18.11.02, 21:11
Linia 450 kursuje

Od Nienawisci do Milosci ...hehehe
Obserwuj wątek
    • atob Re: 450 18.11.02, 21:12
      Trzeba tylko na dobrym przystanku wysiadac aby na petle Nienawis nie
      pojechac...a i wsiadac tez w dobrym miejscu po nienawisci ale przed miloscia
      • Gość: Niech Re: 450 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.11.02, 21:34
        Mozna wyjsc na niekoncowym przystanku.
        PS. Albo skonczyc na petli.
        • iwo_ Re: 450 18.11.02, 21:53
          Jeśli się zaśnie to można zrobić całą trasę kilka razy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka