Dodaj do ulubionych

Kamery internetowe

IP: *.mel.connect.com.au / *.gco.dialup.connect.net.au 27.11.02, 04:02
Jeszcze do niedawna moglem ogladac aleje NMP przez kamere na Interneti.Od
pewnego czasu kamera ta nie funkcjonuje i nie moge znalezc rzadnej
innej.Pomozcie mi zlokalizowac jakas bo brakuje mi widoku Cz-wy.
Pozdrawiam i dzekuje z gory za pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: Marf Re: Kamery internetowe IP: 80.48.252.* 27.11.02, 23:05
      Zajżyj tutaj:
      www.czestochowa.kmp.gov.pl/kamery/index.php
      • Gość: tak!! Re: Kamery internetowe IP: *.i.net.au / 203.36.162.* 28.11.02, 02:57
        Bardzo dziekuje za grzecznos !
        Pozdrowienia!!
        • Gość: darko Re: Kamery internetowe IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.11.02, 22:45
          Szkoda tylko bo ta kamerka na Interneti była o wiele szybsza i bardziej
          niezawodna. Niestety ale Cz-wa staje się pomalutku prowincją i wszystko zaczyna
          stopniowo zamierać.
          Pozdrawiam wszystkich.
          Darko
    • ja.s.i.u Re: Kamery internetowe 03.01.14, 10:53
      No właśnie. Wątek nadal aktualny. Zepsuło sie i nie ma za co naprawić, czy może inne problemy? Bo adres kamery.czestochowa.pl/ na widok ani Alei, ani Jasnej Góry nie prowadzi, chyba że ja źle widzę.
      • d_n Re: Kamery internetowe 04.01.14, 10:56
        Link który podałeś przestał działać - wyjaśnienie tutaj:
        www.czestochowa.pl/kamery-on-line-1/?searchterm=kamery
        Jasnogórskie kamery nie działają po awarii.

Jedyne chyba namiary na częstochowskie kamery są tutaj:
        www.worldcam.pl/index.php?s=szukaj&szukany=Cz%C4%99stochowa
        • ja.s.i.u Re: Kamery internetowe 04.01.14, 13:22
          No szkoda! Od 25 października ubiegłego roku miasto ma problem z przebudową słupa i to może być przyczyną, że najbardziej kojarzony z miastem widok stał się niedostępny. Wybaczcie, ale dla mnie to zakrawa na kpinę. Akurat tamta lokalizacja była najlepszą z punktu reklamy miasta, bo pokazywała i widok klasztoru i widok Alei, a więc to, czym miasto najbardziej powinno się chwalić. W zamian za to kilka prywatnych kamer, no chyba że obecna ekipa rządząca miastem uważa, że korytarz UM w Częstochoiwie wystarczy, żeby ktoś się miastem zainteresował. Mnie ten widok jakoś nie ruszył.

Proponuję wystąpienie o środki unijne na przebudowę słupa. Może wówczas obrazy wrócą, gdzieś tak za sześćdziesiąt lat, jeśli podobne problemy w mieście będą w podobnym tempie rozwiązywane.

Kamera "życia" jest fajna. Można zobaczyć sposób parkowania w odnowionych Alejach. Ciekawe, czemu straż miejska tego nie ogląda. A może tak ma być? Może tumiwisizm stał się główną ideą tego miasta?
          • ja.s.i.u Też sie zepsuło ;/ 06.01.14, 18:21
            No niestety, nie popatrzymy na parkujące w III Alei samochody, bo www.zycieczestochowy.pl/cam.php najwyraźniej też się zepsuło. Może tak ma być w Częstochowie? Sam nie wiem.
      • d_n Re: Kamery internetowe 06.01.14, 20:23
        Jeszcze tu jest jedna:
        www.monitoring.alfanet24.pl/
        • for.gazeta Re: Kamery internetowe 08.01.14, 18:14
          czestochowa wioska modlaca

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka