Dodaj do ulubionych

Giełdy zwierząt

24.01.05, 18:58
Gdzie i kiedy odbywają sie w arszawie giełdy zwierzat chodzi mi o koty.
Obserwuj wątek
    • kg271 Re: Giełdy zwierząt 28.01.05, 00:11
      W Łazienkach w soboty i niedziele,ale nie pamiętam z której stony się wchodzi
      chyba z tej od Gagarina ale nie jestem pewna.
      • monomotapa Re: Giełdy zwierząt 28.01.05, 20:41
        Ano od Gagarina. i z tego co wiem, to jedyna giełda. jest tez w niedzielę
        Falenicy, ale tam to kury, kaczki...itp.
        • konrado80 Re: Giełdy zwierząt 29.01.05, 00:19
          raczej w sobote

          jeszcze mozesz zobaczyc pod stadionem X lecia w sobote
          tuz przy wyjsciu z podziemi
          • Gość: zep Re: Giełdy zwierząt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 03:44
            faktycznie na Stadionie, choć ja tam widywałem psy a nie koty, a pamietacie jak
            pod bazarem Różyckiego sprzedawali psy? to był klimat.
    • Gość: gazela Re: Giełdy zwierząt IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.01.05, 18:21
      dogrą giełdą jest Augustówka (soboty i niedziele)
    • Gość: GOSC Re: Giełdy zwierząt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.05, 14:47
      witam. mam do oddania w warszawie zupelnie za darmo pol roczna kotke razem z
      kuweta. Była u starszej pani ale okazało się, że jest na koty uczulona ( ta
      pani) pozdrawiam zuzex@tlen.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka