Dodaj do ulubionych

Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy

29.06.10, 22:35
Zenada!!! A inne barany nie widzialy w jakim stanie byl kierowca??? powinni im
tez zabrac prawa jazdy za wpuszczenie pijaka za kierownice. przeciez 2 promile
to nie dwa piwa...
Obserwuj wątek
    • Gość: KKK Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 29.06.10, 22:39

      Umiesz czytać??? To był szef OSP czy Ty byś powiedział swojemu szefowi żeby
      spadaj zza kierownicy bo czujesz od niego alkohol?? Zwłaszcza, że wcześniej
      wygrał przed sądem i przywrócili go do pracy więc pewnie miał odpowiednie
      "znajomości"
      • Gość: bartek Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.chello.pl 29.06.10, 22:43
        szef szefem - pewnie nie pierwszy raz na podwojnym gazie smigal na
        sygnale wiec tym razem tez mialo sie udac, reszta widziala w jakim
        byl stanie juz przywykli do tego
    • Gość: K2 Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 22:55
      heh dzień wcześniej z czech przyjechali z imprezy, pewnie trochę sie przeciągła, ale Kucharski ma rację rodzice wiele razy zwracali uwagę na to że Włodzimierz S.:D sobie smiga za szybko;)
    • t_gw Chcę wiedzieć jak wygląda 29.06.10, 23:12
      Jako nowy mieszkaniec Olsztyna mam nadzieję, że jego dane i wizerunek zostaną opublikowane, żebym wiedział kiedy go będę mijał na ulicy.
      • Gość: maniuś serwatka Re: Chcę wiedzieć jak wygląda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.10, 06:50
        Słusznie, ja też go chcę "poznać". Nie jestem z Olsztyna, ale dośc
        często tam bywam, niekiedy nawet rowerem. Aż strach pomyśleć, co
        mogło by się stać, gdybyśmy się mijali feralnego dnia. Całą załogę
        powinni wyrzucić z pracy, nawet społecznej. Niemożliwe, by nie
        wiedzieli, że prezes jest "pod wpływem". A przypominam sobie, że ok.
        1-2 miesiące temu też wyciągano wóz strażacka z rowu, chyba w
        rejonie Przymiłowic. Może to ten sam?
        • Gość: asd Re: Chcę wiedzieć jak wygląda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 21:36
          Powiem ci jedno 1 czy 2 miesiące temu nie wiem czy wyciągali jakiś wóz strażacki
          ale na pewno to nie był wóz z OSP Olsztyn!
      • tymon99 Re: Chcę wiedzieć jak wygląda 30.06.10, 11:16
        mieszkasz w olsztynie? to może oderwij się od komputera, wyjdź z
        piwnicy, zacznij normalnie rozmawiać z sąsiadami, a dowiesz się prawie
        natychmiast, kto jest szefem straży..
      • Gość: trw Re: Chcę wiedzieć jak wygląda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 21:34
        I co myślisz że jesteś nowym mieszkańcem Olsztyna to musisz wiedzieć kto co robi
        i jak wyglądam!? A czy ty byś chciał żeby twoje zdjęcie było opublikowane w
        takiej sytuacji? Na pewno nie więc się nie ubiegaj o to żeby kogoś opublikowali.
        I po co wiedzieć że go omijasz na ulicy człowieku zastanów się troszeczkę nad sobą!
    • rajmi6 Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 30.06.10, 00:32
      Przez wybryki takich kretynów najbardziej traci reputacja Ochotniczej Straży
      Pożarnej i samych strażaków...nie licząc najważniejszego, ludzkiego życia i
      zdrowia bo przecież pomoc nie dotarła do poszkodowanych ludzi...
    • stereoclub Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 30.06.10, 00:59
      Solidarnosc kretynow! Prawa jazdy powinni stracic WSZYSCY jadacy w tym wozie!

      Wyobrazcie sobie, ze wielotonowy magirus przewracajacac sie, przygniata wasza
      rodzine jadaca rowerami na wycieczke.
      Czy jest ktos jeszcze w tym kraju, co odpowiada za swoje czyny i potrafi
      przewidywac? strazacy zaakceptowai i zgodzili sie na jazde i pijanym bandyta!
      Ochotnicy!
      • Gość: K2 Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 05:02
        no co racja to racja, tamci nie powinni pozwolić na akcję jechać pijanemu, nawet jeśli to szef, a zresztą co to za szef...zero autorytety...najebany był i koniec
        • dyziek_o Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 30.06.10, 05:45
          Nie macie wrażenia, że jak się słyszy określenie "prezes"
          ma się ochotę faceta - tak, dla porządku - przymknąć na rok-dwa do pierdla?!
          Od jakiegoś czasu bowiem, co jakaś grubsza afera czy przekręt,
          - główny winowajca - prezes!
          Powróćmy może w związku z tym, - do dawnego określenia "dyrektor".
          Jakoś chyba drzewiej mniej tych afer bywało.........
          Dyzio.
      • Gość: ewa Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 21:40
        Co ty myślisz że oni go widzieli czy był pijany czy nie, człowieku zbieranie sie
        na jakiś wypadek czy pożar to nie trwa pół godz. tylko kilka chwil!
    • Gość: mm Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: 85.219.229.* 30.06.10, 07:35
      Powinien mieć proces sądowy o spowodowanie katastrofy w ruchu drogowym
      i 10 lat bezwzględnego perdla. Jakim debilem trzeba być, aby tak się
      zachowywać!!!!!!
    • angrusz1 To teraz już 30.06.10, 07:44
      definitywny koniec kariery - jako kierowca .

      No bo prezes osp może sobie wypić , tego chyba strażacy nie potępiają .
    • przemo99999 Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 30.06.10, 08:21
      Całe szczęście,że nikogo nie zabił.Jestem strażakiem i znam
      osobiście tego "bandytę".Od dawna wiedziałem że wcześniej czy
      póżniej coś takiego się wydaży,gdyż jeżdził jak wariat nawet do
      pożaru trawy.Mam nadzieję że zostanie odpowiednio ukarany,poniesie
      koszty naprawy samochodu i nie pomogą mu pieniądze wspierającej
      go "Wspólnoty z Olsztyna".

    • Gość: Gienek emeryt Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.net.stream.pl 30.06.10, 09:01
      Na Rakowie też tak jeżdżą gady jedne...
    • Gość: Jim Moore Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.10, 09:38
      Kiedyś znajomy zapytany czy chce wstąpić do OSP przez jednego z kolegów
      strażaków odpowiedział: "Co ty, nie mam zdrowia do picia"
    • Gość: . Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.centertel.pl 30.06.10, 11:28
      haha jak kto za to zapłaci?/ a niech teraz pan prezesik co pijany jezdzil sie
      martwi, z tego co zostalo napisane , woz zostal sprezentowany przez pieniadze
      obywateli...btw 2 promile to nie dwa piwa, jednak jak facet potrafil stwarzac
      pozory to moze akurat nikt w ferworze nie zauwazyl ze cos z nim nie tak
      • Gość: koli Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 12:43
        Miałem okazję jeden raz jechać z tym "kierowcą" Gimbusem - przyznam szczerze,
        więcej do niego nie wsiadłem. Trasę, której objazd powinien zająć (jadąc
        normalnie) z 45 min. do 1 godz. (Olsztyn- Turów - (...) - Bukowno-
        Przymiłowice... Olsztyn) on zrobił w 20 i jeszcze narzekał, że młodzież za wolno
        wsiada a jemu się spieszy.

        Ludzie to WARIAT - takim jak on powinno się zabrać prawo jazdy na zawsze zanim
        zabije kogoś! Nie chodzi o gdybanie, ale wyobraźcie sobie np. wóz strażacki
        uderzający z dużą prędkością w autokar, którym twoje - nasze dzieci jadą na
        wakacje!!! ???

        Oczywiście skończy się na najniższym wymiarze kary, sprawa przycichnie za pół
        roku a za dwa-trzy lata usłyszymy o strasznej tragedii pod Olsztynem!
        • Gość: Aśka Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 13:40
          Uważam ,że powinien sam zapłacić za naprawę auta-niech to nie idzie z żadnego
          ubezpieczenia tylko z jego kieszeni.Żenada i wstyd.
          • Gość: ona Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 15:23
            Również miałam okazje jechać z tym panem gimbusem i przez wszystkie dzieci
            nazywany jest "szalonym kierowca". A tego że mogli nie zauważyć ze jest pijany
            to rozumiem bo ona zawsze wygląda jak pijany.
            • Gość: on Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 16:50
              moze jest chlop chory na chorobe filipinska
              • Gość: ktoś Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 21:19
                Sam jesteś chory człowieku, wolał poświęcić prawko, rozbić wóz niż pozwolić żeby
                ktoś zginą w wypadku w Zrębicach!
                • Gość: koli Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.10, 01:22
                  Ha ha, no to się poświęcił! :)
                  Przecież nawet tam nie dojechał! i... poszkodowani nie doczekali się na pomoc!
                  ŻENADA!
            • Gość: lol Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 21:21
              spójrz na siebie a potem mów jak inni wyglądają!
        • Gość: rak Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 21:25
          w 20 min to osobówką nikt nie przejedzie takiej trasy także zastanów się ze 100
          razy za nim coś napiszesz!
    • edekcz Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 30.06.10, 19:42
      W końcu stało się to co było do przewidzenia już od dawna. Dobrze,że
      skończyło się to tylko tak, że nie było ofiar w ludziach.Zbyt pewny
      siebie prezesik przedłużył sobie sztafetę chlania już od momentu
      wyjazdu na wycieczkę- musiało być klawo skoro go tak załapało.
      Reszta towarzyszy nie zareagowała,że prezesik wsiada pijany za
      kierownicę bo też była na wycieczce, nie wiadomo ile oni mieli
      promili?. Trzeba było sprawdzić, bo zwykle do zdażeń wyjeżdżają
      jedne i te same osoby.
      Powinien odpowiedzieć za swoje wybryki. Straty materialne poniesione
      w związku z zajściem powinien pokryć z własnej kieszeni bo czemu
      miał by to robić ktoś inny. No i dożywotnio koniec z prawem jazdy!!
    • Gość: metin 2 Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 21:28
      Co ty sobie w ogóle myślisz że co... każdy z każdym się wita i pyta czy nie jest
      pijany?! Po drodze ludzie wsiadają do wozu strażackiego! Człowieku to jest
      sprawna jednostka a nie jak Turów czy Zrębice
      • Gość: mirek Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.10, 22:20
        bardzo sprawna jednostka , a teraz rozbita będzie jeszcze
        sprawniejsza ,przynajmniej w Turowie mają cały wóz ,a w Olsztynie
        im bardziej pijani tym sprawniejsi
      • Gość: koli Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.10, 01:24
        Właśnie pokazali jacy są sprawni - w piciu!
      • Gość: Piotr Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.net.stream.pl 02.07.10, 12:35
        W Olsztynie połowa jak nie większość strażaków to alkoholicy!!!Nie oszukujmy się,bo taka jest prawda!A odkąd pan "S" został prezesem to już w ogóle nic innego się tam nie robi!Bardzo ładny przykład daje innym ludziom oraz strażakom którzy tam pracują!Gratuluję rozumu!
        A co do Gimbusa szkolnego to on w ogóle nie powinien dostać tej pracy,bo nie potrafił zapewnić bezpieczeństwa dzieciom które niestety musiały korzystać z tego właśnie przejazdu!
        Powinien sam ponieść koszta naprawy wozu strażąckieo oraz powinien stracić prawo jazdy,z głową chyba też ma coś nie tak,bo normalny człowiek nie wsiada do żadnego pojazdu pod wpływem alkoholu-a już na pewno jeśli ma się 2 promile alkoholu!!!!Ciekawe co by było gdyby stała się większa tragedia!Ten facet stwarza niebezpieczenstwo na drodze już od dłuższego czasu...
    • idczarek Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 30.06.10, 21:44
      nawet w teleexpress'ie było - prokuratura się temu przygląda hehe zegnaj panie
      S... hehe

      nazwisko znam ale nie podam ;p
    • gnom33 Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 30.06.10, 23:16
      Co do samochodu to rowniez Wspolnota Gruntowa Olsztyn dała
      pieniadze :)wiem ze wojt z gw to kreci informacje tylko pod
      siebie :P co do kierowcy powinien ponies kare bo jazdy na 2 gazie
      nie mozna tolerowc ale rowniez powinien byc wyslany na leczenie do
      aa bo troche zdzialal w OSP i nie ma co czlowieka przekreslac ale
      dac 2 szanse. Pozdrawiam goscia co by tak chcial wiedziec kto to byl
      najpierw to popatrz na tych co w gminie .....

