17.06.11, 23:35
Mam pytanie we wtorek ukazało się ogłoszenie na Ph do Mieszka, chcę wysłać tam cv, ale podobno już ktoś jest przyjęty. Czy Ktoś coś słyszał?
Pozdr.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka