Gość: LOCKHEED IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 03.11.02, 12:01 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: LOCKHEED ZADAŁEM PYTANIE!!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 03.11.02, 15:05 Odpowiedz Link Zgłoś
mac.card Re: ZADAŁEM PYTANIE!!! 03.11.02, 15:34 Może istnieje... A może nie... :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
mr.jedi Re: ZADAŁEM PYTANIE!!! 08.11.02, 23:22 Lockheed, to jeżeli zadajesz pytanie, to oprócz tematu wypowiedzi, napisz jeszcze o co dokłądniej chodzi :-) Michał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LOCKHEED CHODZI O ANTYGRAWITACYJNY TRÓJKĄT!!!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 08.11.02, 23:47 Odpowiedz Link Zgłoś
maniek182 Re: CHODZI O ANTYGRAWITACYJNY TRÓJKĄT!!!! 09.11.02, 11:05 Kto wie może to był(bądź jest)jeden z wariantów czy prototypów Aureoli.Jeżeli jest to Stany się do tego nie przyznją ponieważ taki napęd to prawdziwy as w rękawie i tego nie powinno się oddawać innym państwom świata... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zulu Re: CHODZI O ANTYGRAWITACYJNY TRÓJKĄT!!!! IP: *.telia.com 09.11.02, 12:39 Przeczytajcie sobie ksiazke Gary Hyllanda Zaginione Tajemnice technologi Trzeciej Rzeszy. Duzo sie Wam wyjasni.ZULU. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LOCKHEED PODOBNO OD NATĘŻENIA PRĄDU ZMIENIA SIĘ!!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 12.11.02, 20:10 Dla obserwatora z zewnątrz przy zmianie natężenia prądu oddziałującego na kadłub zmienia się wizualnie kształt od cygara po dysk, a na radarach może być nic nie widać albo jeden obiekt albo wiele obiektów i nawet może naśladować inne samoloty itp. na radarze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zulu Re: PODOBNO OD NATĘŻENIA PRĄDU ZMIENIA SIĘ!!! IP: *.telia.com 13.11.02, 11:01 Ciekawe jak sie uporali z odzialywaniem pola elektrycznego i magnetycznego na zaloge tegopojazdu.Masz namysli poprzez silne pole magnetyczne zalamanie fali swietlnej,mozna to samo uzyskac za pomoca plazmy.Nie znam sie na tym ,ale gdzies wyczytalem.To bylaby rewelacja.Misza nam tu probuje wcisnac najnowsza technologie. Pzdr.Zulu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LOCKHEED SPOSÓB DZIAŁANIA TR-3B!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 13.11.02, 17:31 W kołowym akceleratorze plazma rtęciowa jest rozpędzana do 60.000 obrotów na minutę przy ciśnieniu 250.000 atmosfer. Odbywa się to przy ( tego jednego nie jestem pewien ) temperaturze bliskiej zeru absolutnemu! Powoduje to zniesienie o 89% sił grawitacji, a tym samym o zmniejszenie o 89% masy pojazdu! Prędkość w atmosferze do 120.000 stóp to około 9 Ma Powyżej "God knows how fast it can go" Załoga co najmniej 4 osoby Długość 600 stóp, prawie 3 razy więcej niż Jumbo Jet! Nic nie wiem o uzbrojeniu!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LOCKHEED DOPOWIEDZENIE DO SPOSOBU DZIAŁANIA TR-3B!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 13.11.02, 17:33 Napęd to wodorowo-tlenowe silniki i napęd chyba jądrowy, gdyż antygrawitacja służy nie do napędzania, ale do zmniejszenia masy pojazdu, dzięki czemu jest on zwrotniejszy i szybszy, ale BARDZO zwrotniejszy i szybszy przy obniżeniu masy o 89%!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zulu Re: DOPOWIEDZENIE DO SPOSOBU DZIAŁANIA TR-3B!! IP: *.telia.com 13.11.02, 20:57 Wiesz Martinie podejrzewam ,ze wlasnie Aurorra posiada jeden z takich napedow. Widoczna na niebosklonie porusza sie z predkoscia stalo 3-4 machy bez dzwiekowo.Kompletna cisza.Natomiast ten drugi robi fantastyczne zwroty,potrafi przy duzej predkosci prawie natychmiast stanoc i zmienic kierunek lotu w przeciwnym kierunku co zaden pojazd na ktorego odzialowuje grawitacja nie jest w stanie tego zrobic no i wszystkie zasady fizyki przecza. Ciekawe czy cos takiego bedzie probowane w Iraku,ale chyba juz sytuacja dojrzala aby sie z tym ujawnic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zulu Re: DOPOWIEDZENIE DO SPOSOBU DZIAŁANIA TR-3B!! IP: *.telia.com 13.11.02, 21:02 Martinie z ta temperatura masz w 100% racje.Niemcy w ten sam sposob osiagali. Oni jeszcze na to nakladali napiecie rzedu 2mln Voltow,uzyskane z cewki Tesli,te rzeczy ciekawie opisuje Gary Hylland. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LOCKHEED REDUKCJA PRZECIĄŻEŃ PRZY REDUKCJI MASY O 89%!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.02, 21:09 Obniżenie masy o 89% powoduje, że załoga odczuwa 40G ( ok. 20G jest już śmiertelne )jak 4G!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasiol Re: CZY ISTNIEJE TR-3B LATAJĄCY TRÓJKĄT??? IP: *.impex / 192.168.1.* 15.11.02, 19:45 chłopaki, poszukajcie sobie forum z cyklu "ufo, kręgi zbożowe nasca etc." co? Dla mnie najbardziej paradna jest plazma w temperaturze zbliżonej do zera absolutnego. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: CZY ISTNIEJE TR-3B LATAJĄCY TRÓJKĄT??? IP: *.telia.com 15.11.02, 20:22 Zostalo zle powiedziane i nie czepiaj sie za slowka,chodzi o rtec ktora jest przechowywana w tej tempereaturze.ale jak zostanie wprowadzona w ruch w tym obrotowym jakby powiedziec walcu o malej wysokosci i zakonczeniu stozkowym nastepouje jej podgrzewanie i wtedy to zaczyna szalenczo wirowac i nastepuje podgrzewanie i dopiero na te cale wirujace cialo przykladane jest napiecie i nastepuje zmiana barwy i okrywa sie calosc takim zjawiskiem jak by to byla plazma.Widzialem nie jeden raz .Martin Was nie buja.Zaden uniwesrytet na swiecie niema dojscia do tej technologi to i zkad Ty mozezsz wiedziec.Sa miejsca na swiecie gdzie te pojazdy przelatuja i mozna je zaobserwowac nie akurat w Polsce.Jestem laikiem w tej dziedzinie,ale co nieco poczytalem i sam widzialem.O tym sie nie opowiada poco sie narazac na smniech kolegow. Odpowiedz Link Zgłoś