07.05.13, 22:21
Trzymajcie się . Częstochowskie SLD stara się was zdyskredytować, a niejaki B. pisze głupoty na faceboku. A to SLD pada, a próbuje wykorzystywać złe swoje notowania w krytyce samorządowej. Trzymajcie się.
Obserwuj wątek
   • adamico9 Re: PO-wcy 07.05.13, 23:11
    No wreszcie ktoś opowiedział się za PO , bo czasami wydaje mi się, że PO nie potrafi się bronić. Tyle dobrego zrobiliście, ale nie potraficie się bronić i pokazywać, szczególnie ci wasi radni! Odezwijcie się, jeżeli jeszcze czujecie przynależność do PO. Myślę nawet, ze P. Radna , która odeszła z P O, wcale nie jest tak zbulwersowana i zniesmaczona, jak radna w Siemianowicach, jak to niejaki B. Pitoli.Problem jest w ciszy, jaką tworzą radni PO. Do roboty koledzy! SLD to zaledwie 10 proc. poparcia! Nie bójcie się SLD.przestańcie sięich bać, śmieszńych ludzików, którzy tylko myślą o utrzymaniu sie przy władzy.obudźcie się PO -cy!
      • Gość: PO-fan Re: PO-wcy - nasza duma i chluba narodu IP: 74.221.219.* 09.05.13, 02:51
       PO nich, PO top - Wczoraj (23:41)
       SCISLE TAJNE! Dla: von Tuska i POdległych mu dowódców SS (Solidarnościowi - Styropianowcy). Na terenie Generalnej Guberni, należy przeprowadzać plan EKSTERMINACJI, poprzez: Likwidacje zakładów pracy, POdnoszenie POdatkow, utrudnianie i uniemożliwianie korzystania z tzw. "służby zdrowia"...-itp. itd. (Liczę na POmyslowość von Tuska). Przypominam, ze akcja: "POlska w budowie", zostanie uznana za zakończoną, gdy ilość POdludzi, nie będzie przekraczała: 30mln. Aby zaPObiec wybuchowi POwstania i zamieszkom, prowadzić POlitykę rozrostu administracji. Siła nabywcza śr. pieniężnych powinna być w przedziale: "Za dużo, aby umrzeć, za mało, aby żyć". Dalej pozyskiwać inteligencje dla Zachodniej Cywilizacji, poprzez wywieranie presji ekonomicznej i zmuszanie do emigracji. Prowadzić kampanie reklamowa: "Zielona Wyspa" (Herr Gebels mawiał: "Kłamstwo powtórzone sto razy, staje się prawda"). Zgodnie z wytycznymi, na granicach GG, umieścić hasła: "ARBEIT MACHT FREI". Za dotychczasowe zasługi przyznaje: Żelazny Krzyż dla: von Tuska. Sieg heil!

       źródło:
       fakty.interia.pl/news-kulisy-spotkania-premiera-z-klubem-po-poszlo-na-ostro,nId,964702http://fakty.interia.pl/news-kulisy-spotkania-premiera-z-klubem-po-poszlo-na-ostro,nId,964702
      • Gość: HutniK Re: PO-wcy IP: *.net.stream.pl 09.05.13, 07:05
       Ma się świetnie, Pan Jacek Krawczyk jest radnym PO, specjalista od wielu dziedzin.
       Tak się zna że walczył jak lew o to żeby wybrano Ukraiński Donbas na nowego właściciela Huty, tak się zna że do wakacji wszyscy hutnicy stracą pracę.

       DZIĘKUJEMY PANIE JACKU KRAWCZYKU - PANIE RADNY!!!
       • Gość: Też Hutnik Re: PO-wcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.13, 23:29
        Ukraiński Donbas dołożył 1 mld zł na utrzymanie naszego zakładu w okresie straty i załamania koniunktury. Do tego pakiet trzyma jeszcze ludzi przy życiu. Gdyby przejął to Mittal, to już rok temu byłoby po Hucie znawco! Co miałeś obiecane za lobbing? Wszyscy tu pamiętają jak plułeś na Donbas i wielbiłeś Mittala!
        • Gość: HutniK Re: PO-wcy IP: *.net.stream.pl 10.05.13, 13:35
         Ja nie opluwałem tylko przedstawiałem fakty, to że wam się to nie podobało to nie mój problem.
         Nawet w obecnej sytuacji wiedząc że nie miałeś racji nie potrafisz tego przyznać...

         Twierdzisz że Donbas zainwestował w Hucie 1mld zł? skąd te dane? na stronie Huty sami Ukraińcy przyznają się tylko do 600mln... czy to zrobili? tego nie wie nikt, chodzą słuchy że NIK sprawdzi zgodność zapisów w zobowiązaniu inwestycyjnym ze stanem faktycznym, bo wydać 600mln to nie znaczy zainwestować.

         Dochodzi jeszcze proste pytanie, skoro tak dobrze wybrano to dlaczego jest tak źle?
         dobrodzieje z Ukrainy za kilka miesięcy zwolnią wszystkich i ogłoszą upadłość a u Mittala wszystko działa nie wspominając o braku pieniędzy które są. A ty dalej swoje jak ciemniak, no chyba że jesteś w tej grupie która przytuli pieniądze niezależnie od dalszego scenariusza wydarzeń to faktycznie, nie jest w stanie ocenić bo myślisz tylko mamoną i powinieneś dać sobie na wstrzymanie ponieważ za chwile rozegra się tysiące tragedii.

         No i jak to się ma do znienawidzonych Hindusów? do końca 2005 roku zainwestowali 1mld zł i spłacili drugi 1mld długów PHSu... można nawet znaleźć w internecie dokumenty to potwierdzające w przeciwieństwie do potwierdzających "inwestycje" w naszej Hucie.

         no i co do efektywności działań to czemu tylko Ukraińcy nie mają zamówień???????

         Sprzedali Koksownie i nagle nowy właściciel jest zadowolony i jeszcze chce ją rozbudować, sprzedali Rurownie, nowy właściciel zadowolony. Mittal mimo kryzysu przez ostatnie lata wsadził w PHS kilka miliardów złotych. W USA huty pomimo o wiele wyższych kosztów pracy mają zamówień na ...2 lata do przodu!!! Ba, Mittal buduje sarkofag elektrowni w Czarnobylu na Ukrainie za bodaj 1 mld euro... Normalnie tylko Donbas ma ciągle pecha...
  • Gość: Marko Palant Re: PO-wcy IP: *.adsl.inetia.pl 09.05.13, 01:42
   Ten pajac o nazwisku na B. już dawno powinien wystąpić w kabarecie.

   Facet, który wspomina o nijakiej radnej ze Śląska pier..li o kolesiostwie. A jego mentor, prezio w ramach socjalistycznego miłosierdzia wziął na wiceprezydentów komuchów z Bielska i Dąbrowy Górniczej za to,żeby nijaki B. był przewodniczącym regionu, w regionie, gdzie czerwonych nawet w Zagłębiu mają w du... pajac i tyle..czerwoni niszczą to miasto. Skoro stawia się na częstochowian dlaczego wiceprezydentami tego miasta są czerwoni z desantu?! Komusze koleżeństwo

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka