costa3500 Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiązać... 16.09.12, 17:38 Te purpurowe bydlęta przed Targowicą też doprowadziły do rozwiązania sejmu czy grozi nam powtórka z rozrywki. Odpowiedz Link Zgłoś
6.smiech Re: Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiąz 16.09.12, 17:54 costa3500 napisał: > > > Te purpurowe bydlęta przed Targowicą też doprowadziły do rozwiązania sejmu czy > grozi nam powtórka z rozrywki. Jesli nie grozi to czesci sie napewno nalezy. Wtedy zobaczymy jaki to waleczny ten lud smolesnski i reszta PISszamba jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Unstaat Biskup dobrze "dołożył do pieca", konkretny głos IP: *.ice-net.pl 16.09.12, 18:01 Wreszcie jakiś konkretny głos ze strony hierarchii. Dobrze "dołożył do pieca". O patologii należy mówić konkretnie i dosadnie. a obecnie z państwa uczyniono patologię. nie wiem na co Tusk czeka, ludzie w końcu wyjdą na ulicę i puszczą jego biuro z dymem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyx Re: Biskup dobrze "dołożył do pieca", konkretny g IP: 188.95.29.* 16.09.12, 18:09 ...zaprawdę powiadam wam ROZWIĄZAĆ KEP !!! Odpowiedz Link Zgłoś
polakonly Jak trzeba to i scenariusz irlandzki zastosują. 16.09.12, 18:17 I będą ruchawki na ulicach: katole kontra lemingi. Odpowiedz Link Zgłoś
6.smiech Re: Jak trzeba to i scenariusz irlandzki zastosuj 16.09.12, 20:07 polakonly napisał: > I będą ruchawki na ulicach: katole kontra lemingi. ty jestes naprawde niewyzyty ze tylko ruchawki masz na mysli. Jedz na podchale to baca da ci owce na pare ruchow za kilka zlotych. Tak po znajmosci miedzy pisdzielcami. Odpowiedz Link Zgłoś
papamobileex Re: Potrzebni ludzie 16.09.12, 18:04 Angruszu 1 są tylko patrzą na te bydlęta nie obrażając tych zwierząt.Co robią wyklejkę z mordy pod różnymi nickami.to jest Vkolumna co będzie broniła przekrętasów i zwalała winy na kościół .Obszczymurki i mordokleje.I reszta tego ruchu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sugadaddy Re: Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rządząc IP: *.xdsl.centertel.pl 16.09.12, 18:16 A kto jeśli to nie oni, duchowni, byliby najlepszymi "ludźmi sumienia"? Oni już się szykują do zasiadania w ławach sejmowych. Drzewiej tak bywało - dlaczego nie miałoby być teraz? Fanatycy religijni w ławach rządowych i innych, najwyraźniej nie spełniają oczekiwań. Trzeba temu zaradzić - kto podskoczy biskupowi - posłowi? Nikt; nawet ci tzw. "lewicowcy". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacyfik Re: Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.12, 18:21 Dudycz - chłopie roztropie - kapucynie wstydu oszczędź... włosienicę na grzbiet i w drogę do źródeł wiary... pogubiłeś się ziomalu, ale zawsze jest szansa powrotu na drogę zbawienia... Gdzie Bóg, gdzie Słowo...? Odpowiedz Link Zgłoś
wiechuta Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiązać... 16.09.12, 18:29 To co się dzieje jest żenujące. Biskup zapomniał, że żyjemy w III RP gdzie rządzą zasady demokracji. To co wyprawia kler nie ma nic wspólnego z rozwojem duchowości. Przecież oni zapominają jak brzmi Dekalog. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sas Re: Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.12, 18:30 "... Teraz słyszymy, że Kościół odzyskał niektóre swoje dobra, przez lata bezprawnie zabierane, na sumę blisko 24 miliardów. Czy to jest dużo? To bardzo niewiele, gdyż zabrano znacznie więcej. Niech to zostanie obliczone. O to prosimy. Nie tylko Kościół katolicki może cokolwiek odzyskać. To samo prawo przysługuje wszystkim związkom wyznaniowym, kościołom oraz gminom żydowskim". Źródło: Zabrali więcej, niż oddają, naszdziennik.pl, 7 października 2010 Ot, cały Dudycz... mamona, dobra materialne, ziemskie bogactwo, a potem się zobaczy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: don Pedro Re: Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.12, 18:35 Niech biskupi polscy nie lękają się nawrócenia... Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek33 Chamstwo kościoła 16.09.12, 18:41 To czyste chamstwo ze strony kościoła. To kretyństwo sutannowe sieje tylko nienawiść Polaka do Polaka!! Czy u nic h debilizm osiągnął już szczyt!!!!!! Czy ta zgraja nie widzi że niszczy i rozbija nasz kościół?? Czy na nich nie ma kary w niebiosach. A co na taki spęd wypowie się episkopat? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: latko Re: Chamstwo kościoła IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.12, 19:16 Stasiek, błąd w rozumowaniu. Kościół (Kościół Rzymskokatolicki jako instytucja) nigdy nie był i nie jest ani nigdy nie będzie wasz. Kościół istnieje dla siebie czyli dla Kościoła, nie dla ciebie Stasiek, ani dla żadnego innego rzymskiego katolika. Wy rzymscy katolicy - posłuszni niewolnicy, maso statystyczna i bezwolna, od dziecka odzierana z samodzielnego myślenia i aktywnie przez Kościół izolowana od myśli humanistycznej, służycie Kościołowi tylko jako pretekst do żerowania na całym naszym społeczeństwie i rabowania Skarbu naszego Państwa. Wstyd, Stasiek, wstyd, że jeszcze nie umiecie dostrzec, że jesteście piątą kolumną Watykanu. Odpowiedz Link Zgłoś
polakonly Re: Chamstwo kościoła 16.09.12, 21:29 Lubie Cie Stasiek, bo widać żeś człowiek uczciwy. Ale, że małoś kumaty to też fakt. Za barana robisz w tym swoim kościele, więc jakim prawem się sprzeciwiasz pasterzom?! Gość latko ma rację niestety. A Ty musisz się zdecydować: albo będziesz "cichy i pokornego serca", albo bace zafarbują Ciebie na czarno żeby owczarnia wypchnęłą Cie ze stada. Rozumisz tera Stasiek?! Odpowiedz Link Zgłoś
wlekawa Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiązać... 16.09.12, 18:46 Rozwiązać ten spasiony brzuch. Odpowiedz Link Zgłoś
przem0_25 Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiązać... 16.09.12, 18:48 Według mnie księża nic się nie pomylili , rzeczywiście obecny sejm i obecne rządy już nam pokazały co potrafią i powinny z honorem podziękować, ale każdy próbuje wykorzystać chwile i przeciągnąć szalę na swoją stronę( nawet jeśli by to była strona Kleru i PiS-u). Co do mojego zdania wszystkie partie i wszyscy lepsi politycy będący teraz w sejmie dali nam się odczuć i pokazali swoje umiejętności w ciągu 23 lat istnienia III RP . Mogliśmy poznać rządy "Solidarnościowców" , i Lewicowców, i Chłopów na czele z Pawlakiem, a później z ś.p. Lepperem i żadna z tych partii nie umiała zadbać o edukacje , służbę zdrowia , sądownictwo , infrastrukturę i gospodarkę . Nie łudźmy się że następne wybory z pośród tych partii polepszą nasz stan , potrzeba nam nowego ugrupowania , nowych polityków . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apage satana Re: Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.12, 18:51 Przyznaję biskupowi rację - władze RP są chore ! Tylko chory może dawać funkcjonariuszom obcego państwa co roku 10-15 mld zł i dorzucać dobra "odzyskiwane" ! W tym na Ziemiach Zachodnich ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: latko Brawo Biskup - docenił Ruch Palikota. IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.12, 19:03 Biskup wypowiedział się o tematach uruchamianych przez Ruch Palikota. Brawo Biskup! "Kiedy siedzicie w sejmowych ławach, stać was tylko na cyniczne uśmiechy i gromy rzucane na posłów usiłujących pełnić swoją rolę i was kontrolować. Traktujecie ich jak chłystków, z obrzydliwą wyższością. Nie da się niczego poprawić, jeśli nie będziemy mieć ludzi sumienia." Odpowiedz Link Zgłoś
krakarak Zdelegalizować kościół w Polsce a pasożytów 16.09.12, 19:25 pogonić do pracy. Jak każdy człowiek tak i te pedały powinni się wziąść za prace na własne utrzymanie a nie żerować na pracy innych. Cholerny czarny rak ! Odpowiedz Link Zgłoś
0721x Re: Zdelegalizować kościół w Polsce a pasożytów 16.09.12, 19:36 duża ciekawość czemu i w pisie i w tej załganej instytucji jest tak ogromna ilość balwanów Odpowiedz Link Zgłoś
