Dodaj do ulubionych

~~~~~~~U2~~~~~~~~

IP: *.visp.energis.pl 12.12.04, 18:11
Witam. Czy znajdą się w Cz-wie osoby zainteresowane organizacją spotkania
fanów U2.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: skrzat55 Re: ~~~~~~~U2~~~~~~~~ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.04, 20:50
      Nie wiem co to jest U2. Proszę o wyjaśnienie
    • Gość: Bono Re: ~~~~~~~U2~~~~~~~~ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.04, 21:08
      Jestem pierwszym chętnym. Czekam na jakieś konkrety (kiedy, gdzie, jaka formuła
      spotkania?). Pozdrawiam!
    • Gość: Moni Re: ~~~~~~~U2~~~~~~~~ IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 12.12.04, 22:12
      Ja tez jestem chetna...Czekam na rozwiniecie tego tematu.Pozdrawiam fanow U2!
      • Gość: dim Re: ~~~~~~~U2~~~~~~~~ IP: *.visp.energis.pl 13.12.04, 00:04
        Do Moni i Bono. Myślę, że co do formy jest sprawa otwarta. Najlepiej
        organizować taką imprezę w jakiejś knajpce. Co do zawartości to...oczywiście
        muzyka U2. Tak poważnie mozna razem obejrzeć jeden z koncertów, ja mam sporo
        ciekawostek związanych z U2. Np. kasetę ze studia podczas prac nad Achtung itp.
        Myślę, że każdy z nas mógłby wnieść coś ciekawego...Jeśli chcecie się ze mną
        skontaktować to najlepiej przez gg. Mój numer 3712083. pozd.
    • Gość: !!! Re: ~~~~~~~U2~~~~~~~~ IP: *.visp.energis.pl 13.12.04, 13:39
      Jestem za!!!!!!
    • Gość: dim Re: ~~~~~~~U2~~~~~~~~ IP: *.visp.energis.pl 14.12.04, 18:14
      5 lub 7 lipiec
      koncert w Chorzowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: lolek Re: ~~~~~~~U2~~~~~~~~ IP: 213.199.204.* 15.12.04, 23:21
        prosze kontynuujcie ten wAtek, jestem ZAAA!!!!!!!!
        Tymbardziej ze w Chowrzowie mnie nie bedzie na 100% :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka