atob 18.11.02, 21:11 Linia 450 kursuje Od Nienawisci do Milosci ...hehehe Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
atob Re: 450 18.11.02, 21:12 Trzeba tylko na dobrym przystanku wysiadac aby na petle Nienawis nie pojechac...a i wsiadac tez w dobrym miejscu po nienawisci ale przed miloscia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niech Re: 450 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.11.02, 21:34 Mozna wyjsc na niekoncowym przystanku. PS. Albo skonczyc na petli. Odpowiedz Link Zgłoś
iwo_ Re: 450 18.11.02, 21:53 Jeśli się zaśnie to można zrobić całą trasę kilka razy... Odpowiedz Link Zgłoś