bolkowyb Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiązać... 16.09.12, 19:36 Skoro Dydycz (ps.biskup) przekracza granicę sacrum, to my też możemy. Rozwiązać e-PiS-kopat za złodziejstwa i uwłaszczanie się nie tylko na ludzkich bida-rentach i bida-emeryturach, ale i majątku narodowym. Rozpędzić tych hipokrytów za molestowanie dzieci, płodzenie dzieci, zabijanie, indoktrynację religijną, dojenie budżetu państwa ZUSami dla takich kanalii i "katechetów", za wymuszenia rozbójnicze ( vide Lux Veritatis), za dzielenie społeczeństwa na dobrych i złych. Won, Dydyczu, do kruchty i wara ci od Państwa Świeckiego!!! Naucz się czytać Konstytucję, a nie tylko wyciągi z własnego konta bankowego. A jak sie nie podoba to wypad. Do Watykanu czyli swojej ojczyzny, a od przyzwoitych ludzi ci wara. A swoją drogą: OCZEKUJĘ ŻE KTOŚ Z RZĄDU ODPOWIEDZIALNY ZA NADZÓR NAD PRZESTRZEGANIEM KONKORDATU (CHYBA TAKI JEST?) ZAJMIE OFICJALNE STANOWISKO W SPRAWIE ŁAMANIA PRZEZ BISKUPA DYDYCZA KONKORDATU. Odpowiedz Link Zgłoś
redix68 Biskup mówił to, o czym przed laty mówił D. Tusk 16.09.12, 19:38 i do czego ostatnio nawiązał Kukiz. Nie rozumiem szyderstw. Jeżeli ktoś uważa, że ta demokracja jest normalna, to albo chory albo nie wiedział i nie rozumie zasad jej działania. Tu nie ma mowy o jakiś drobnych błędach systemu w Polsce, ale jego kompletnej parodii Odpowiedz Link Zgłoś
jacekczewa Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiązać... 16.09.12, 19:40 świetopieprzniety kraj....Polska..... jak takie tłuste bydle może wtrącac sie sprawy Panstwa???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biskup bij sierpem i młotem czerwoną hołotę IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.12, 19:48 W Dudy grać .Larum wołać .A jak młot nie pomoże to chwytać za noże. Odpowiedz Link Zgłoś
marc_pl Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiązać... 16.09.12, 19:59 Ten spasiony i wyżarty grubas zwany dla jaj biskupem ma tak źle że podżega ludzi do rewolty zamiast głosić słowo boże. Jeżeli jest piekło to całe to Rydzykowe towarzystwo znajdzie się tam na pewno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biskup Bij bolszewika IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.12, 20:06 Pan jesteś ,jak ku... co dupy każdemu daje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek Re Hańba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.12, 10:31 To wstyd i hańba polskiego kościoła!! Czy te grubasy, darmozjady ,wyzyskiwacze ludu nie wiedza co czynią. Czy pis im spermą oczy zalał?????? Chamstwo , chamstwo!! A tych paulinków to najlepiej do wora i won z naszego miasta. Najlepiej wysłaćdo diabla. Tyle warci. A od cudownego obrazu łapy ich prercz!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
angrusz1 Re: Re Hańba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 18.09.12, 14:02 Niejaki jarek napisał : "To wstyd i hańba polskiego kościoła!! Czy te grubasy, darmozjady ,wyzyskiwacze ludu nie wiedza co czynią. Czy pis im spermą oczy zalał?????? Chamstwo , chamstwo!! A tych paulinków to najlepiej do wora i won z naszego miasta. Najlepiej wysłaćdo diabla. Tyle warci. A od cudownego obrazu łapy ich prercz!!!! " Trzeba dodać , że to na odległość widać zwolennika paligłupa . Odpowiedz Link Zgłoś
oghana7 Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiązać... 16.09.12, 20:02 to juz przekracza wszelkie granice -jasna gora agora pisowska -forum rokoszu przeciw panstwu polskiemu .czy nie nalezaloby pozbawic tych biskupow rokoszan wszelkich dotacji,bo gryza galaz ,na ktorej siedza ?.czy w kosciele jest jakas gora -prymas ,ktota rokosz katabasow przeciw panstwu polskiemu siega zenitu .czy prymas nie powinien zabronic dydyczom takich wystepow? kosciol korzysta z dotacji panstwa ,ktore opluwaja kolejni juz biskupi .nalezy zabrac im wszelkie dotacje -niech zarabiaja sami .jasna gora stala sie kolejny raz agora rokoszu i rewolucji przeciw rzadowi .ks.popieluszko spalilby sie ze wstydu na takie slowa wywrotowcow .DO CZEGO TERAZ SLUZY JASNA GORA ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Peter Re: Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiąz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.12, 20:04 platforma = Zlodzieje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biskup Bij bolszewika IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.12, 20:09 Rzeczypospolita to wielki burdel,konstytucja to prostytutka,a posłowie to ku.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nn Re: Bij bolszewika IP: *.adsl.inetia.pl 16.09.12, 20:25 wreszcie Ktos powiedzial prawde o sytuacji polskiego robotnika .Ten rzad to przedstawiciele innych narodow,zaborcy ktorzy pozostali po przodkach i sie mszcza na zwyklym robotniku,mam prawo tak twierdzic bo pracowalem w agencji pracy tymczasowej i przez kilka lat stracilem finansowo nie mowiac o emeryturze ktorej sie moze nie doczeka Odpowiedz Link Zgłoś
skala72 Re: Bij bolszewika 11.12.12, 18:20 Skończyły się czasy zaborów, okupacji, komuny. Kościół lepiej niech się zajmie wiernymi, których jest co raz mniej, bo ludzie mają dosyć słuchania obłudy i politycznych kazań. Gadać takie bzdury może każdy (PiS i pisopodobni, kler, pseudo Solidarność), jeżeli mają jakieś rozwiązanie, niech podzielą się z Rządem (z Ministrem lub Premierem), a jak nie mają, to niech spi.. na drzewo s nie podburzają i okłamują ciemnych ludzi, którzy uwierzą we wszystko bo to "Ksiądz" powiedział, a jak on mówi, to ... moim zdaniem głupoty. Powiem ci chłopie, że lepiej sam pomyśl, poczytaj trochę, posłuchaj mądrych ludzi. A jeżeli uwierzyłeś w to co powiedział ten ksiądz, to idź do niego lub swojego z parafii i niech ci pomoże poprawić swoją sytuację np. finansową. Niech znajdzie dla ciebie dodatkowe zajęcie-pracę (płatną oczywiście), no przecież on wie wszystko lepiej i jest zbawcą narodu, a tym samym ma możliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
zawszekocio Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiązać... 16.09.12, 20:18 czyżby Dydycz ożłopał się czeskiej gorzały? Odpowiedz Link Zgłoś
polakonly Re: Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiąz 16.09.12, 21:53 Może dolega mu zatwardzenie stolca??.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nn Re: Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiąz IP: 109.95.28.* 13.12.12, 09:53 wedlug was najlepiej oddawac sie w niewole polityczna ,ekonomiczna,duchowa i byc niwolnikiem we wlasnym kraju byle tylko nie narazic sie bogatszym zydom ruskim niemcom.Spojrz na sytuacje polskiego robotnika kim on jest na jakich warunkach pracuje ajak sie maja do niego oszusci szuje kapusie i nne mendy typu.. Odpowiedz Link Zgłoś
norbert2225 Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiązać... 16.09.12, 20:21 Jasna Gora to taka swoista sala sejmowa BANDY NIEROBOW okradajacych ludzi z blogoslawienstwem ala prawa plugawiacych imie Boga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 4 x D Re: Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiąz IP: 79.162.130.* 16.09.12, 20:25 Dydycz, Duda do d.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: franek Re: Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiąz IP: 79.162.130.* 16.09.12, 20:40 jeżeli komuś ubzdurało się, że Dydycz kontynouje Dzieło Popiełuszki to niech porówna te dwie postacie nie tylko sylwetkę ale przede wszystkim sposób wypowiadania swoich racji. Dydycz to klecha z zapadłej mieściny, dopasował się do języka kacyków związkowych. amen Odpowiedz Link Zgłoś
wmc-33 A co na to jego szefowie? 16.09.12, 20:26 W każdej jako tako zorganizowanej firmie jeżeli któryś z kierowników coś publicznie chlapnie, to ktoś się za niego publicznie tłumaczy, nawet kręcąc i kłamiąc, byle choć troch zminimalizować straty. Ciekaw jestem, czy w polskim KK również znajdzie się ktoś na tyle odważny, kto nam wytłumaczy, że biskup miał coś innego na myśli, że chciał dobrze, że dziennikarze wyrwali z kontekstu. Chociaż tyle. Myślę, że nic takiego się nie stanie. Udadzą, że nie słyszeli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biskup Bij bolszewika IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.12, 20:55 Panie marszałku jaki program tej partii .Najprostszy z możliwych .Bij ku... i złodziei mości hrabio Odpowiedz Link Zgłoś
lebrostesab Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiązać... 16.09.12, 21:00 Opozycje parlamentarna w Polsce mozna okreslic bardzo trafnie przy pomocy logicznego przyslowia w zmodyfikowanej formie, ktora mowi: " madry glupiemu ustepuje" z dodakiem "i dlatego ten swiat tak wyglada" Liczac statystycznie, to musi byc jakis procent sensownych osob w PIS, ktorzy rozumia, ze Kaczynski jest nie tylko glupi, ale prawdopobnie niepoczytelny. PISowczycy idzcie przeciwko przyslowiu i nie ustepujcie glupiemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biskup Bij bolszewika IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.12, 21:08 Pan jesteś jak ku... ,co każdemu dupy daje. Odpowiedz Link Zgłoś
polakonly Re: Bij bolszewika 16.09.12, 21:34 Jak to było?..."Lance do boju, szable w dłoń, bolszewika goń, goń goń...." Z tymże teraz Naród Polski śpiewa "katabasa goń, goń, goń".... Skąd w ogóle pochodzi takie słowo "katabas"?....I kim u licha on jest?... Odpowiedz Link Zgłoś
wildcat_1966 Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiązać... 16.09.12, 21:13 Gratuluję Eminencjo, właśnie zmusiłeś mnie do głosowania do PO! I tylko proszę mieć pretensje wyłącznie do samego siebie ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiąz IP: *.net.stream.pl 06.01.13, 10:22 Cóż .... o ile dobrze pamiętam to Jezus nic nie mówił o polityce i wtrącaniu się kościoła do polityki. A może księże biskupie jakieś słowo na temat tego, że kościół nie płaci podatków od swoich dóbr; księża pomimo ślubów ubóstwa wożą się super brykami a jakiś procent księży ma problemy z pedofilstwem? Jeżeli ksiądz biskup mówi o tym, że sejm powinien być rozwiązany z powodu takiego czy innego to episkopatu być już dawno nie powinno? I ostatnie dzięki takim wystąpieniom wolę pomodlić się w domu; wolę samemu odmówić różaniec bo szkoda mi czasu aby ktoś kto sam nie jest w porządku mówił lub jak kto woli grzmiał nie mając samemu (jako ksiądz) czystych rąk. Gratuluję i podziwiam tych, któzy dają na to pozwolenie. Wrócę do uczęszczania i przeżywania liturgii kiedy kościół wróci do takiego jakim winien być - takim jakim miał być według woli Stwórcy - obecny mnie nie interesuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: umcs Re: Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.12, 21:38 Najlepsza dla tego spaślaka byłaby teokracja albo dyktatura ..... CZerwonych biretów !!!! Już znudziła im się rola I sekretarzy wojewódzkich, jak za dawnej pzpr-ii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anioł Re: Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rządząc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.12, 22:27 Spokojnie, czasami i księży ponosi, ale szkoda, że na naszej Jasnej Górze! Odpowiedz Link Zgłoś
skala72 Re: Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rządząc 11.12.12, 18:25 Gość portalu: umcs napisał(a): > Najlepsza dla tego spaślaka byłaby teokracja albo dyktatura ..... CZerwonych bi > retów !!!! > Już znudziła im się rola I sekretarzy wojewódzkich, jak za dawnej pzpr-ii. Nie, oni będą teraz gadać bzdury do prostaczków (bo nie można inaczej nazwać słuchających go) ponieważ tracą wiernych, a tym samym kasę, boją się również tego, że dobiorą im się do dupy i każą płacić podatek, a jak wejdzie już ustawa o płaceniu podatku przez wierzących, to stracą prawie wszystko i wtedy okaże się, że Polska jest krajem laickim, a nie (na siłę) katolickim. Odpowiedz Link Zgłoś
pintapalec Bp Antoni Dydycz grzmi z Jasnej Góry: Rozwiązać... 16.09.12, 22:50 UWAGA!! SEKTA!! faktyimity.pl/Portals/1/Files/pliki/ulotka-sekta-1.pdf faktyimity.pl/Portals/1/Files/pliki/ulotka-sekta-2.pdf Odpowiedz Link Zgłoś