      Pozdro for all
      • Gość: Pablo_79 Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: 193.138.240.* 01.07.10, 01:26
        Jak już ktoś napisał, zdecydowanie to choroba filipińska!!!
      • Gość: strazak Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.netcominternet.pl 01.07.10, 07:23
        przeciez jak mowią starzy strażacy on już raz był zawieszony za
        jazdę po pijanemu w osp. To się stało więc po raz kolejny. jeździł
        pijany i jeżdzi dalej. w ubiegłym roku policja zrobiła akcje badania
        strazaków z olsztyna alokomatem bo wszyscy wiedzieli ze s. jezdzi po
        pijaku, ale wtedy sie wymigał. Poza tym to pirat drogowy, który
        dostał juz kilka szans i cały czas cwaniakuje. Przyszła kryska na
        matyska. a wojt to na szczescie zwolnił go z kierowcy gimbusa i
        teraz wyszlo ze mial stuprocentową racje
        • Gość: angrusz1 Ale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.10, 12:38
          co to za środowisko , że wybiera go na prezesa .

          też trzeba tam przewietrzyć
        • Gość: znany Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.10, 14:10
          Nadal jest członkiem straży, gdyż kolesie nie chcą go wykluczyć ze swych
          szeregów. Pytam, co musi się jeszcze stać aby takie nieodpowiedzialne osoby były
          wykluczane z szeregów straży. Strażacy z Olsztyna wstydź cie się za takiego
          strażaka. Czy takie osoby są godne nazywać się strażakiem. Przecież nazwa
          STRAŻAK do czegoś zobowiązuje.
      • Gość: Gość Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.10, 13:38
        Nic tego "Pana" nie nauczy, zaraz po wyjściu z policyjnej izby zatrzymań mówił "
        Przecież nic się nie stało, wszystko ucichnie i wróci do normy, zapomnimy o
        wszystkim i będzie okey, a koszt naprawy wozu to tylko tysiąc złotych i z
        własnych pieniędzy zapłacę. A Sąd może mi dać tylko 1 rok i to w zawieszeniu".
        Znamy wszyscy tę osobę i wiemy, ze nie można się żadnej jego decyzji sprzeciwić,
        przecież on w tej jednostce był Prezesem, Naczelnikiem, Gospodarzem nie
        dopuszczał nikogo do władzy. Był tak pewny i jest nadal pewny swych racji, gdyż
        wspierał go w tych działaniach i nadal wspiera Pan Włodzimierz N prezes
        wspólnoty gruntowej, który sam decyduje na co mają iść pieniądze
        wspólnoty.Prawdopodobnie koszty naprawy wozu zapłaci Wspólnota.
        • Gość: koli Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.10, 15:02
          Skoro tak, to gdzie są władze?
          Kogo wybieraliśmy w wyborach? Przypatrzmy się i zapamiętajmy.

          Albo ten człowiek więcej nie usiądzie za kierownicą wozu strażackiego, albo
          trzeba zmienić władze gminy w wyborach !!!
          • Gość: pablo Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.10, 16:25
            Wybory samorządowe nic do tego nie mają. Z tego co wiem to sami strażacy
            wybierają sobie Prezesa, więc to do nich trzeba się zwracać z pytaniem kogo
            wybrali, niech sobie popatrzą i się zastanowią!
            • Gość: w Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.10, 16:48
              wójt zwolnił tego czowieka jeszcze w ubiegłym roku, bo był kierowcą
              gimbusa i woził dzieci!,
              na zebraniu ze strazakami po wypadku wójt powiedzial, że nie będzie
              współpracował z panem S. jako prezesem, bo utracił do niego
              całkowicie zaufanie.
        • przemo99999 Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 02.07.10, 08:10
          Zgadzam się z tym święte słowa.
    • patix1714 Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 02.07.10, 14:10
      Ten pan już dawno powinien stracić prawo jazdy. Wielki pan i władca Olsztyna.
      • Gość: Strażak Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: 212.59.230.* 03.07.10, 01:23
        Po pierwsze: to nie wszyscy strażacy wybierają Prezesa tylko zarząd - kilka
        osób, po drugie: wszyscy pozostali strażacy, którzy jechali tym wozem byli
        zbadani alkomatem przez policję i byli trzeźwi, a po trzecie: od włączenia
        syreny do wyjechania wozem z remizy minęły może ze 2-3 minuty i w tym czasie nie
        można było zorientować się czy kierowca jest trzeźwy czy nie - ja sam np.
        wsiadałem wtedy po drodze - przed bramą remizy.
        • Gość: koli Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.10, 10:50
          No to masz szczęście (ty i twoja rodzina), że przeżyłeś tą akcję!
      • Gość: @ Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: 212.59.230.* 03.07.10, 23:12
        zgadzam sie w 100%
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka