Dodaj do ulubionych

Proces o koszty łazienki rektora Akademii Polon...

IP: *.aosk.czest.pl / 195.117.123.* 21.09.05, 20:23
no to studenci szykujcie sie na podwyzke czesnego, hahaha. ..."biedni
studenci"...- nie sądze!!! :) ps. sam papier toaletowy do takiej lazienki
kosztuje z 1000...... USD, hahaha
Obserwuj wątek
    • Gość: :)- Izunia Re: Proces o koszty łazienki rektora Akademii Pol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.05, 22:16
      dobre - az szkoda uzyc :))
      • Gość: AP VIVAT Sąd ... nareszcie IP: 82.160.8.* 21.09.05, 23:28
        Nareszcie AK poczuł smak tego, że poza jego folwarkiem zwięrzęcym jest jeszcze
        sprawiedliwa rzeczywistość, znam AP od środka i to co teraz tam się wyprawia to
        tragedia (mówię o atmosferze o mobbingu, dyskryminacji itd.) Przykro mi tylko że
        rynek pracy częstochowski jest taki a nie inny, bo już dawno na pokładzie AP
        znajdowałoby się max 3 osoby (nie wymienię nazwisk z przyczyn oczywistych). Mam
        nadzieję że MENiS zachęcony spr. rektora Jarosza zwróci uwagę w stronę naszej
        Częstochowy, bo komisje akredytacyjne delikatnie mówiąc wiele nie widziały, lub
        ...... a zresztą.

        Pomijam fakt, że OKAP miał co poprawiać po sobie ;)) zresztą nadal jest wiele ;))
    • Gość: Yan Kryński to faryzeusz i biznesmen w sutannie, precz IP: *.eranet.pl 22.09.05, 00:45
    • Gość: bej [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 03:57
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: andrzej Re: Proces o koszty łazienki rektora Akademii Pol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 06:45
      Nie dogadali się, dlatego taki finał.
    • Gość: Insider Re: Proces o koszty łazienki rektora Akademii Pol IP: *.dip.t-dialin.net 22.09.05, 10:24
      Ile jeszcze skandali potrzeba, zeby ten zlodziej w sultannie poszedl za kratki ?
    • Gość: Lolo Re: Proces o koszty łazienki rektora Akademii Pol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 11:45
      Po co takie kosztowności swietej osobie.
    • nfa05 koszty łazienki Archimedesa 22.09.05, 12:53
      Ciekawe jakich odkryc dokonano w tej łazience i jak się te koszty maja do
      łazienki Archimedesa ?
      • Gość: liroj Re: koszty łazienki Archimedesa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 21:54
        a o co chodzi z tymi łzienkami ???
    • Gość: studentka AP Re: Proces o koszty łazienki rektora Akademii Pol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.05, 20:09
      lazienek wprawdzie nie widzialam, ale to co sie wyprawia na tej uczelni to az
      od srodka czlowieka skreca... nikt nic nie wie a problemow od groma... a to
      kosztuje.. wkoncu jakis salonik postawic tez trzeba. a moze jakies casino ?!?
      to jest mysl!! ciekawe kiedy zamkna uczelnie.. zostaniemy na lodzie.. ale za to
      bedzie lodowisko.. ;)
      • Gość: Robert Serwis AP... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.05, 22:38
        Witam,
        Widze że jakiś wontek o mojej szacownej uczelni. No AP to ciekawa instytucja i
        wgłowe zachodze jak oni ciągle zdobywają nagrody i coś tam... ehh

        No nieważne w ramach iniciatywy studenckiej ;-) powstanie serwies
        www.student.czest.pl << w chwili obecnej mocno w budowie [czytaj nic tam nie ma]

        Ale napewno bedzie to miejsce gdzie studenci AP będą mogli opublikowac ciekawe
        zdjęcia [kilka już jest] czy historie jakie wydarzyły sie w "SOLIDNEJ FIRMIE"
        czy tesz "WIARYGODNA SZKOŁA" bo takie tytuły posiada szacowna AP ;-)

        Albo o kursach ekpresowych [tydzien] z języka gdzie w piątek juz ma sie
        zaliczenie i tego typu ciekawostki...

        Liczę że uda mi sie obrobić w że tak powiem swoich sprawach ;-) i uruchomić
        student.czest.pl ;-) o czym napewno poinfomuje całe forum

        Stronka będzie miała charakter całkowicie anonimowy ze względu na dobro moje i
        innych studentów lecz nie ma zamiaru obrazac nikogo osobiście itd. itp. a
        jedynie pokazać prawde i zmusic uczelnie do działania...

        osoby chętne do wsparcia projektu piszcie naczelny@student.czest.pl
        • Gość: xyl Re: Serwis AP... IP: *.plaap.power.alstom.com / 213.77.49.* 14.10.05, 17:38
          Robercie, ty się nie podawaj za studenta, ty skończ gimnazjum najpierw. I
          słownika otograficznego używaj częściej, bo oczy bolą...
        • Gość: vicia Re: Serwis AP... IP: *.prenet.pl 14.10.05, 17:53
          Niezla stronka !!! <rotfl>

          Ty Robercik skoncz przedszkole ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka