Gość: maxim
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.07.05, 15:58
Jestem w szoku po dzisiejszej jeżdzie d krakowa (Kraków super - ale Katowice -
koszmar mało brakowało a ni euszdłbym z życiem) mam pytanie do PKP Katowice
po cholerę musimy zm Częstochowy (która jest znana na świecie) byc yak
upokorzeni i jeżdzić do was tracac zycie - wasz dworzec to koszmar) i SZOK
nIe polecam przesiadek w tym mieście, jakim są Katowice Br! br! KOSZMAR