIĘ!!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 12.11.02, 20:10
                  Dla obserwatora z zewnątrz przy zmianie natężenia prądu oddziałującego na
                  kadłub zmienia się wizualnie kształt od cygara po dysk, a na radarach może być
                  nic nie widać albo jeden obiekt albo wiele obiektów i nawet może naśladować
                  inne samoloty itp. na radarze!!!
                  • Gość: Zulu Re: PODOBNO OD NATĘŻENIA PRĄDU ZMIENIA SIĘ!!! IP: *.telia.com 13.11.02, 11:01
                    Ciekawe jak sie uporali z odzialywaniem pola elektrycznego i magnetycznego na
                    zaloge tegopojazdu.Masz namysli poprzez silne pole magnetyczne zalamanie fali
                    swietlnej,mozna to samo uzyskac za pomoca plazmy.Nie znam sie na tym ,ale
                    gdzies wyczytalem.To bylaby rewelacja.Misza nam tu probuje wcisnac najnowsza
                    technologie.
                    Pzdr.Zulu
                    • Gość: LOCKHEED SPOSÓB DZIAŁANIA TR-3B!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 13.11.02, 17:31
                      W kołowym akceleratorze plazma rtęciowa jest rozpędzana do 60.000 obrotów na
                      minutę przy ciśnieniu 250.000 atmosfer.
                      Odbywa się to przy ( tego jednego nie jestem pewien ) temperaturze bliskiej
                      zeru absolutnemu!
                      Powoduje to zniesienie o 89% sił grawitacji, a tym samym o zmniejszenie o 89%
                      masy pojazdu!
                      Prędkość w atmosferze do 120.000 stóp to około 9 Ma
                      Powyżej "God knows how fast it can go"
                      Załoga co najmniej 4 osoby
                      Długość 600 stóp, prawie 3 razy więcej niż Jumbo Jet!
                      Nic nie wiem o uzbrojeniu!!
                      • Gość: LOCKHEED DOPOWIEDZENIE DO SPOSOBU DZIAŁANIA TR-3B!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 13.11.02, 17:33
                        Napęd to wodorowo-tlenowe silniki i napęd chyba jądrowy, gdyż antygrawitacja
                        służy nie do napędzania, ale do zmniejszenia masy pojazdu, dzięki czemu jest
                        on zwrotniejszy i szybszy, ale BARDZO zwrotniejszy i szybszy przy obniżeniu
                        masy o 89%!!
                        • Gość: Zulu Re: DOPOWIEDZENIE DO SPOSOBU DZIAŁANIA TR-3B!! IP: *.telia.com 13.11.02, 20:57
                          Wiesz Martinie podejrzewam ,ze wlasnie Aurorra posiada jeden z takich napedow.
                          Widoczna na niebosklonie porusza sie z predkoscia stalo 3-4 machy bez
                          dzwiekowo.Kompletna cisza.Natomiast ten drugi robi fantastyczne zwroty,potrafi
                          przy duzej predkosci prawie natychmiast stanoc i zmienic kierunek lotu w
                          przeciwnym kierunku co zaden pojazd na ktorego odzialowuje grawitacja nie jest
                          w stanie tego zrobic no i wszystkie zasady fizyki przecza.
                          Ciekawe czy cos takiego bedzie probowane w Iraku,ale chyba juz sytuacja
                          dojrzala aby sie z tym ujawnic.
                          • Gość: Zulu Re: DOPOWIEDZENIE DO SPOSOBU DZIAŁANIA TR-3B!! IP: *.telia.com 13.11.02, 21:02
                            Martinie z ta temperatura masz w 100% racje.Niemcy w ten sam sposob osiagali.
                            Oni jeszcze na to nakladali napiecie rzedu 2mln Voltow,uzyskane z cewki
                            Tesli,te rzeczy ciekawie opisuje Gary Hylland.
                        • Gość: LOCKHEED REDUKCJA PRZECIĄŻEŃ PRZY REDUKCJI MASY O 89%!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.02, 21:09
                          Obniżenie masy o 89% powoduje, że załoga odczuwa 40G ( ok. 20G jest już
                          śmiertelne )jak 4G!!!
    • Gość: jasiol Re: CZY ISTNIEJE TR-3B LATAJĄCY TRÓJKĄT??? IP: *.impex / 192.168.1.* 15.11.02, 19:45
      chłopaki, poszukajcie sobie forum z cyklu "ufo, kręgi zbożowe nasca etc." co?
      Dla mnie najbardziej paradna jest plazma w temperaturze zbliżonej do zera
      absolutnego.
      Pozdrawiam
      • Gość: Michal Re: CZY ISTNIEJE TR-3B LATAJĄCY TRÓJKĄT??? IP: *.telia.com 15.11.02, 20:22
        Zostalo zle powiedziane i nie czepiaj sie za slowka,chodzi o rtec ktora jest
        przechowywana w tej tempereaturze.ale jak zostanie wprowadzona w ruch w tym
        obrotowym jakby powiedziec walcu o malej wysokosci i zakonczeniu stozkowym
        nastepouje jej podgrzewanie i wtedy to zaczyna szalenczo wirowac i nastepuje
        podgrzewanie i dopiero na te cale wirujace cialo przykladane jest napiecie i
        nastepuje zmiana barwy i okrywa sie calosc takim zjawiskiem jak by to byla
        plazma.Widzialem nie jeden raz .Martin Was nie buja.Zaden uniwesrytet na
        swiecie niema dojscia do tej technologi to i zkad Ty mozezsz wiedziec.Sa
        miejsca na swiecie gdzie te pojazdy przelatuja i mozna je zaobserwowac nie
        akurat w Polsce.Jestem laikiem w tej dziedzinie,ale co nieco poczytalem i sam
        widzialem.O tym sie nie opowiada poco sie narazac na smniech kolegow.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka