Gość: emka Re: Cristiada IP: 84.39.162.* 31.05.13, 20:41 ja mam ściągnięty z netu:)świetny film.polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawdziwakicha1 ja to szukam seksu z postawnym panem IP: *.30.60.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.06.13, 06:30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Dlaczego jeszcze nie swięty? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.13, 09:03 Dlaczego jeszcze nie święty? www.rumburak.friko.pl/ARTYKULY/religia/nazizm/tiso.php . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emka Re: Dlaczego jeszcze nie swięty? IP: 84.39.167.* 02.06.13, 21:39 hahahaha jak to niektórych w oczy kole ten tytuł widzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emka Re: Dlaczego jeszcze nie swięty? IP: 93.154.150.* 02.06.13, 21:59 ten rumburak...pożal się Boze,taaaki maaadry,niby,ale strony dalej nie rozwija i podyskutowac nawet jesli by ktoś chcial,nie da się ,bo zadnego kontaktu nie zostawił,taaaki mądry ho,ho,ho powiedział co wiedział,fermentu nasial i zniknąl.tutaj wielu takich. Odpowiedz Link Zgłoś
angrusz1 Re: Cristiada 02.06.13, 11:14 www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2838 Odpowiedz Link Zgłoś
boozar Re: Cristiada 02.06.13, 13:27 Argumentacja na poziomie przedszkola. Słownictwo na poziomie rynsztoka. Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: Cristiada 02.06.13, 23:53 boozar napisał: > Argumentacja na poziomie przedszkola. > Słownictwo na poziomie rynsztoka. > Prymitywne i chamskie teksty. Przesycone agresja z dużym osadem arogancji. Czyli świadome wałkoństwo, programowe nieuctwo, znęcanie się nad polskim językiem. Stad jego wpływy widoczne choćby na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X Re: do Andrusza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.13, 15:22 Mam nadzieję, że pan wie iż ten na M. co go Pan tu wkleił to biedny, chory psychicznie człowiek, którego wszyscy w dupie mają podobnie jak te nocne zmazy tu cytowane... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: Cristiada IP: *.opera-mini.net 09.06.13, 14:24 seans ma być jutro w cinemacity. zapisy, rezerwacja biletów na stronie Duszpasterstwa Emaus. Odpowiedz Link Zgłoś