Dodaj do ulubionych

Czarna pasta do butów w Iraku.

22.07.03, 21:27
Pamiętacie, jak się wszyscy z tego śmiali? A okazało się, że pasta pojechała
zgodnie z planem i jest potrzebna. Do mundurów wyjściowych nasi mają czarne
buty. I dlatego pojechało pudełko z bodajże 50 puszeczkami czarnej farby -
dla oficerów na wypadek np. balu u Ambasadora, kurtuazyjnej wizyty itp.
Obserwuj wątek
    • Gość: pierce Re: Czarna pasta do butów w Iraku. IP: *.tarchomin.pl / 192.168.8.* 22.07.03, 22:09
      Goście nie mieli pożądnego km na wypadek ataku, a im wysłano pastę do butów,
      żeby mieli w czym iść do ambasadora. Cóż za zapobiegawczość !
      Proponuję wysłać partię fraków - nigdy nie wiadomo co możę się zdażyć.
      Wtedy wydawało mi się to śmieszne - teraz -tragiczne.
      pzdr

      • wielki_czarownik Nie tak szybko 22.07.03, 22:15
        Mają km i inną broń. Wic w tym, że teraz są tam głównie oficerowie (i oddział
        ochrony) i dlatego przyszło zaopatrzenie dla nich. Ponadto to pudełko z pastą
        jest wielkości pudełka na buty, albo mniejsze! To jest tylko około 50
        standartowych pojemniczków z pastą. Miejsca dużo nie zajęło. Na razie naszą
        obronę wspomaga wielki brat.
        • Gość: pierce Re: Nie tak szybko IP: *.tarchomin.pl / 192.168.8.* 22.07.03, 22:31
          Rzeczywiście zapędziłem się. Ale numer z ta pastą miał miejsce parę tygodni
          temu gdy siedzieli tam ci nieszczęśni chemicy -bez km-ów- /co oni tam jeszcze
          robią ? / i mała grupa oficerów.

          PS Twój post upewnił mnie co do jednego "Przekrój" zszedł na psy !

          • wielki_czarownik Chemicy 22.07.03, 22:52
            Chemicy chyba tam zostaną na pewien czas - by chronić naszych. A oni nie mieli
            broni ciężkiej, bo dostali pełną ochronę od marines.
          • Gość: tygiel Re: Nie tak szybko IP: *.chello.pl 23.07.03, 13:27
          • Gość: tygiel Re: Nie tak szybko IP: *.chello.pl 23.07.03, 13:28
            przekroj nigdzie nie musial isc zawsze tam byl gdzie jest

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka