Gość: spiderman IP: *.man.czest.pl 07.09.05, 09:42 MNIE TO CIEKAWI KTO WYGRA W WYBORACH DO SENATU Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Wojtek Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 19:42 Na lekarza i czlowieka z wielkim sercem PIOTRA KURPIOSA z Platformy Obywatelskiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ana Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 20:35 Ja też Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.05, 20:53 A ja nie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menel Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 21:25 Lasecki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANIA Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU IP: *.man.czest.pl 07.09.05, 22:29 ja bede glosowac na Danute Polak ktora jest osoba najbardziej uczciwa wsrod politykow,duzo pomogla roznym ludziom ROZWIAZYWAC ICH PROBLEMY,NIEODWRACA SIE PLECAMI JAK TO ROBIA INNI PO WYBORACH KTORZY OBIECUJA ZE ZROBIA WSZYSTKO,A TU NIC.ROBIA LUDZI W BALONA.LASECKI TO MILIONER NIEMA DOSWIADCZENIA W POLITYCE,PCHA SIE DO SENATU POTO ZEBY MIEC WIECEJ KASY!!!,BO BOGATEMU ZAWSZE JEST MALO I CHCE MIEC WIECEJ, NO I MIEC UKLADY Z POLITYKAMI,MINISTRAMI ITD.ZA KASE MOZNA ZALATWIC WSZYSTKO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diwo Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU IP: 213.199.204.* 07.09.05, 23:57 Ale Ty masz kobieto doświadczenie życiowe i wiesz wszystko.... Jeeej... A nie myślałas żeby samemu startować? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roman Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU IP: *.aosk.czest.pl / 195.117.123.* 08.09.05, 18:27 Oddam głos na Marka Lewandowskiego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FBI Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.05, 18:44 Ja tez zagłosuje na Marka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pp Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 19:37 Ja na Piotra Kurpiosa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pepe Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.05, 09:20 Chcesz oddać głos na Kurpiosa ? NA TEGO CHAMA ? Chyba nie miałeś(aś) z nim styczności jako pacjent. Jest arogancki i chamski. Następny karierowicz który chce zarabiać łatwe pieniądze !!!! NIE GŁOSUJCIE PRZYPADKIEM NA KURPIOSA !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cudzik3 Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU 09.09.05, 19:36 Kabotyn, świnia i nielojalny! Zawsze uznawał tylko tyvh co mogli mu coś załatwić! Nic i nikt go nie obchodzi poza własną osobą! NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cudzik3 Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU 09.09.05, 19:38 i JESZCZE - zapłacił? (ciekawe ile?) Polskiej Partii Pracy za poidpisy (albo za wyeliminowanie innych kandydatów!!!_ zawsze tak robił: po trupach do celu. SWOJEGO! Nic i nikt go nie obchodzi. WY TEŻ!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cudzik3 Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU IP: *.man.czest.pl 11.09.05, 00:39 Mowa oczywiście o Lewandowskim Marku! bo widzę że poprzestawiali wypowiedzi i wygląda jakby to było o Kurpiosie. O nim nic nie wiem, nie znam. NA PEWNO NIE !!!!!!!!!!!!!!!!! na Lewandowskiego!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dakota Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.09.05, 22:45 Mój wybór odbędzie się między tymi 3 osobami: 1. Piotr Kurpios. 2. Danuta Polak. 3. Andrzej Kalinin. PS1. Bo może zwyciężyć patriotyzm lokalny (mieszkamy niedaleko siebie). PS2. Może zwyciężyć to, że też jest kobietą, a poza tym dużo zrobiła dla miasta. PS3. Może zwyciężyć ta opcja, bo też jest literatem i jego wybór może (może?) nam ułatwić jakoś życie. Odpowiedz Link Zgłoś
cudzik3 Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU 09.09.05, 19:41 ad.3 - przybajmniej nie zaszkodzi. Miły, nieszkodliwy, ludzki. ad.2 - chyba jestem za!!!! Pano Polak jest o'key! I dużo stara się dla miasta zrobić. ad 3 - nie znam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michał Re: Na kogo oddasz glos w wyborach do SENATU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.05, 22:10 Tylko na Piotra Kurpiosa, młody, rozważny,a jednocześnie doswiadczony w pracy dla ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek PIOTR KURPIOS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 14:27 Ja oddam glos na PIOTRA KURPIOSA z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ to dobre rozwiazanie dla nas i naszego miasta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzesiek Re: PIOTR KURPIOS IP: *.man.czest.pl 10.09.05, 17:47 Ja niebede glosowac na Kurpiosa ani na Laseckiego.Ludzie maja racje ze Kurpios jest chamem,a Lasecki niema pojecia o polityce,obchodzi go tylko zeby zwiekszyc swoj majatek!!!!.BEDE GLOSOWAC TYLKO I WYLACZNIE NA DANUTE POLAK!!!!.ZNAM JA JAKIS CZAS,DUZO POMOGLA MI W ZALATWIENIU SPRAW BEZ INTERESOWNIE.TO JEST OSOBA NA KTORA MOZNA POLEGAC ,NIEBIERZE ZADNYCH LAPOWEK W ZAMIAN ZA POMOC,JAK TO ROBIA INNI.LUDZIE KTORZY NIEMAJA POJECIA ANI DOSWIADCZENIA W POLITYCE NIC NIEZDZIALAJA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menel Re: PIOTR KURPIOS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 20:02 Ta Danuta Polak ma jakas strone zeby sie o niej cos wiecej dowiedziec? Odpowiedz Link Zgłoś
wodnik28 Re: PIOTR KURPIOS 10.09.05, 22:49 Prosze pisac na ADRES EMAILOWY :Danuta.Polak@sejm.pl POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pp Re: PIOTR KURPIOS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 23:45 Tylko Piotr Kurpios Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michał Re: PIOTR KURPIOS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 00:02 Ja też za p. Doktorem - tak trzymać - wygrasz!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś