Dodaj do ulubionych

Szopi.pl - zakupy z dostawą do domu

19.01.18, 15:29
Korzystacie może z usług szopi.pl/ ? Jakie opinie? Polecacie? Nigdy dotąd nie zamawiałam produktów spożywczych przez internet, raczej tego unikałam, ale czasy się zmieniają i może warto zacząć korzystać z takich udogodnień...
Obserwuj wątek
    • moniasojka Re: Szopi.pl - zakupy z dostawą do domu 22.01.18, 11:55
      Zdecydowanie warto :) Korzystam z nich od czasu do czasu, ale to i tak duże udogodnienie. Czasami po prostu nie ma możliwości wyrobić się ze wszystkim, a gdzie tu jeszcze stać w kolejkach w Biedronce. Szoper zawsze ładne produkty wybierze, można się też umówić na konkretną godzinę dostawy.
    • chflynn Re: Szopi.pl - zakupy z dostawą do domu 20.02.18, 08:49
      W Krakowie działają fantastycznie :) tez początkowo miałam pewne obawy, ale pierwsze koty za płoty, jak to mawiają :D produkty dotarł nieuszkodzone i świeże, sama pewnie innych bym nie wybrała, a zaoszczędzony czas zostaje w kieszeni. Zawsze warto spróbować czegoś nowego.
    • Gość: Michał Re: Szopi.pl - zakupy z dostawą do domu IP: *.korbank.pl 13.12.18, 18:42
      Ogromne prowizje na produktach! np. dziś za poledwiczkę, która w sklepie kosztowała 17zł zapłciłem 20zł. Nie wiem czy na każdym produkcie, ale na zdecydowanej większości co najmniej +/- 1zł prowizji. Dobrze, że to były dopiero moje 3 zakupy i się zorientowałem. Nie mówię, że ktoś mnie oszukał, bo sam podjąłem decyzję o kupnie(nieświadomy ceny w sklepie), ale to były moje ostatnie zakupy.
      Pozdrawiam.
    • Gość: Klient Re: Szopi.pl - zakupy z dostawą do domu IP: *.dynamic.chello.pl 08.04.20, 09:03
      Ja estem bardzo zawiedziona zakupami. Mam wrażenie, że firma wykorzystuje sytuacje(epidemii) i olewczo podchodzi do klienta, liczac, że i tak zamówienia będą spływały. Nie polecam i nie zamierzam więcej korzystać z usług. Niektórych towarów nie ma, mimo, że dostawca pytał na co zamienić i dostał informacje. Druga część została zamieniona bez zgody i wiedzy na zupełnie inny produkt- np serek Apetina w 3 różnych smakach na śmietankowy o połowę tańszy Delicate, a na paragonie naliczony został Apetina- to tylko jeden przykład. Paragon nie zgadza się z dostawą, brak nr telefonu żeby to wyjaśnić. Zakupy tutaj zraziły mnie do zamawiania online. Już wolę postać pół godziny w kolejce przed sklepem...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka