walle35 22.06.10, 16:26 C o Doda sądzi o wyborach. forum.gazeta.pl/forum/w,55,113194101,113194101,Doda_i_wybory_.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lol ? Re: Doda i wybory IP: *.net.stream.pl 26.06.10, 13:38 to chyba nie to forum :D tu rozmowa jest o sporcie a nie o jakies napompowanej pustej dziewczynie :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nergal Re: Doda i wybory IP: *.xdsl.centertel.pl 30.06.10, 05:25 je**ć Dodę i PO Odpowiedz Link Zgłoś