09.08.08, 23:19
Hej, lubicie karaoke, śpiewacie? Ja mam chęć ale samemu ciężko zacząć, może
ktoś się wybierze ze mną ;-)Valdi gg7442789
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka