Dodaj do ulubionych

Net w TVK Orion?

23.04.06, 14:25
Mam pytanie opłaca sie podłączyc internet w kablówce czy zeczywiscie (tak jak sie reklamują) w dzien jest transfer 256 a w nocy
1024 ? Czy stosują jakieś blokady P2P ? Prosze o odpowiedz tych co mają neta w TVK Orion. Dzięki
Obserwuj wątek
    • Gość: ziommm Re: Net w TVK Orion? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.06, 17:52
      Nie polecam! Sąsiad ma tą opcję,wolę Neostrade pomimo limitów.W tym ze
      spółdzielni internecie są blokady niektórych portów tak że pojawiają się
      problemy z NATem.Cena może i dobra jednak jak dla mnie kicha.Raczej należe do
      osób wymagających ktore wolą zapłacić i wymagać!Jak masz kasę bierz neostrade!
      @Z resztą co to za transfer ....a zapomniałem dodać że ten 1Mb jest dopiero od
      1godziny w nocy :)Jedno jest pewne jak dużo ściagasz bierz Neostrade z dużym
      transferem,biorąc internet z tej kablówki będziesz miał większe rachunki za
      prąd i kupe nerwów że idzie jak krew z nosa.Napewno też nie pograsz online.No
      chyba że bedziesz siedział od 1:00 ,hehehe.Bierz neostrade min 1Mb.Na 1000leciu
      neostrada śmiga jak złoto.Mam już ją 3 lata.Jako ciekawostę Ci powiem że ludzie
      mający internet z kablówki proszą mnie abym im ściągał:)Widocznie są
      zadowoleni;-)Cóż ...jaka spółdzielnia taka i kablówka z internetem!
      Buuuuuuuuuuuuuhahaha Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka