Dodaj do ulubionych

Striptiz w Barbórkę

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 23:14
Oto jak biedne górnictwo bawi się za publiczne dotacje...
Obserwuj wątek
    • Gość: hirsz Re: Striptiz w Barbórkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 00:49
      ..a potem nasze kochane robole zadymy pod Urzędem Wojewódzkim urządzają, kiedy
      władze nie chcą im oddawać na "barbórki", "trzynastki" i inne zachcianki (czyli
      np. na dziwki) pieniążków z kieszeni podatników, którzy (w przeciwieństwie do
      rozwydrzonych komuną górników) zapieprzają po 10-12h dziennie, za dwanaście
      pensji w miesiącu.. :(
      • Gość: Dobry Re: Striptiz w Barbórkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 02:02
        "Oto jak biedne górnictwo bawi się za publiczne dotacje..." stary ty niemasz
        nawet pojecia i pierdoly wypisujesz jakie dotacje!!!??? wkoncu sami z wlasnej
        kieszeni placa na ta barborke kazdy jeden!!! i jeszcze do wypowiedzi "..a potem
        nasze kochane robole zadymy pod Urzędem Wojewódzkim urządzają, kiedy
        władze nie chcą im oddawać na "barbórki", "trzynastki" i inne zachcianki (czyli
        np. na dziwki) pieniążków z kieszeni podatników, którzy (w przeciwieństwie do
        rozwydrzonych komuną górników) zapieprzają po 10-12h dziennie, za dwanaście
        pensji w miesiącu.. :("-
            • Gość: M.N. Re: Striptiz w Barbórkę IP: *.coig.katowice.pl 03.12.04, 04:47
              "Ja płacę podatki, żeby oni mogli tę swoją nikomu niepotrzebną pracę wykonywać,
              bo spokojnie mozna pozamykać 3/4 kopalń z zyskiem dla budżetu państwa, a oni za
              te moje pieniadze panienki sobie oglądają!"
              Płacisz nie tylko po to -ile twoich podatkow trafia do kopaln, ile do innych
              zakladów korzystających z pomocy publicznej i produkujących bzdety które z Chin
              mozna sprowadzić nie za 70%-80% ceny (jak do zeszłego roku w przypadku węgla)
              ale za 10-20%, ile kasy znika w aferach? Czy na pewno zamkniesz z zyskiem? Od
              polowy 2003 roku górnictwo jest rentowne.Nadprodukcja wegla rok temu wynosila
              ok 20% nie 75% jak piszesz a teraz wszystko schodzi od ręki po dobrej cenie.
              Nie tak jak kiedys kiedy z kasy za wegiel budowano wiekszość tego kraju. A jego
              kłopoty nie są spowodowane praca tych ludzi tylko błedami w zarządzaniu.
              Mozesz zamknąc kopalnie a za kilka lat placic kilka razy tyle dostawcom z
              zagranicy kiedy cena ciepla i prądu bedzie zalezala od tego ile zapasow maja
              stany zjednoczone lub inne państwo które na dobra sprawę nas gó.. obchodzi
              (patrz ceny ropy).
              "Dlatego uważam, że nie powinno się ratować tych darmozjadów. Mają kasę na
              dz..ki to niech i znajdą na spłatę swoich długów. A jak nie znajdą to zamykać
              kopalnie. Na Ukrainie węgiel jest tańszy. Nigdzie nie jest powiedziane, że
              musimy mieć kopalnie."
              Na Ukrainie tańszy -owszem chwilowo (patrz ceny np.rosyjskiego gazu
              sprzedawanego po diametralnie różnych cenach swoim i obcym od jakiegoś czasu
              jestesmy obcy). A zarobioną kasę ma kazdy prawo wydać NA CO CHCE

"Margaret Thatcher na premiera Polski!!"
              Za niedługo złoża gazu pod Morzem Północnym się skończą i UK i większość krajów
              starej Europy będzie uzależniona od gazu ze wschodu. Niemcy oficjalnie ogłosiły
              o zmianie polityki enegetycznej i znacznym udziale węgla w energetyce. Dlatego
              zaczynaja nam wchodzic do tylka i proponuja pieniadze za utzymanie dostępu do
              zasobów startegicznych dla Europy. Jak kopalnie zamkniesz to tej kasy nie
              zobaczysz a dodatkowo zaplacisz za import. A chińczycy czy ukraincy tez chcą
              lepiej zyc i za kilka lat ich pensje beda wynosily więcej niz kilkadziesiat
              dolarów. Dlatego JAK ZAMKNIESZ KOPALNIE kolejne niemałe pieniadze bedą
              wyplywały z tego kraju a twoje podatki i tak będą szły na zasiłki dla
              bezrobotnych i szczerze watpie czy poprawi to TWOJĄ (zapewnie jedynie słuszną)
              pozycję.

• Gość: Sebastian Re: Striptiz w Barbórkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 09:46
                Krótko mówiąc: jeśli rzeczywiście uważasz, ze jest tak jak napisałeś to chyba
                nie powinieneś być przeciwny prywatyzacji kopalń.
                Ty wierzysz w świetlaną przyszłośc polskiego górnictwa a ja nie.
                Ale obydwaj musimy utrzymywać nierentowne kopalnie.
                A niby z jakiej racji?
                Kopalnie powinny zostać sprywatyzowane. Jeśli tak głęboko w nie wierzysz to
                będziesz miał okazję kupic ich akcje.
                A ja nie wierzę i nie będę ich kupował.
                • Gość: M.N Re: Striptiz w Barbórkę IP: *.coig.katowice.pl 04.12.04, 04:37
                  O ile trafią na giełdę bo z tego co wiem kopalniami przeznaczonymi do
                  prywatyzacji do 2006 roku zainteresowanych jest kilku inwestorów strategicznych
                  nie wiem czy to jest kokosowy interes ale z jakiejś przyczyny nawet prywatni
                  inwestorzy z zachodu są nim zainteresowani (kto ma paliwo ten ma władzę).
                  Faktem jest że w Polskich kopalniach dopiero uczą się oszczędzać ale prywaciarz
                  z pewnością będzie umiał tego przypilnować. Wegiel poszedł w niełaskę bo ropa
                  czy gaz są łatwiejsze w użyciu ale to zaczyna zbyt wiele kosztować.Dla mnie to
                  jest marnotrawstwo żeby np. ropopochodne spalać w piecach-powinny służyć
                  głównie do napędu pojazdów tam cięzko je zastapić. Nad technologiami spalania
                  węgla dopiero teraz zaczyna się z powrotem pracować (np opatentowany Cen Fuel Z
                  USA). Problemem dla węgla jest karta z Kioto, którą wiele krajów podpisało a
                  największy konsument energii USA ma to w d... To tak w skrócie bo to temat rzeka
            • Gość: oko Re: Striptiz w Barbórkę IP: *.kosa.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.04, 09:03
              trzeba być kompletnym osłem żeby napisać że spokojnie można pozamykać 3/4
              kopalń z zyskiem dla budżetu państwa tak więc ośle jak byś sie troche
              interesował tym co sie dzieje w twoim kraju to byś wiedział jakie szkody
              przyniosło głupie zamykanie kopaln które teraz wykupują prywaciarze i im sie
              opłaca GÓRNIKOM TYLKO KOMUCHY DAJCIE SPOKÓJ TO ONI SE PORADZĄ BEZ TWOICH
              PIENIĘDZY
          • Gość: olo_38 Re: Striptiz w Barbórkę IP: *.zge.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.04, 07:14
            Po pierwsze to ZGE Sobieski Jaworzno III jest spółką z o.o. i nie piepsz że coś
            jest z publicznych pieniędzy bo więcej odprowadzamy kasy na warszawkę niż z
            budżetu bieżemy. Po drugie należę do związku Kontra i co miesiąc płacę składkę
            związkową ok. 30 zet tj. w granicach 350 zet rocznie i to ja między innymi
            decyduję na co ten kesz idzie i niech mi się nikt nie wtrąca czy na striptiz
            czy na tacę !!!!!!!!
        • barbra777 Postudiuj lepiej słownik ortograficzny! 02.12.04, 07:57
          Robisz takie "byki",że aż żal patrzeć. Dorwałeś się do internetu a nie potrafisz
          pisać w języku ojczystym.Wstyd!Nie ma żadnego usprawiedliwienia na ten fakt,bo
          chyba skończyłeś przynajmniej szkołę podstawową,prawda? Jakim BUDŻETEM Wy i
          Wasze "baby" dysponujecie - to po prostu widać zawsze w grudniu jak na
          dłoni.Już Wam się we łbach poprzewracało od tego dobrobytu! Wy zjeżdżacie na dół
          i nie wiecie,czy wyjedziecie na powirzchnię. My wychodzimy z domu i nie
          wiemy,czy wrócimy do niego.Nie róbcie z siebie bohaterów,bo tak wcale nie
          jest.Jakby było Ci tam tak źle,to by Cię tam nie było.
        • Gość: piguła Re: Striptiz w Barbórkę IP: 81.219.117.* 02.12.04, 20:13
          Jeśli chodzi o górników to masz absolutną rację, natomiast jeśli chodzi o
          pielęgniarki, to jesteś w błędzie.Owszem niczego nie ,,produkujemy", ale
          dlatego też od kilku dobrych lat nie mamy 13-tek, premii, ,,203" itp., a płace
          chyba są dłużej niż 7 lat zamrożone.Pozdrawiam.
          P.S. Wszystkiego dobrego dla gwarków.
          Karczmy niech będą bez striptizerek.
      • Gość: leoś Do Hirsza Re: Striptiz w Barbórkę IP: 80.51.254.* 02.12.04, 10:39
        mniemam z twojego postu kolego/kolezanko ze strasznie tepym stworzeniem jestes,
        1) z artykułu wynika, że sami sobie za te dziwki płacą, badz to biorą je na
        chate badź zwiazek płaci
        2) "pieniazki z kieszeni podatnikow"??? a spojrzyj sobie matole w satytystki i
        zobacz ile podatkow odprowadza woj. slaskie (podobnie jast z np. wawa) do
        budzetu centralnego a ile dostaje z powrotem. Budzet na kulture na 1 osobe jest
        najnizszy w kraju (zreszta Kutz kiedys o tym w przekroju pisał),
        ze składek na ZUS, ktora wojewodztwo zbiera, 65% kasy zostaje w centralnym,
        wiec mi szanowny kolego/ kolezanko za przeproszeniem nie pie..kto z kogo
        sciaga kase
        robota na dole jest najbardziej gowniana pod sloncem (warunki ciezkie,
        zagrozenie non stop tapnieciem, metanem, pozarem, zawałem, caly czas na
        kolanach w skwarze i pyle (pylica to standard po przejsciu na emeryture u wielu
        gornikow), takze wyzsza kasa jest jak uzasadniona
        nie przecze ze ludzie zapieprzaja po 10/12 godzin i nic ztego nie maja
        sam ide do pracy na 8 i rzadko kiedy wracam prez 20, ale nie prezlewaj swojej
        frustracji na gornikow, winni sa Ci, ktorzy byli u zlobu przez ostatnie kilka
        lat i do takiej sytuacji doprowadzili

