Gość: dim IP: *.visp.energis.pl 12.12.04, 18:11 Witam. Czy znajdą się w Cz-wie osoby zainteresowane organizacją spotkania fanów U2. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: skrzat55 Re: ~~~~~~~U2~~~~~~~~ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.04, 20:50 Nie wiem co to jest U2. Proszę o wyjaśnienie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bono Re: ~~~~~~~U2~~~~~~~~ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.04, 21:08 Jestem pierwszym chętnym. Czekam na jakieś konkrety (kiedy, gdzie, jaka formuła spotkania?). Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Moni Re: ~~~~~~~U2~~~~~~~~ IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 12.12.04, 22:12 Ja tez jestem chetna...Czekam na rozwiniecie tego tematu.Pozdrawiam fanow U2! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dim Re: ~~~~~~~U2~~~~~~~~ IP: *.visp.energis.pl 13.12.04, 00:04 Do Moni i Bono. Myślę, że co do formy jest sprawa otwarta. Najlepiej organizować taką imprezę w jakiejś knajpce. Co do zawartości to...oczywiście muzyka U2. Tak poważnie mozna razem obejrzeć jeden z koncertów, ja mam sporo ciekawostek związanych z U2. Np. kasetę ze studia podczas prac nad Achtung itp. Myślę, że każdy z nas mógłby wnieść coś ciekawego...Jeśli chcecie się ze mną skontaktować to najlepiej przez gg. Mój numer 3712083. pozd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!! Re: ~~~~~~~U2~~~~~~~~ IP: *.visp.energis.pl 13.12.04, 13:39 Jestem za!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dim Re: ~~~~~~~U2~~~~~~~~ IP: *.visp.energis.pl 14.12.04, 18:14 5 lub 7 lipiec koncert w Chorzowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Re: ~~~~~~~U2~~~~~~~~ IP: 213.199.204.* 15.12.04, 23:21 prosze kontynuujcie ten wAtek, jestem ZAAA!!!!!!!! Tymbardziej ze w Chowrzowie mnie nie bedzie na 100% :( Odpowiedz Link Zgłoś