Gość: mateof IP: *.pl / 80.48.252.* 13.10.04, 18:52 NIE NIE TO NIE MOZE SIE TAK SKONCZYC!!!!!!!!!!!!!chodze na iskre od 97r nie mozna wycofac druzyny tak po prostu to nie moze sie stac Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mut czy ktoś umrze za tytana?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.04, 19:29 wstyd ze nikt w powiecie nie da 100 tys. na sport ligowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ahmed Re: Koszykówka: co dalej z Tytanem? IP: *.trustnet.pl 13.10.04, 19:32 Od 2 sezonow nie opuscilem ani jednego meczu nawet ze zlamana noga przyszedlem to bedzie jedno wielkie sk**********o jezeli sie wycofaja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cookie Re: Koszykówka: co dalej z Tytanem? IP: *.dupa.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.04, 19:57 jasne,jasne jak w tym miescie basket wychodzi na światło dzienne to zawsze musi sie coś spier....drodzy kibice nie pozostaje nam nic innego jak zejsc do piwnicy i zobaczyc czy węgiel przypadkiem nie kwitnie,bo to miasto ewidentnie spadło na dno pod względem sportu i wszelkiej rozrywki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P!0TRek Re: Koszykówka: co dalej z Tytanem? IP: *.olsztyn.mm.pl 13.10.04, 20:21 Urząd miasta mógłby, choćby w części zrezygnować z funduchy na stadiony Włókniarz i Rakowa i przekazać jakąś większą kwotę na Iskrę, bo moim zdaniem Tytan już nie powinien widnieć w ich nazwie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rakowiak Re: Koszykówka: co dalej z Tytanem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.04, 23:55 Chłopie ,od stadionu Rakowa to lepiej się odczep. Tam przychodzi na 4 ligę po 5 tys ludzi ,a za rok w 3 będzie po 7 tysięcy itd. Bardzo żałuję Iskry ,bo też ( oprócz Rakowa) kibicuję Iskrze. Myślę, że sponsorzy typu Domex,Wkręt met ,Pamapol ,zamiast na śmieszną siatkówkę powinni zainwestować w kosza. Ile kasy z miejskiej puli zabiera AZS ? Przecież na siatikę to już mało kto przychodzi . Iskra - walczcie oi swoje , jesteśmy z Wami. Włókniarz , Raków ...... Iskra . Częstochowa bez AZSu !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bocian Re: Koszykówka: co dalej z Tytanem? IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 14.10.04, 06:32 Może wreszcie ktoś doceni wielkość ligii akademickiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasiu Re: Koszykówka: co dalej z Tytanem? IP: *.u.mcnet.pl 14.10.04, 08:41 Pamiętam wielką drużynę Juniorską 95/97, która o maly wlos nie zdobyla Mistrzostwa Polski. Zawsze bede ją kojarzyl z sentymentem. Trenowal nas trener Muszynski. Grali: Ja, Sury, Jarek Jakubowski, Mięki, Plastek, Rysiek, Globus, Mundek, Nogalski, czasem Nowak. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dymczasem do Jasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 09:03 Rafał, to Ty? a jak Twoje Pippeny? ;) pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasiu Re: do Jasia IP: *.u.mcnet.pl 14.10.04, 09:40 Dobrze, wyobraź sobie że jeszcze je mam. Najlepsze buty na świecie:) Rozpoznawalne wszędzie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dymczasem Re: do Jasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 10:21 Pamietaj, ze swe umiejetnosci koszykarskie zawdzieczasz trenerowi Łojewskiemu :P, eskaesy zrobily swoje, sp 41! ;) pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasiu Re: do Jasia IP: *.u.mcnet.pl 14.10.04, 11:01 Nie wiem kim jesteś, ale to prawda. Trener Kasiński z CKM chciał abym trenował lekką a t. Łojewski rozumiał że to kocham(dzięki niemu zostałem wybrany MVP turnieju na sp 13 i tak się zaczęło) i mnie polecił Muszyńskiemu. Nie, nie zapomniałem..ach to były czasy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemo23 Re: Koszykówka: co dalej z Tytanem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 09:51 Jakie fundusze ?! Na stadion Rakowa to na razie nic nie ma, chłopaki ciepłej wody nie mają, a Ty tu o kasie... Oby sie tylko tak z Iskrą nie stało, jak z Rakowem pare lat temu, ze wszyscy sponsorzy przed nami drzwi zamykali! Życze wam kibicom koszykówki powodzenia i wiary w lepszą przyszłość ! My, kibice Rakowa juz to mamy na szczescie za sobą, ale było naprawde cięzko... 3 LIGA 3 LIGA RKS !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: homo do jasia i dymczasem IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.10.04, 11:34 co u ciebie jasza? pamietasz słynne mecze ligii szkolnej?.był tam jeden gość którego twoje długie ręce nie mogły zatrzymać. wiesz o kogo chodzi bo nikt inny ci nie mógł wrzucić powyżej 20 pkt.Ale był jeden gość który rzucał ci regularnie 40 i więcej. to ja. pozdro dla miłośników basketu z początku lat 90 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasiu Re: do jasia i dymczasem IP: *.u.mcnet.pl 14.10.04, 11:52 Skała, czy to ty? Nie wiem ale mnie czasem rzeczywiście 3 wrzuciłeś, ale bez przesady że 40 pkt!? Innym tak ale nie mnie. Wiesz że w obronie nie było na mnie mocnych:)))Skała, nie zapomnij dzięki komu Prus zdobył I miejsce w 96 roku:) Sienkiewicz wygrał z Traugutem pierwszy raz w historii-to był mecz(wiesz kto wtedy rzucił 22 pkt:),pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: do jasia i dymczasem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 