Dodaj do ulubionych

Doda i wybory

22.06.10, 16:26
C o Doda sądzi o wyborach.
forum.gazeta.pl/forum/w,55,113194101,113194101,Doda_i_wybory_.html
Obserwuj wątek
    • Gość: lol ? Re: Doda i wybory IP: *.net.stream.pl 26.06.10, 13:38
      to chyba nie to forum :D tu rozmowa jest o sporcie a nie o jakies napompowanej
      pustej dziewczynie :D
      • Gość: nergal Re: Doda i wybory IP: *.xdsl.centertel.pl 30.06.10, 05:25
        je**ć Dodę i PO

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka