Gość: adam IP: *.aosk.czest.pl / 195.117.123.* 21.09.05, 20:23 no to studenci szykujcie sie na podwyzke czesnego, hahaha. ..."biedni studenci"...- nie sądze!!! :) ps. sam papier toaletowy do takiej lazienki kosztuje z 1000...... USD, hahaha Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: :)- Izunia Re: Proces o koszty łazienki rektora Akademii Pol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.05, 22:16 dobre - az szkoda uzyc :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AP VIVAT Sąd ... nareszcie IP: 82.160.8.* 21.09.05, 23:28 Nareszcie AK poczuł smak tego, że poza jego folwarkiem zwięrzęcym jest jeszcze sprawiedliwa rzeczywistość, znam AP od środka i to co teraz tam się wyprawia to tragedia (mówię o atmosferze o mobbingu, dyskryminacji itd.) Przykro mi tylko że rynek pracy częstochowski jest taki a nie inny, bo już dawno na pokładzie AP znajdowałoby się max 3 osoby (nie wymienię nazwisk z przyczyn oczywistych). Mam nadzieję że MENiS zachęcony spr. rektora Jarosza zwróci uwagę w stronę naszej Częstochowy, bo komisje akredytacyjne delikatnie mówiąc wiele nie widziały, lub ...... a zresztą. Pomijam fakt, że OKAP miał co poprawiać po sobie ;)) zresztą nadal jest wiele ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yan Kryński to faryzeusz i biznesmen w sutannie, precz IP: *.eranet.pl 22.09.05, 00:45 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bej [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 03:57 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: Proces o koszty łazienki rektora Akademii Pol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 06:45 Nie dogadali się, dlatego taki finał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Insider Re: Proces o koszty łazienki rektora Akademii Pol IP: *.dip.t-dialin.net 22.09.05, 10:24 Ile jeszcze skandali potrzeba, zeby ten zlodziej w sultannie poszedl za kratki ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lolo Re: Proces o koszty łazienki rektora Akademii Pol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 11:45 Po co takie kosztowności swietej osobie. Odpowiedz Link Zgłoś
nfa05 koszty łazienki Archimedesa 22.09.05, 12:53 Ciekawe jakich odkryc dokonano w tej łazience i jak się te koszty maja do łazienki Archimedesa ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: liroj Re: koszty łazienki Archimedesa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 21:54 a o co chodzi z tymi łzienkami ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: studentka AP Re: Proces o koszty łazienki rektora Akademii Pol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.05, 20:09 lazienek wprawdzie nie widzialam, ale to co sie wyprawia na tej uczelni to az od srodka czlowieka skreca... nikt nic nie wie a problemow od groma... a to kosztuje.. wkoncu jakis salonik postawic tez trzeba. a moze jakies casino ?!? to jest mysl!! ciekawe kiedy zamkna uczelnie.. zostaniemy na lodzie.. ale za to bedzie lodowisko.. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Serwis AP... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.05, 22:38 Witam, Widze że jakiś wontek o mojej szacownej uczelni. No AP to ciekawa instytucja i wgłowe zachodze jak oni ciągle zdobywają nagrody i coś tam... ehh No nieważne w ramach iniciatywy studenckiej ;-) powstanie serwies www.student.czest.pl << w chwili obecnej mocno w budowie [czytaj nic tam nie ma] Ale napewno bedzie to miejsce gdzie studenci AP będą mogli opublikowac ciekawe zdjęcia [kilka już jest] czy historie jakie wydarzyły sie w "SOLIDNEJ FIRMIE" czy tesz "WIARYGODNA SZKOŁA" bo takie tytuły posiada szacowna AP ;-) Albo o kursach ekpresowych [tydzien] z języka gdzie w piątek juz ma sie zaliczenie i tego typu ciekawostki... Liczę że uda mi sie obrobić w że tak powiem swoich sprawach ;-) i uruchomić student.czest.pl ;-) o czym napewno poinfomuje całe forum Stronka będzie miała charakter całkowicie anonimowy ze względu na dobro moje i innych studentów lecz nie ma zamiaru obrazac nikogo osobiście itd. itp. a jedynie pokazać prawde i zmusic uczelnie do działania... osoby chętne do wsparcia projektu piszcie naczelny@student.czest.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyl Re: Serwis AP... IP: *.plaap.power.alstom.com / 213.77.49.* 14.10.05, 17:38 Robercie, ty się nie podawaj za studenta, ty skończ gimnazjum najpierw. I słownika otograficznego używaj częściej, bo oczy bolą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vicia Re: Serwis AP... IP: *.prenet.pl 14.10.05, 17:53 Niezla stronka !!! <rotfl> Ty Robercik skoncz przedszkole ;) Odpowiedz Link Zgłoś