12:01 Ludzie o czym wi fanzolicie. Kosz upada (poważny kosz) a wy tu o jakichś bzdetach juniorskich nawijacie. Wstydzcie się buraki. Jak jesteście tacy mocni to zagrajcie zadarmo w Tytanie i ratujcie drużyne - tylko nie spóśćcieich do A klasy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasiu Re: do jasia i dymczasem IP: *.u.mcnet.pl 14.10.04, 12:03 Stary, twoja kultura osobista poraża. Chcę Ci powiedzieć tylko, że "Ci Juniorzy" wtedy byli lepsi od seniorów i gdyby nie oni to teraz w tytanie jużnikogo by nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: homo Re: do jasia i dymczasem IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.10.04, 12:27 walnąłeś z trauguttem 22 pkt i weź pod uwagę że wynik był wtedy niski 44-40. ale to nie dzieki wam zdobylismy mistrzostwo. pierwszy mecz u nas 25pkt dla nas (ja 63) a unich wtopa 15pkt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasiu Re: do jasia i dymczasem IP: *.u.mcnet.pl 14.10.04, 13:02 Tak zgadzam się.Wtedy Jarek J.rzucił chyba 13 pkt. drugi po mnie. Te 22 przy takim cieżkim meczu to było naprawdę coś. Rzeczywiście przyznaję, że byłeś na niesamowitym gazie wtedy(63pkt!!!). Michał czemu już nie grasz? Byłem ostatnio na Iskrze, ale ty nie grasz?pisz na mój e-mail jak chcesz. Napisz co slychać. rjasze@sgh.waw.pl, Pozdrawiam całą byłą drużynę Juniorów Iskry i trenera Muszyńskiego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBIC Re: Koszykówka: co dalej z Tytanem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 12:22 Smutne to jest wszystko, że w Częstochowie może zabraknąc kosza na poziomie. Widać nikomu nie zależy na spocie w Częstochowie. Nasi koszykaże przecież pracują w Urzędie Miasta, prezydent Częstochowy jest wielkim orędownikiem sportu, nic się już nie da zrobić Panowie? Wiadomo, każdy trzyma się za kieszeń, ale szkoda byłoby pozbyc się naszych koszykarzy i wogóle całego kosza częstochowskiego. Wierzę ze znajdzie się jeszcze jakieś racjonalne wyjscie z tej sytuacji i klub sie podniesie. Wierny kibic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuban Re: Koszykówka: co dalej z Tytanem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 13:14 Artykuł na ten temat: www.sport.czest.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=110&mode=thread&order=0&thold=0 polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bastion Re: Koszykówka: co dalej z Tytanem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 20:07 Co za granda....miala byc pierwsza czworka(i to nie slowa kibicow).Nie ma teraz nawet 5 tys. zl na organizacje meczu u nas:(Jestem ciekaw ilu kibicow przychodzi na mecze-bo z tego wynika ze nawet 1000 nie ma:(Moze moglem kupic karnet(ktory i tak sie nie oplacal).Nie chce zeby to byl koniec!!!Urzad Miasta niech ratuje koszykowke w Czestochowie!Panie Wrona zapraszam na mecze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario Re: Koszykówka: co dalej z Tytanem? IP: *.net 14.10.04, 22:13 coś o tym na sport.czest.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rkaesik Re: Koszykówka: co dalej z Tytanem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.04, 09:30 Co wy debile piszecie? Nie życzę sobie, jako podatnik, aby ktokolwiek dawał z pieniędzy miasta choćby złocisza na ten klubik z marnymi działaczami, trenerami i zawodnikami. Na szczęście tak jest. Czy wy nie widzicie, że oni są w i 1 idze bo to miejsce kupili, a nie awansowali w sportowej walce. Stanowcze nie dla nieudaczników, choć rozpad Tytana będzie tragedią dla częstochowskiej koszykowki. Jak widać ludzie z kasą widzą, że Ci koszykarscy działacze nic nie osiagną i wola sponsorowac inne druzyny tylko biedny Tytan potrzebował 3 lat aby to zauwarzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bastion Re: Koszykówka: co dalej z Tytanem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.04, 14:21 Ejjj,mowiac Tytan mowisz o firmie czy o klubie?A klubem rzadza dzialacze i zarzad,wiec nigdy nie wiadomo jaki czlwoiek sie trafi(nie mi oceniac czy zarzad jest w Iskrze dobry czy zly).Wiec jezeli kiedys przed kazdym innym Czestochwoskim klubem pojawi sie szansa wykupienia miejsca w wyzszej kalsie rozgrywek to DZIALACZE PODEJMA DECYZJE ,a nie kibice kochajacy ten sport P.S.Tytan nie wykupil miejsca w I lidze!Po prostu liga zostala powiekszona i automatycznie "Tytani" awansowali,jako ze przegrali baraz z Astoria- albo...zajeli miejsce Astorii ktora to wykupila miejsce(juz nie pamietam) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: Koszykówka: co dalej z Tytanem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 14:01 to nie morze tak być Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: Koszykówka: co dalej z Tytanem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.04, 18:05 Wszystko będzie dobrze...Czestochwska koszykówka nie może tak po prostu zniknąć...Do tej pory była to dość mocna drużyna, która miała...co ja mówię, która ma szanse na duzy awans! Czy nie rozumiecie, że presja wywołana tą całą aferą ze sponsorem niekorzystnie wpływa nie tylko na ich grę, ale także na nich!!Musimy coś z tym zrobić Rozmawiałam ze znajomym pana Gajdy, zorganizujemy zbiórkę pieniędzy dla naszej ukochanej druzyny!!! Odpowiedz Link Zgłoś