i na koniec,jakas krowa napisala tutaj na forum ze zony gornikow biegaja
        nonstop z pelnymi siatami i taksowkami jedza (przez 19 lat mieszkalem na
        gorniczym osiedlu i nawet za najwiekszej prosperity czegos takiego nie
        widzialem) a poza tym nie boj sie, Slazacy/Slazaczki to ludzie pragamatyczni i
        kasy na pierdoly nie wydaja

a wogole caly artykul "spelnil" swoje zadanie - to pewnie miala byc taka
        ciekawostka na barborke :) teraz pewnie sporo ludzi mysli ze glowna atrakcja
        barborki jest teraz pojscie na ku.., ale to ze GW ostatnio zaczyna szybowac na
        wysokoscich zarezerwowanych dla SE czy facked-u to powoli staje sie standardem

• Gość: dapi Re: Striptiz w Barbórkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.04, 23:42
        przyznam że ze sporym zainetresowaniem przeczytałam ów artykuł i dołączone
        opinie. Niestety Zwiazek zawodowy Kontra zarezerowowany jest dla dozoru
        kopalnianego, a nie dla "zwykłych pracowników kopalń". Jesli jakieś osoby
        mądrzą się na temat pracy górników zapraszam na śląsk, zobaczymy czy jest tak
        różowo"rozwydrzonym komuną..." łatwo się czepiać innych siedząć na ..... i nie
        mając bladego pojęcia o górnictwie. Człowieku, zastanów się co piszesz -
        odrobina kutlury osobistej nie zaszkodzi, bo w chiwili obecnej jesteś poniżej
        nawet najgorszego robola z kopalni. Naucz się szanować pracę innych.
    • Gość: jerzy Re: Striptiz w Barbórkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 02:02
      Ja nie wiem, bo nie napisano, czy to chodzi o Karczmy Piwne, ale przecież
      kobiety tradycyjnie nie miały na nie wstępu! Jeżeli górnicy wymyślili taki
      zakaz i on obrósł tradycją, no to striptizerki są wyraźnym odejściem od niej.
      (Niech idą do burdelu po biesiadzie, ale już prywatnie i tylko ci, co muszą;-)
      jesrzy
    • Gość: barbórkowicz Re: Striptiz w Barbórkę IP: *.coig.katowice.pl 02.12.04, 07:44
      Coś ci się pokopało... Dotacji górnictwo nie dostało juz dawno, wszystkie
      pieniądze, które niby dostaje górnictwo ida na zapłatę ZUSu, Skarbówki itp.
      niedochodowych instytucji. Ostatnia pozytywna rzecz, która dotknęła górnictwo
      to redukcja długów a nie dotacja.
      Zacznij czytac gazety a potem sie wymądrzaj...
      A pani redaktor proponuje zająć się policjantami, którzy codziennie zabawiaja
      się za darmo z dziewczynkami z ul. Damrota, Francuskiej i tymi z okolic UŚ, czy
      też innymi zawodami. A pisanie o górnictwie niech zostawi fachowcom.
        • Gość: pl40 dla Barbary777 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 13:27
          Długi górnictwa to przede wszystkim długi polityków, którzy nie pozwolili
          urynkowić cen węgla. A było to po to zrobione, aby ceny energii elektrycznej
          nie rujnowały gospodarki, aby cena „bochenka chleba” była do zaakceptowania
          przez takich ludzi jak pani.
      • Gość: kubek Barbórkowicz, prostyś jest... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 01:34
        Chłopie, o czym Ty piszesz? Czy pieniądze, które przedsiębiorstwa płacą do ZUSu
        to nie są koszty? Rozumiem, że z Twojego punktu widzenia kopalnia dostałaby
        dotację, gdyby w całości przeznaczonabyła ona na podwyżki górników?

Boże, niedobrze mi się robi czytając niektóre, ewidentnie śląskie, komentarze!
        To ,że górnicy mają ciężką pracę nie oznacza, że mają być uprzywilejowani! Jeśli
        nie potrafią na siebie zarobić to niech się przekwalifikują! Gdy się cały czas
        będzie na nich chuchało, to sytuacja się nie zmieni!
        Podążając logiką górników bardzo opłacalnym zajęciem powinno być np. wbijanie
        gwoźni głową.. jakże ciężki i nieprzyjemne zajęcie.. należy się czternastka,
        piętnaska i karta klubowa w Sofii ;-)

