wjtss 29.06.10, 22:35 Zenada!!! A inne barany nie widzialy w jakim stanie byl kierowca??? powinni im tez zabrac prawa jazdy za wpuszczenie pijaka za kierownice. przeciez 2 promile to nie dwa piwa... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: KKK Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 29.06.10, 22:39 Umiesz czytać??? To był szef OSP czy Ty byś powiedział swojemu szefowi żeby spadaj zza kierownicy bo czujesz od niego alkohol?? Zwłaszcza, że wcześniej wygrał przed sądem i przywrócili go do pracy więc pewnie miał odpowiednie "znajomości" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartek Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.chello.pl 29.06.10, 22:43 szef szefem - pewnie nie pierwszy raz na podwojnym gazie smigal na sygnale wiec tym razem tez mialo sie udac, reszta widziala w jakim byl stanie juz przywykli do tego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K2 Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 22:55 heh dzień wcześniej z czech przyjechali z imprezy, pewnie trochę sie przeciągła, ale Kucharski ma rację rodzice wiele razy zwracali uwagę na to że Włodzimierz S.:D sobie smiga za szybko;) Odpowiedz Link Zgłoś
t_gw Chcę wiedzieć jak wygląda 29.06.10, 23:12 Jako nowy mieszkaniec Olsztyna mam nadzieję, że jego dane i wizerunek zostaną opublikowane, żebym wiedział kiedy go będę mijał na ulicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maniuś serwatka Re: Chcę wiedzieć jak wygląda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.10, 06:50 Słusznie, ja też go chcę "poznać". Nie jestem z Olsztyna, ale dośc często tam bywam, niekiedy nawet rowerem. Aż strach pomyśleć, co mogło by się stać, gdybyśmy się mijali feralnego dnia. Całą załogę powinni wyrzucić z pracy, nawet społecznej. Niemożliwe, by nie wiedzieli, że prezes jest "pod wpływem". A przypominam sobie, że ok. 1-2 miesiące temu też wyciągano wóz strażacka z rowu, chyba w rejonie Przymiłowic. Może to ten sam? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd Re: Chcę wiedzieć jak wygląda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 21:36 Powiem ci jedno 1 czy 2 miesiące temu nie wiem czy wyciągali jakiś wóz strażacki ale na pewno to nie był wóz z OSP Olsztyn! Odpowiedz Link Zgłoś
tymon99 Re: Chcę wiedzieć jak wygląda 30.06.10, 11:16 mieszkasz w olsztynie? to może oderwij się od komputera, wyjdź z piwnicy, zacznij normalnie rozmawiać z sąsiadami, a dowiesz się prawie natychmiast, kto jest szefem straży.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trw Re: Chcę wiedzieć jak wygląda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 21:34 I co myślisz że jesteś nowym mieszkańcem Olsztyna to musisz wiedzieć kto co robi i jak wyglądam!? A czy ty byś chciał żeby twoje zdjęcie było opublikowane w takiej sytuacji? Na pewno nie więc się nie ubiegaj o to żeby kogoś opublikowali. I po co wiedzieć że go omijasz na ulicy człowieku zastanów się troszeczkę nad sobą! Odpowiedz Link Zgłoś
rajmi6 Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 30.06.10, 00:32 Przez wybryki takich kretynów najbardziej traci reputacja Ochotniczej Straży Pożarnej i samych strażaków...nie licząc najważniejszego, ludzkiego życia i zdrowia bo przecież pomoc nie dotarła do poszkodowanych ludzi... Odpowiedz Link Zgłoś
stereoclub Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 30.06.10, 00:59 Solidarnosc kretynow! Prawa jazdy powinni stracic WSZYSCY jadacy w tym wozie! Wyobrazcie sobie, ze wielotonowy magirus przewracajacac sie, przygniata wasza rodzine jadaca rowerami na wycieczke. Czy jest ktos jeszcze w tym kraju, co odpowiada za swoje czyny i potrafi przewidywac? strazacy zaakceptowai i zgodzili sie na jazde i pijanym bandyta! Ochotnicy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K2 Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 05:02 no co racja to racja, tamci nie powinni pozwolić na akcję jechać pijanemu, nawet jeśli to szef, a zresztą co to za szef...zero autorytety...najebany był i koniec Odpowiedz Link Zgłoś
dyziek_o Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 30.06.10, 05:45 Nie macie wrażenia, że jak się słyszy określenie "prezes" ma się ochotę faceta - tak, dla porządku - przymknąć na rok-dwa do pierdla?! Od jakiegoś czasu bowiem, co jakaś grubsza afera czy przekręt, - główny winowajca - prezes! Powróćmy może w związku z tym, - do dawnego określenia "dyrektor". Jakoś chyba drzewiej mniej tych afer bywało......... Dyzio. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 21:40 Co ty myślisz że oni go widzieli czy był pijany czy nie, człowieku zbieranie sie na jakiś wypadek czy pożar to nie trwa pół godz. tylko kilka chwil! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: 85.219.229.* 30.06.10, 07:35 Powinien mieć proces sądowy o spowodowanie katastrofy w ruchu drogowym i 10 lat bezwzględnego perdla. Jakim debilem trzeba być, aby tak się zachowywać!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
angrusz1 To teraz już 30.06.10, 07:44 definitywny koniec kariery - jako kierowca . No bo prezes osp może sobie wypić , tego chyba strażacy nie potępiają . Odpowiedz Link Zgłoś
przemo99999 Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 30.06.10, 08:21 Całe szczęście,że nikogo nie zabił.Jestem strażakiem i znam osobiście tego "bandytę".Od dawna wiedziałem że wcześniej czy póżniej coś takiego się wydaży,gdyż jeżdził jak wariat nawet do pożaru trawy.Mam nadzieję że zostanie odpowiednio ukarany,poniesie koszty naprawy samochodu i nie pomogą mu pieniądze wspierającej go "Wspólnoty z Olsztyna". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gienek emeryt Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.net.stream.pl 30.06.10, 09:01 Na Rakowie też tak jeżdżą gady jedne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jim Moore Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.10, 09:38 Kiedyś znajomy zapytany czy chce wstąpić do OSP przez jednego z kolegów strażaków odpowiedział: "Co ty, nie mam zdrowia do picia" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.centertel.pl 30.06.10, 11:28 haha jak kto za to zapłaci?/ a niech teraz pan prezesik co pijany jezdzil sie martwi, z tego co zostalo napisane , woz zostal sprezentowany przez pieniadze obywateli...btw 2 promile to nie dwa piwa, jednak jak facet potrafil stwarzac pozory to moze akurat nikt w ferworze nie zauwazyl ze cos z nim nie tak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koli Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 12:43 Miałem okazję jeden raz jechać z tym "kierowcą" Gimbusem - przyznam szczerze, więcej do niego nie wsiadłem. Trasę, której objazd powinien zająć (jadąc normalnie) z 45 min. do 1 godz. (Olsztyn- Turów - (...) - Bukowno- Przymiłowice... Olsztyn) on zrobił w 20 i jeszcze narzekał, że młodzież za wolno wsiada a jemu się spieszy. Ludzie to WARIAT - takim jak on powinno się zabrać prawo jazdy na zawsze zanim zabije kogoś! Nie chodzi o gdybanie, ale wyobraźcie sobie np. wóz strażacki uderzający z dużą prędkością w autokar, którym twoje - nasze dzieci jadą na wakacje!!! ??? Oczywiście skończy się na najniższym wymiarze kary, sprawa przycichnie za pół roku a za dwa-trzy lata usłyszymy o strasznej tragedii pod Olsztynem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 13:40 Uważam ,że powinien sam zapłacić za naprawę auta-niech to nie idzie z żadnego ubezpieczenia tylko z jego kieszeni.Żenada i wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 15:23 Również miałam okazje jechać z tym panem gimbusem i przez wszystkie dzieci nazywany jest "szalonym kierowca". A tego że mogli nie zauważyć ze jest pijany to rozumiem bo ona zawsze wygląda jak pijany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: on Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 16:50 moze jest chlop chory na chorobe filipinska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 21:19 Sam jesteś chory człowieku, wolał poświęcić prawko, rozbić wóz niż pozwolić żeby ktoś zginą w wypadku w Zrębicach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koli Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.10, 01:22 Ha ha, no to się poświęcił! :) Przecież nawet tam nie dojechał! i... poszkodowani nie doczekali się na pomoc! ŻENADA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 21:21 spójrz na siebie a potem mów jak inni wyglądają! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rak Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 21:25 w 20 min to osobówką nikt nie przejedzie takiej trasy także zastanów się ze 100 razy za nim coś napiszesz! Odpowiedz Link Zgłoś
edekcz Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 30.06.10, 19:42 W końcu stało się to co było do przewidzenia już od dawna. Dobrze,że skończyło się to tylko tak, że nie było ofiar w ludziach.Zbyt pewny siebie prezesik przedłużył sobie sztafetę chlania już od momentu wyjazdu na wycieczkę- musiało być klawo skoro go tak załapało. Reszta towarzyszy nie zareagowała,że prezesik wsiada pijany za kierownicę bo też była na wycieczce, nie wiadomo ile oni mieli promili?. Trzeba było sprawdzić, bo zwykle do zdażeń wyjeżdżają jedne i te same osoby. Powinien odpowiedzieć za swoje wybryki. Straty materialne poniesione w związku z zajściem powinien pokryć z własnej kieszeni bo czemu miał by to robić ktoś inny. No i dożywotnio koniec z prawem jazdy!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: metin 2 Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 21:28 Co ty sobie w ogóle myślisz że co... każdy z każdym się wita i pyta czy nie jest pijany?! Po drodze ludzie wsiadają do wozu strażackiego! Człowieku to jest sprawna jednostka a nie jak Turów czy Zrębice Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirek Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.10, 22:20 bardzo sprawna jednostka , a teraz rozbita będzie jeszcze sprawniejsza ,przynajmniej w Turowie mają cały wóz ,a w Olsztynie im bardziej pijani tym sprawniejsi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koli Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.10, 01:24 Właśnie pokazali jacy są sprawni - w piciu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.net.stream.pl 02.07.10, 12:35 W Olsztynie połowa jak nie większość strażaków to alkoholicy!!!Nie oszukujmy się,bo taka jest prawda!A odkąd pan "S" został prezesem to już w ogóle nic innego się tam nie robi!Bardzo ładny przykład daje innym ludziom oraz strażakom którzy tam pracują!Gratuluję rozumu! A co do Gimbusa szkolnego to on w ogóle nie powinien dostać tej pracy,bo nie potrafił zapewnić bezpieczeństwa dzieciom które niestety musiały korzystać z tego właśnie przejazdu! Powinien sam ponieść koszta naprawy wozu strażąckieo oraz powinien stracić prawo jazdy,z głową chyba też ma coś nie tak,bo normalny człowiek nie wsiada do żadnego pojazdu pod wpływem alkoholu-a już na pewno jeśli ma się 2 promile alkoholu!!!!Ciekawe co by było gdyby stała się większa tragedia!Ten facet stwarza niebezpieczenstwo na drodze już od dłuższego czasu... Odpowiedz Link Zgłoś
idczarek Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 30.06.10, 21:44 nawet w teleexpress'ie było - prokuratura się temu przygląda hehe zegnaj panie S... hehe nazwisko znam ale nie podam ;p Odpowiedz Link Zgłoś
gnom33 Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 30.06.10, 23:16 Co do samochodu to rowniez Wspolnota Gruntowa Olsztyn dała pieniadze :)wiem ze wojt z gw to kreci informacje tylko pod siebie :P co do kierowcy powinien ponies kare bo jazdy na 2 gazie nie mozna tolerowc ale rowniez powinien byc wyslany na leczenie do aa bo troche zdzialal w OSP i nie ma co czlowieka przekreslac ale dac 2 szanse. Pozdrawiam goscia co by tak chcial wiedziec kto to byl najpierw to popatrz na tych co w gminie ..... Pozdro for all Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pablo_79 Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: 193.138.240.* 01.07.10, 01:26 Jak już ktoś napisał, zdecydowanie to choroba filipińska!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strazak Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.netcominternet.pl 01.07.10, 07:23 przeciez jak mowią starzy strażacy on już raz był zawieszony za jazdę po pijanemu w osp. To się stało więc po raz kolejny. jeździł pijany i jeżdzi dalej. w ubiegłym roku policja zrobiła akcje badania strazaków z olsztyna alokomatem bo wszyscy wiedzieli ze s. jezdzi po pijaku, ale wtedy sie wymigał. Poza tym to pirat drogowy, który dostał juz kilka szans i cały czas cwaniakuje. Przyszła kryska na matyska. a wojt to na szczescie zwolnił go z kierowcy gimbusa i teraz wyszlo ze mial stuprocentową racje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz1 Ale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.10, 12:38 co to za środowisko , że wybiera go na prezesa . też trzeba tam przewietrzyć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znany Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.10, 14:10 Nadal jest członkiem straży, gdyż kolesie nie chcą go wykluczyć ze swych szeregów. Pytam, co musi się jeszcze stać aby takie nieodpowiedzialne osoby były wykluczane z szeregów straży. Strażacy z Olsztyna wstydź cie się za takiego strażaka. Czy takie osoby są godne nazywać się strażakiem. Przecież nazwa STRAŻAK do czegoś zobowiązuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.10, 13:38 Nic tego "Pana" nie nauczy, zaraz po wyjściu z policyjnej izby zatrzymań mówił " Przecież nic się nie stało, wszystko ucichnie i wróci do normy, zapomnimy o wszystkim i będzie okey, a koszt naprawy wozu to tylko tysiąc złotych i z własnych pieniędzy zapłacę. A Sąd może mi dać tylko 1 rok i to w zawieszeniu". Znamy wszyscy tę osobę i wiemy, ze nie można się żadnej jego decyzji sprzeciwić, przecież on w tej jednostce był Prezesem, Naczelnikiem, Gospodarzem nie dopuszczał nikogo do władzy. Był tak pewny i jest nadal pewny swych racji, gdyż wspierał go w tych działaniach i nadal wspiera Pan Włodzimierz N prezes wspólnoty gruntowej, który sam decyduje na co mają iść pieniądze wspólnoty.Prawdopodobnie koszty naprawy wozu zapłaci Wspólnota. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koli Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.10, 15:02 Skoro tak, to gdzie są władze? Kogo wybieraliśmy w wyborach? Przypatrzmy się i zapamiętajmy. Albo ten człowiek więcej nie usiądzie za kierownicą wozu strażackiego, albo trzeba zmienić władze gminy w wyborach !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.10, 16:25 Wybory samorządowe nic do tego nie mają. Z tego co wiem to sami strażacy wybierają sobie Prezesa, więc to do nich trzeba się zwracać z pytaniem kogo wybrali, niech sobie popatrzą i się zastanowią! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.10, 16:48 wójt zwolnił tego czowieka jeszcze w ubiegłym roku, bo był kierowcą gimbusa i woził dzieci!, na zebraniu ze strazakami po wypadku wójt powiedzial, że nie będzie współpracował z panem S. jako prezesem, bo utracił do niego całkowicie zaufanie. Odpowiedz Link Zgłoś
przemo99999 Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 02.07.10, 08:10 Zgadzam się z tym święte słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
patix1714 Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy 02.07.10, 14:10 Ten pan już dawno powinien stracić prawo jazdy. Wielki pan i władca Olsztyna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Strażak Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: 212.59.230.* 03.07.10, 01:23 Po pierwsze: to nie wszyscy strażacy wybierają Prezesa tylko zarząd - kilka osób, po drugie: wszyscy pozostali strażacy, którzy jechali tym wozem byli zbadani alkomatem przez policję i byli trzeźwi, a po trzecie: od włączenia syreny do wyjechania wozem z remizy minęły może ze 2-3 minuty i w tym czasie nie można było zorientować się czy kierowca jest trzeźwy czy nie - ja sam np. wsiadałem wtedy po drodze - przed bramą remizy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koli Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.10, 10:50 No to masz szczęście (ty i twoja rodzina), że przeżyłeś tą akcję! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @ Re: Pijany prezes OSP rozbił wóz bojowy IP: 212.59.230.* 03.07.10, 23:12 zgadzam sie w 100% Odpowiedz Link Zgłoś