19.11.02, 19:44
Zbliżają się andrzejki.
Jak macie zamiar spędzic ten andrzejkowy wieczór?
Czy polecilibyście jakiś fajny lokal w którym organizowane będą
jakieś imprezy z tej okazji ?

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: ppp72 Re: Andrzejki IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.11.02, 19:49
      Ja jestem Andrzej i chętnie Ci ę gdzieś zabiorę.
    • Gość: Antos Re: Andrzejki IP: *.darkstar.pl 20.11.02, 01:02
      jamajca napisał:

      > Czy polecilibyście jakiś fajny lokal w którym organizowane będą
      > jakieś imprezy z tej okazji ?

      "Beczka" na Rynku Wielunskim
      pzdr.
    • Gość: Mieczyslaw Re: Andrzejki-zwyczaje i tradycje ! IP: *.i.net.au / 203.36.162.* 20.11.02, 09:55
      Pragne z Wami wyminic poglady na temat " Andrzejkow ". Jakie to sa zwyczaje i
      obyczaje ?W jaki dzien sa te " Andrzejki "? Jak wyglada taki wieczor we
      Czestochowie ?i.t.d.
      Gorace pozdrowienia z Australi zasyla Mieczyslaw !
      • Gość: Lotnik Re: Andrzejki-zwyczaje i tradycje ! IP: 80.48.252.* 21.11.02, 23:17
        Prawda jest taka, że w dzisiejszej Polsce imprezę andrzejkową wyprawia Stasiek,
        a tradycją staje się picie napojów alkowybucholowych.

        Pozdrawiam gorąco kraj eukaliptusa i kangoorów!:)
        • Gość: Mieczyslaw Re: Andrzejki-zwyczaje i tradycje ! Rok 2003 !! IP: *.i.net.au / 203.36.162.* 22.11.02, 01:21
          Pozdrowienia-dla "lotnika ".Mam propozycje aby w tym roku " Andrzejki "byly pod
          haslem "Usmiech i radosc ". U nas w Australi "Adrzejki " to zabawa w polskim
          domu .
          Mocno pozdrawiam i zycze wesolej zabawy !!!-Mieczyslaw !
    • Gość: ted Re: Andrzejki IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 23.11.02, 11:26
      Wybieram się do Stajni Biały Borek w Biskupicach. To fajne "klimaciarskie"
      miejsce.
    • Gość: -= Dodo =- Ha! Ja wiem gdzie możesz je spędzić .. IP: 192.168.1.* / 192.168.2.* 23.11.02, 19:11
      Proponuje Pub Flash, będzie tam imprezka z muzyką klubową. zagrają dj`e :
      agnes, tune, ex-or, stress i lemon. Światowy poziom. polecam.

      -= Dodo =-
      d_o_d_o@o2.pl
      • Gość: Redakcja Re:Zapraszamy do nas IP: *.czes.gazeta.pl 25.11.02, 12:02
        Gazeta przygotowała zestawienie imprez andrzejkowych w
        Częstochowie i okolicy (terminy, adresy, ceny itp.).
        Zapraszamy. Do 30 listopada włącznie miniprzewodnik
        będzie można go znaleźć pod aresem:

        www1.gazeta.pl/czestochowa/1,35269,1167896.html
    • Gość: oh Re: Andrzejki w CZESTOCHOWIE !! IP: *.i.net.au / 203.36.162.* 28.11.02, 22:05
      gdzie na " andrzejki " ?
      OH !
      • Gość: TAK! Re: Andrzejki w CZESTOCHOWIE !! 30 .11. 2002 .r. IP: 203.36.162.* 29.11.02, 21:03
        Najlepsze zyczenia dla wszystkich Andrzejow !!!
        TAK !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka