jamajca 19.11.02, 19:44 Zbliżają się andrzejki. Jak macie zamiar spędzic ten andrzejkowy wieczór? Czy polecilibyście jakiś fajny lokal w którym organizowane będą jakieś imprezy z tej okazji ? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ppp72 Re: Andrzejki IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.11.02, 19:49 Ja jestem Andrzej i chętnie Ci ę gdzieś zabiorę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antos Re: Andrzejki IP: *.darkstar.pl 20.11.02, 01:02 jamajca napisał: > Czy polecilibyście jakiś fajny lokal w którym organizowane będą > jakieś imprezy z tej okazji ? "Beczka" na Rynku Wielunskim pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mieczyslaw Re: Andrzejki-zwyczaje i tradycje ! IP: *.i.net.au / 203.36.162.* 20.11.02, 09:55 Pragne z Wami wyminic poglady na temat " Andrzejkow ". Jakie to sa zwyczaje i obyczaje ?W jaki dzien sa te " Andrzejki "? Jak wyglada taki wieczor we Czestochowie ?i.t.d. Gorace pozdrowienia z Australi zasyla Mieczyslaw ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lotnik Re: Andrzejki-zwyczaje i tradycje ! IP: 80.48.252.* 21.11.02, 23:17 Prawda jest taka, że w dzisiejszej Polsce imprezę andrzejkową wyprawia Stasiek, a tradycją staje się picie napojów alkowybucholowych. Pozdrawiam gorąco kraj eukaliptusa i kangoorów!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mieczyslaw Re: Andrzejki-zwyczaje i tradycje ! Rok 2003 !! IP: *.i.net.au / 203.36.162.* 22.11.02, 01:21 Pozdrowienia-dla "lotnika ".Mam propozycje aby w tym roku " Andrzejki "byly pod haslem "Usmiech i radosc ". U nas w Australi "Adrzejki " to zabawa w polskim domu . Mocno pozdrawiam i zycze wesolej zabawy !!!-Mieczyslaw ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ted Re: Andrzejki IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 23.11.02, 11:26 Wybieram się do Stajni Biały Borek w Biskupicach. To fajne "klimaciarskie" miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -= Dodo =- Ha! Ja wiem gdzie możesz je spędzić .. IP: 192.168.1.* / 192.168.2.* 23.11.02, 19:11 Proponuje Pub Flash, będzie tam imprezka z muzyką klubową. zagrają dj`e : agnes, tune, ex-or, stress i lemon. Światowy poziom. polecam. -= Dodo =- d_o_d_o@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Redakcja Re:Zapraszamy do nas IP: *.czes.gazeta.pl 25.11.02, 12:02 Gazeta przygotowała zestawienie imprez andrzejkowych w Częstochowie i okolicy (terminy, adresy, ceny itp.). Zapraszamy. Do 30 listopada włącznie miniprzewodnik będzie można go znaleźć pod aresem: www1.gazeta.pl/czestochowa/1,35269,1167896.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oh Re: Andrzejki w CZESTOCHOWIE !! IP: *.i.net.au / 203.36.162.* 28.11.02, 22:05 gdzie na " andrzejki " ? OH ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TAK! Re: Andrzejki w CZESTOCHOWIE !! 30 .11. 2002 .r. IP: 203.36.162.* 29.11.02, 21:03 Najlepsze zyczenia dla wszystkich Andrzejow !!! TAK ! Odpowiedz Link Zgłoś