Dodaj do ulubionych

Zaproszenie

15.03.11, 15:26
Zapraszam wszystkich mieszkańców Bielan i nie tylko na zakupy do "Szlufki".
Tanie, fajne, nowe ubrania dla każdego, sprowadzone z USA.
Pasaż Chomiczówka, Conrada 15a lok. 10

Na hasło "forum Bielany" 20% zniżki.
Zapraszamy:)
Obserwuj wątek
    • lukasz.1978 Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje 15.03.11, 17:59
      Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje. Na stronie głównej powinien być w moim odczuciu adres, dni i godziny otwarcia. To jest niezwykle istotna informacja, a trzeba się dokopywać, aby to znaleźć.

Szukam akurat jakichś fajnych ciuchów nieformalnych - na rower itp. - więc piszę to jako potencjalny klient :)
      • joaszkaa Re: Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje 16.03.11, 09:39
        yyy ja własnie nie znalazłam godzin otwarcia :(
        • lukasz.1978 Re: Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje 16.03.11, 09:42
          > yyy ja własnie nie znalazłam godzin otwarcia :(

No ja tez nie :) Do adresu się dokopałem.

No więc Szlufko uzupełnij, jeśli możesz. Szczególnie interesuje mnie, do której sklep jest czynny w sobotę i ewntualnie w niedzielę.
          • joaszkaa Re: Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje 16.03.11, 09:44
            lukasz.1978 napisał:

> No więc Szlufko uzupełnij, jeśli możesz. Szczególnie interesuje mnie, do której
            > sklep jest czynny w sobotę i ewntualnie w niedzielę.

może się natknę na Ciebie w przymierzalni hihih ;)
            • lukasz.1978 Re: Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje 16.03.11, 10:04
              > może się natknę na Ciebie w przymierzalni hihih ;)

Wykluczyć nie można :) Może nawet jakieś fajne przebranie wypatrzę? Kiedyś w ramach wsparcia mieszkanców Muranowa w obronie jakiejś lini autobusowej chciałem się przebrać za zajezdnię autobusową.
              • joaszkaa Re: Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje 16.03.11, 10:19
                lukasz.1978 napisał:

> Wykluczyć nie można :) Może nawet jakieś fajne przebranie wypatrzę? Kiedyś w ra
                > mach wsparcia mieszkanców Muranowa w obronie jakiejś lini autobusowej chciałem
                > się przebrać za zajezdnię autobusową.

dobrze że nie za Pałac Kultury heh :)
                • lukasz.1978 Re: Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje 16.03.11, 10:29
                  Nie, nie przepadam za Pajacem Klutury, poza tym takie przebranie nie miałoby wiele wspólnego z walką w obronie jakiejś tam linii autobusowej. A więc chciałem się przebrać za zajezdnię, a innym proponowałem przebrać się za pętlę, za bilet, za kasownik i za rozkład jazdy.

Może chcesz się przebrać za rozkład jazdy? Tylko musiałabys uważać na siebie, bo w rozkładach są ostre cięcia :)
                  • joaszkaa Re: Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje 16.03.11, 18:11
                    lukasz.1978 napisał:

> Może chcesz się przebrać za rozkład jazdy? Tylko musiałabys uważać na siebie, b
                    > o w rozkładach są ostre cięcia :)

oj dobrze, jak potrzebujesz pomocy to chętnie się przebiore, Ty to masz wyobraźnie :p
                    a ze mnie odważne stworzenie :p
                    • lukasz.1978 Re: Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje 16.03.11, 19:45
                      A mnie się przypomiało, że basenu przy Lindego jeszcze nie otworzyli - więc możesz się przebrać w ramach protestu za koło ratunkowe :)
                      • joaszkaa Re: Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje 16.03.11, 20:18
                        lukasz.1978 napisał:

> A mnie się przypomiało, że basenu przy Lindego jeszcze nie otworzyli - więc moż
                        > esz się przebrać w ramach protestu za koło ratunkowe :)

widzę, że masz wielką wyobraźnie ;)
                        proszę o podpowiedź w wyborze stroju :p
                        • lukasz.1978 Re: Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje 16.03.11, 20:51
                          > widzę, że masz wielką wyobraźnie ;)
                          > proszę o podpowiedź w wyborze stroju :p

Pomarańczowa peleryna z wymalowanym z przodu i na plecach czarnym kołem, do tego założona na głowę miniaturka (pomarańczowa) koła ratunkowego - może być z tektury.
      • szlufkaa Re: Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje 16.03.11, 10:59
        Faktycznie, zapomniałam o godzinach otwarcia. Przepraszam.

poniedziałek - piątek 10-19
        sobota - 10- 14

Dziś wyjątkowo zamykamy o 18.
        • beata_z_rudy Re: Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje 16.03.11, 11:21
          Nasza córka się wybiera ;)
          • szlufkaa Re: Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje 16.03.11, 11:57
            Cieszę się:)
            • gwiazdka_89 Re: Szlufko, jednej rzeczy mi brakuje 16.03.11, 22:45
              Ja też postaram się wpaść i przy okazji może natknę się na kogoś interesującego w przymierzalni:))
    • szlufkaa Re: Zaproszenie 22.03.11, 09:04
      Nowa dostawa rzeczy wiosenno-letnich.
      Zapraszamy!
      • beata_z_rudy ;) 23.03.11, 10:38
        Szlufko,
        uprzejmie donoszę, że nasza córka powinna chyba dostać tytuł "wytrwały klient Szlufki" - szukała Twego sklepu przez godzinę i nie poddała się ;)
        Fakt, że na wiosnę jest mocno zakręcona, ale twierdziła, że nikt nie umiał jej prawidłowo powiedzieć, gdzie jest numer 15a, dopiero panie w przedszkolu odpowiednio pokierowały.

Dlatego taka sugestia: może jakieś banery, reklamy by się przydały? A może są, tylko nasze zakochane nastoletnie szczęście się zagubiło :)

ps. mówię jej: na hasło "forum Bielany" jest zniżka 20 procent, a ona "mamo, nie rób mi siary, ok? mam powiedzieć, że matka siedzi na forum?" :D

B.

• szlufkaa Re: ;) 23.03.11, 10:51
          Beata, zdolną masz córkę:)
          Znaczy się była u mnie i się nie ujawniła? :)
          Conrada 15a, to taki dość spory pawilon piętrowy, biało-niebieski, na rogu Conrada i Kwitnącej, trudno go nie zobaczyć. Od strony Conrada jest na nim wielki napis "pasaż Chomiczówka".

Od strony Conrada też są tablice sklepów znajdujących się w pasażu, jest też szlufkowa.
    • beata_z_rudy Re: Zaproszenie 23.03.11, 10:58
      A no widzisz, wiem już więcej ;) dzięki.

ps. córka poszła w zakupie z Twego sklepu do szkoły, a to niechybny znak: bluzka jest w porzo ;)
      • szlufkaa Re: Zaproszenie 23.03.11, 11:36
        beata_z_rudy napisała:

> A no widzisz, wiem już więcej ;) dzięki.
        >
        > ps. córka poszła w zakupie z Twego sklepu do szkoły, a to niechybny znak: bluzk
        > a jest w porzo ;)

No to cool:)
    • elfkabezhaltera Będzie coś dla grubego? 23.03.11, 14:03
      Tiszert tak ze 4xXL?
      Spodnie ze 120cm w talii?
      • szlufkaa Re: Będzie coś dla grubego? 23.03.11, 17:48
        elfkabezhaltera napisała:

> Tiszert tak ze 4xXL?
        > Spodnie ze 120cm w talii?

Coś się znajdzie:)
    • slonce_bielan Re: Zaproszenie 23.03.11, 18:35

Przechodzę tamtędy codziennie i nawet nie miałam pojęcia, że taki sklep istnieje.
      Może postawcie jakieś szyldy/reklamę, bo tracicie sporo klientów, którzy po prostu o was nie wiedzą.
      • szlufkaa Re: Zaproszenie 23.03.11, 20:29
        Ależ jest tablica od Conrada i wielki baner od Kwitnącej:)
    • elfkabezhaltera Owocna i miła wizyta 26.03.11, 15:45
      Byłem dziś z synem.
      Było miło i owocne.
      Były duże rozmiary!
      Jest dobrze - żona zaaprobowała to, co synowi wybrałem (uff ... )
      Ukłony dla Szlufki i koleżanki :D
      • szlufkaa Re: Owocna i miła wizyta 26.03.11, 20:21
        Tacy Klienci to sama przyjemność:)
        Dziękuję i zapraszam ponownie:)
    • grodek75 Re: Zaproszenie 26.03.11, 21:41
      Nikogo nie zniechęcam, ale dla osób bywających w USA i znających tamtejszy asortyment sklepowo - outletowy zarówno oferta jak i ceny w "Szlufce" to złodziejstwo...
      Przepraszam jeżeli kogoś uraża ten wpis, ale taka jest brutalna prawda - 20 sort za zlodziejskie ceny.

----------------------------------------------------------------
      Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś.
      Mark Twain
      www.panoramio.com/user/2266955
      • lukasz.1978 Re: Zaproszenie 27.03.11, 19:59
        > Nikogo nie zniechęcam, ale dla osób bywających w USA i znających tamtejszy asor
        > tyment sklepowo - outletowy zarówno oferta jak i ceny w "Szlufce" to złodziejst
        > wo...
        > Przepraszam jeżeli kogoś uraża ten wpis, ale taka jest brutalna prawda - 20 sor
        > t za zlodziejskie ceny.

Ja tam się nie znam, ale może koszty sprowadzenia odzieży z USA mają wpływ na cenę w Polsce?
        • grodek75 Re: Zaproszenie 27.03.11, 22:58
          Duża paczka Polamer`em 30-50$.
          Wszystko zgłaszane jako odzież używana, a metki wysyłane w osobnych przesyłkach.
          Co roku wysyłam w ten sposób łachy, które kupuję dla siebie w USA (tyle tylko, że ja metki wywalam do śmieci, bo nie są mi do niczego potrzebne).
          Nie zrozum mnie źle, nie krytykuję akurat "Szlufki".
          99% sklepów i sprzedawców na Allegro sprzedaje chłam z USA biorąc za to niebotyczne pieniadze. Podam Ci konkretne przykłady:
          - mokasyny Timberland: kupiłem w Woodbury Outlet za 25$. Te same widziałem w Warszawie za blisko 500zł.
          - koszula z krótkim rękawem Hilfiger: Woodbury 7-10$ (promocja). U nas 100 - 150zł.
          - Ostrza do maszynki do golenia Norelco (u nas Philishave): tam 30$ za trzy zestawy po trzy tarcze, u nas 130 - 200zł za 2 zestawy.

Niestety osoby mające dostęp do odzieży z USA wykorzystują polski pęd do marek i sprzedają u nas rzeczy, które kosztują tam grosze za niebotyczne pieniądze.

----------------------------------------------------------------
          Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś.
          Mark Twain
          www.panoramio.com/user/2266955

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka