marcinmed2 01.06.13, 23:34 Zagromadzmy wsyztskie skandale z naszego miasta na tojestskandal.pl Ciekawe jak po pewnym czasie wypadniemy w rankingu, gdzie jest najwiecej skandali Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dyziek_o Re: Skandal w częstochowie 02.06.13, 09:26 No to zaczynamy: Osobiście, za największy skandal uważam zezwolenie, wydane przez władze miasta, na nadawanie w ciągu niebrzydkich w końcu Alei - mszy kościelnych. Uzasadniam: Nie każdy z mieszkańców jest wyznawcą tej religii lub nawet, - jak w moim przypadku, jest jej / i nie tylko / - przeciwnikiem. Więc kościelne nagłośnienie - skutecznie wypłoszyło mnie z odwiedzania tej dzielnicy. Co - podejrzewam, - wpływa na jej rozwój. Z obserwacji wypowiedzi sporej grupy internautów piszących na naszym forum - wynika, że osamotniony nie jestem. Zwracam się więc z uprzejmą prośbą do włodarzy Częstochowy o zakazanie tej działalności religijnym imamom co bym w spokojności mógł się napić kawy czy nawet kieliszeczek koniaczku bez ryzyka zaksztuszenia się na dźwięk dzwonka w trakcie przełykania owych szlachetnych trunków. Pozdrawiam serdecznie, Dyzio. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawski Re: Skandal w częstochowie IP: *.dynamic.chello.pl 02.06.13, 09:31 Skandalem jest ,że nikt nie robi nic na podwyżkę śmieci. Podaję przykład Turcja.Ludzie na barykady. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jajaja Re: Skandal w częstochowie IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 25.06.13, 13:00 Ok, Ty pierwszy, my pójdziemy za Tobą. Odpowiedz Link Zgłoś
koyod Re: dyzio 02.06.13, 22:06 A ile tych mszy było wczoraj i dziś transmitowanych za pośrednictwem nagłośnienia w alejach? Zapewne nie wiesz, bo jak piszesz w alejach nie bywasz. No ale ci bardzo te msze przeszkadzają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drak ula Re: dyzio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.13, 07:01 nawet jakby była 1 to o 1 za dużo. Chcesz słuchać i uczestniczyć w mszy to do kościoła-po to są przecież budowane po dwa na każdej ulicy... Odpowiedz Link Zgłoś
koyod Re: drak ula 03.06.13, 16:11 Jacy wy jesteście poszkodowani, nawet jak nie ma transmisji nabożeństw to wam one przeszkadzają. Podejrzewam, że trudno będzie się z tego wyleczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
angrusz1 Re: drak ula 25.06.13, 10:59 koyod napisał: >" Jacy wy jesteście poszkodowani, nawet jak nie ma transmisji nabożeństw to wam o > ne przeszkadzają. Podejrzewam, że trudno będzie się z tego wyleczyć." Dlatego - koyod - zachowując zdrowy rozsądek z nagłośnieniami mszy - należy takich ludzi pozostawić z ich problemami a stosować się jednak do zasad większości , większości wierzącej . Odpowiedz Link Zgłoś
mareksmok36 Re: Skandal w częstochowie 02.06.13, 10:01 Witam-Skandalem mozna nazwać remont Al Pokoju i objazd w kierunku trasy. Czy ten remont nie mógł poczekać , aż trasa na Ostatnim Groszu zostanie oddana. Następnie ulica Legionów, bydło z TRW ( Nie wszyscy) wymuszaja na siłę wjazd przy rondzie między Legionów a Złotą. Przeważnie są to auta z rejestracjami SKL oraz SCZ. Państwo szuka pieniedzy zapraszam Policję w godz 14-14:30. Gwarantowany zarobek.Oczywiście dziury na ulicach, ale wiem że to nie jest wina samorządu a rządu.Skandalem można nazwać że najpierw zwolniono osoby przy monitorach kamer miejskich, a teraz szukaja 30 osób do pracy. Oczywiście skandal (Ogólnopolski) deklaracje śmieciowe.Co to da deklaracja jak ludzie nie płaca czynszy za mieszkanie.Bo ich nie jest stać albo żyja na koszt państwa.Napewno to co sie dzieje z huta jest skandalem, winnych za prywatyzacje huty nie ma. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SKL Re: Skandal w częstochowie IP: 93.154.140.* 02.06.13, 10:05 Dzwoniłeś już do spółdzielni żeby Ci ogrzewanie w szufladzie włączyli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: Skandal w częstochowie IP: *.42.0.108.alfanet24.pl 02.06.13, 11:02 Drogi w Czestochowie, to problem samorządu,a nie rządu. Nie wiesz, a piszesz bzdety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: otwarty umysł Re: Skandal w częstochowie IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 02.06.13, 11:15 Są rzeczy wazne i mniej ważne, trzeba to umieć odróznic,. A najwiecej jest bzdetów, dla ktorych nie warto poswiecać, nawet tego forum. Odpowiedz Link Zgłoś
mareksmok36 Re: Skandal w częstochowie 02.06.13, 11:26 Do otwarty umysł. Masz racje to forum jest do wylewania bolączek .Lepsze jednak takie niz czy robić przejście dla pieszych czy nie , ale oczywiście jest demokracja i każdy ma prawo zakładać forum o wszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś
mareksmok36 Re: Skandal w częstochowie 02.06.13, 11:19 do aaa , Masz racje zapomniałem że samorząd jest samowystarczalny :) , z pustego nawet Salomon nie naleje. Odpowiedz Link Zgłoś
mareksmok36 Re: Skandal w częstochowie 02.06.13, 11:22 Do SKL Prawda w oczy kole, może wrzucę filmik i to bedzie Twoje auto ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Skandal w częstochowie IP: *.onlinesc.net 02.06.13, 12:10 Wlasnie bedzie to SKL,,dowod i ja mam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bobi Re: Skandal w częstochowie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.06.13, 12:35 taka jest prawda i nie ma co się obrażać panie SKL, trzeba zachować szczególną uwagę na wasze rejestracje jak zimą na gołoledź Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łamiglówka Re: Skandal w częstochowie IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 02.06.13, 13:36 obórka też jest potrzebna, hoduje sie tam smaczny rosołek, ale gdzie napisac że: ------+my- -----=*, tego nawet mądry Ainstnsthajn nie wymyslil,i kto ten wzor rozwiąże, takie rzeczy w Czewie,skandal.Pomóż rozwiazac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SKL Re: Skandal w częstochowie IP: *.ip.netia.com.pl 04.06.13, 12:10 Żal Ci dupę ściska, że w szufladzie mieszkasz, a my się z Cz-wki wyprowadziliśmy do SKL? Coraz więcej SKL'a w mieście, a coraz mniej w bloku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doskl Re: Skandal w częstochowie IP: *.onlinesc.net 02.06.13, 12:14 Idz lepiej obrzadku w oborze dopilnuj,zeby bydlo glodne nie czulo, a nie sie tu rajcujesz na Forum,ktore cie nie dotyczy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ...> Re: Skandal w częstochowie IP: *.dynamic.chello.pl 02.06.13, 12:30 I koniecznie niech zabezpieczy szambo, bo jak to mówią swój do swojego ciągnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SKL Re: Skandal w częstochowie IP: *.ip.netia.com.pl 06.06.13, 13:27 wyborcza.biz/biznes/1,100896,14042121,Skad_wyjechalo_za_chlebem_najwiecej_Polakow__Slask.html#TRNajCzytSST Ostatni akapit przeczytajcie ..... w Szuflandii robi się pustawo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Skandal w częstochowie IP: *.42.7.237.alfanet24.pl 02.06.13, 14:42 zgadzam sie z tym jak piszesz o tych SKL takie tłumany ze szok ja nikogo nie wpuszczam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Skandal w częstochowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.13, 00:03 Największym skandalem jest taki głupi pomysł. Daj pomysł głupku od linku na dobre a nie złe rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkanka wsi Re: Skandal w częstochowie IP: *.play-internet.pl 04.06.13, 11:59 Jeżeli ciągle kupujemy wszystko co tylko jest w sklepach -to gdzie wyrzucić te stare rzeczy np z budowy -remontu -czy puste butelki po napojach itp-co z tymi śmieciami zrobić.Może ktoś potrafi coś na ten temat napisać!Każdy chce zarabiać-firmy śmieciowe-ich pracownicy itdCzy ktoś pamięta jak wsie wyglądały 50 lat temu -a jak teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SID Re: Skandal w częstochowie IP: 109.95.24.* 05.06.13, 20:09 NAJWIEKSZYM SKANDALEM JEST UTRZYMYWANIE SM ZA NASZE PODATKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alicja Re: Skandal w częstochowie IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 05.06.13, 21:23 Największym skandalem będzie zamienienie Skweru Sokołów (na zapleczu Starostwa Powiatowego) na parking samochodowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: Skandal w częstochowie IP: *.xdsl.centertel.pl 25.06.13, 09:38 Skwer Sokołów a starostwo powiatowe to odległość około 500 m. Skwer Sokołów to róg ulic Pułaskiego i Sobieskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziuta Re: Skandal w częstochowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.13, 14:01 największym skandalem jest stara,gruba purchawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: limka Re: Skandal w częstochowie IP: *.adsl.inetia.pl 26.06.13, 00:37 Skandalem jest zezwolenie dla SITY -na składowanie odpadów niebezpiecznych ul Dębowa wg norm takie składowisko powinno być poza terenem zabudowanym ---a w tym przypadku składuje się odpady w środku osiedla ..........Następny problem-skład odpadów biodegradal- nych przy ul PIECOWEJ -firma Remondis będzie składować odpady z poza Częstochowy w odległości 1-2 km od osiedli RONDO-ZAWODZIE- MIRÓW --czy to nie jest skandal Na te składowiska jest zgoda Prezydenta------a to ci dopiero rozbudził energię Częstochowy GRATULUJE PANIE PREZYDENCIE ------może przeniesie się Pan w te dzielnicę będzie się Panu dobrze mieszkać wraz z dziećmi a i nam będzie rażniej wśród tych smrodów Odpowiedz Link Zgłoś