Margaret Thatcher na premiera Polski!!
    • barbra777 Cooo???Biedne górnictwo???Nieprawda!!! 02.12.04, 07:45
      Mieszkam na jednym z osiedli górn.w Bytomiu to widzę,jak te babsztyle/żony
      górników/ szaleją z zakupami! Jakie noszą torby z zakupami!Potrafią po kilka
      razy dziennie nazwozić taksówkami całą masę zakupów,różnych sprzętów do
      domu,swoim bachorom to już nie wiedzą co mają kupować!Czy inne zawody są mniej
      niebezpieczne? Np.dziś być kierowcą na naszych dziurawych drogach,to wręcz
      bohaterstwo i to bez znaczenia czy zawodowym czy prywatnym. Dlatego z tego
      tytułu nikt kierowców tak nie wynagradza i nie honoruje? A lekarze i
      pielęgniarki,stykające się z różnym niebezpiecznymi i zakaźnymi chorobami?
      Klepią biedę. Tylko górnik to ciągle święta krowa w tym chorym kraju!
      • Gość: mamuśka Re: Cooo???Biedne górnictwo???Nieprawda!!! IP: *.tkdami.pl 02.12.04, 07:58
        droga barbro777! ja właśnie jestem żoną górnika, i zapewniam cię na taksówki
        mnie nie stać, nie jestem też w stanie, choćbym bardzo chciała wymieniać
        psujących się ze starości sprzętów domowych, a jeżeli chodzi o bachory, to
        wiem, co chciałabym im kupić, tylko nie mam na to pieniędzy. Bardzo dowcipnie
        porównujesz pracę kierowcy siedzącego w suchym i ciepłym samochodzie, do pracy
        górnika, któremu woda leje się za kołnierz, albo oddycha różnymi dziwnymi
        gazami, albo przebywa w piekielnych temperaturach, a w każdej chwili może go
        spotkać wiele baaaaaardzo nieprzyjemnych wypadków. Mam dla ciebie propozycję,
        może zatrudnisz się w jakiejś miłej kopalni i też będziesz mogła dźwigać te
        wypchane siaty, jak również rozbijać się taksówkami. Ale w jednym się z tobą
        zgodzę - to chory kraj.
          • Gość: harry Re: Cooo???Biedne górnictwo???Nieprawda!!! IP: 195.205.23.* 02.12.04, 12:59
            No cóż jestem górnikiem od 13 lat,i nie wydaje mi się by moja żona była ze mną
            dla kasy.Moja pensja to 1600 zł miesięcznie więc nie rzuca na kolana pozatym
            cześć z nas nie może liczyć nawet na tyle .Ja zarabiam relatywnie dużo gdyż
            dziennie wylewam pot z butów i wykręcam wszystko co mam na sobie [a nie ma tego
            dużo] Więc przestancie chrzanic ze jesteśmy takimi szczęśliwcami .NIe dobrze mi
            sie robi jak mam iść do pracy ale nie mam innego wyjscia ,pozatym nikt mi nie
            obiecywał ze będzie łatwo i przyjemnie więc robie swoje.Więc gdy dostane 2000
            zł barbórki do głowy mi nie przyjdzie by te pieniążki wydać na jakieś
            głupoty,gdyż to jest jedyna kasa jaką można odłożyć i póżniej kupić coś
            sensownego.Ktoś kto ciężko pracuje nie wyda trzech dniówek na godzine z k....
          • Gość: harry Re: Cooo???Biedne górnictwo???Nieprawda!!! IP: 195.205.23.* 02.12.04, 12:59
            No cóż jestem górnikiem od 13 lat,i nie wydaje mi się by moja żona była ze mną
            dla kasy.Moja pensja to 1600 zł miesięcznie więc nie rzuca na kolana pozatym
            cześć z nas nie może liczyć nawet na tyle .Ja zarabiam relatywnie dużo gdyż
            dziennie wylewam pot z butów i wykręcam wszystko co mam na sobie [a nie ma tego
            dużo] Więc przestancie chrzanic ze jesteśmy takimi szczęśliwcami .NIe dobrze mi
            sie robi jak mam iść do pracy ale nie mam innego wyjscia ,pozatym nikt mi nie
            obiecywał ze będzie łatwo i przyjemnie więc robie swoje.Więc gdy dostane 2000
            zł barbórki do głowy mi nie przyjdzie by te pieniążki wydać na jakieś
            głupoty,gdyż to jest jedyna kasa jaką można odłożyć i póżniej kupić coś
            sensownego.Ktoś kto ciężko pracuje nie wyda trzech dniówek na godzine z k....
    • Gość: markhawk Re: Striptiz w Barbórkę IP: *.zge.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.04, 08:00
      "W bankomacie w kopalni zabrakło pieniędzy" - rzetelność dziennikarska nakazuje
      sprawdzić fakty: nie ma bankomatu przy sali, na której odbywała sie impreza, a
      najbliższy jest w centrum miasta (ok. 1,5km) przy banku.
      Kopalnia jest na własnym rozrachunku i nie dotyczą jej dotacje z budżetu
      państwa. To za cenę odejścia z zakładu 3000 pracowników.
      Artykuł jest conajmniej tendencyjny, a wypowiedzi wybiórcze. Przypominają styl
      wypowiedzi o Polakach w USA. To chwyt poniżej pasa.
      • Gość: rom67 Re: Striptiz w Barbórkę IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 02.12.04, 08:35
        Chętnie byśmy oddali długi bo górnicy to honorowi ludzie jednak problem polega
        na tym że to reszta społeczeństwa zaciągnęła poważny dlug u nas!Teraz niechce
        go splacić i żeby zaciemnić obraz produkuje takie opinnie jak w tym artykule!
        Gazeta w Katowicach to już zupełne zero. Pamietacie artykuł red.Gałązki o tym
        że Ślązacy są na ostatnim miejscu w Polsce w korzystaniu z usług prostytutek i
        agencji towarzyskich? To było jakieś dwa miesiące temu.Dziś wręcz odwrotnie
        jakaś "blondynka" pisze że to już tradycja z tymi burdelami że pieprzymy sie po
        katach w barbórkę itd...!Niewiem skąd ma te informacje może brała udział w
        takiej Barbórce(tylko w jakim charakterze???).To co robi gazeta to jest zwykłe
        świnstwo grzebiecie tymi artykułami w mózgach ludzi obrażając stare tradycje
        górnicze !Naśmiewacie sie z tradycji ludzi dla ,których praca w kopalni to było
        i jest coś wiecej niż tylko wydobywanie węgla! Przeciwstawiacie tradycyjnym
        Mszą Świetym za zdrowie górników byłych i obecnych wizyty w burdelach i
        striptisy! Jestem górnikiem od 20 lat nigdy nie brałem udziału i nawet nie
        słyszałem by ktoś w kopalniach w ten sposób chciał uczcić to święto!!!
        Opamietajcie sie w tej waszej porąbanej redakcji bo albo jesteście wszyscy
        chorzy albo brakuje wam tematów i dobrego smaku!!!
        W waszym przypadku milczenie będzie faktycznie złotem!!!
    • Gość: Jaworznianka Re: Striptiz w Barbórkę IP: *.zprae.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.04, 08:31
      ...no cóż Jaworzno to już prawie "sypialnia" dla jej mieszkańców...nie dość, że
      tylko tu śpią, bo pracy próżno tu szukać to jeszcze można liczyć od
      dobrych "górniczych wujków" na "coś" do łóżka:)))gratuluję dobrej zabawy !
      p.s.eh, że też w górnictwie człowiek nie został:)technczka górniczka swego
      czasu jestem:)tylko ciekawe kogo by mnie panowie zamówili:)na BARBÓRKĘ
    • Gość: zik Za naszą kasę IP: *.pec.bytom.pl 02.12.04, 10:02
      Jestem ze Śląska, ale takie wiadomości mnie wkurzają. Każdemu po roku pracy
      należy się zabawa, a przywileje górników nijak się mają do wyników kopalni.
      Pokażcie mi inny zakład z takimi wynikami finansowymi z tak rozdmuchanym
      socjalem. I jeszcze Kontra głosi że walczy o byt górników. W ciekawy sposób.
    • dem0kryt No i co z tego, że chcą się pobawić? 02.12.04, 12:11
      To nie eunuchy, to chłopy z jajami. Normalni faceci. A faceci, jak wiadomo
      powszechnie, lubią (w większości) rozrywki raczej niewyszukane: piwo, koledzy,
      piłka nożna, dziewczynki... Na dziewczynki patrzyli tylko, to chyba nie
      zbrodnia... Skoro odpowiada im taka forma rozrywki...

Po drugie - fundowały im to związki, jak rozumiem z własnych środków (np. ze
      składek). Resztę dokładali sami górnicy z WŁASNYCH, CIĘŻKO ZAPRACOWANYCH
      PIENIĘDZY. Można dyskutować, czy konieczne jest utrzymywanie wszystkich
      przywilejów górniczych, ale póki co - mają do nich prawo. Nie kradną, nie wyłudzają.

Więcej tolerancji, ludzie. Także dla cudzych słabostek.
    • komitetspoleczny HOMOSEKSUALIZM.ORG - Homoseksualizm STOP !!! 02.12.04, 13:53
      Jesteśmy niezależną, dobrowolnie zorganizowaną i międzywyznaniową grupą osób,
      występującą w obronie wartości chrześcijańskich zgodnych z nauką Biblii i
      Kościoła. Wierzymy, że każdy gej czy lesbijka może ulec całkowitemu uzdrowieniu
      ze swojej choroby na drodze medycznej lub przez moc modlitwy do Jezusa
      Chrystusa, czego dowodem są liczne świadectwa uzdrowień jakie dziś dokonują się
      w kościołach.

Nie występujemy przeciwko ludziom a jedynie przeciw ustanawianiu prawa
      społecznie szkodliwego dla Polski, naszych rodzin oraz przyszłych pokoleń.

Strona homoseksualizm.org będzie się dynamicznie rozwijać. Jeżeli macie
      jakiekolwiek propozycje dotyczące działania lub treści tej strony, prosimy o
      kontakt : komitetspoleczny@wp.pl

Czekamy również na wasze świadectwa o tym jak wychodziliście z homoseksualizmu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka